رفتن به مطلب

دریافت کتابخونه MaterialFilePicker

porya

ارسال‌های توصیه شده

آقا پوریا خیلی ممنون که پاسخگو هستی 

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

شرمنده اگه بخوام تو یه ساب دیگه از آدرس فایل استفاده کنم باید چی کار کنم؟؟؟

یا فایل انتخاب شده رو تو یه ساب دیگه بخونم پلی کنم و ......

لینک ارسال

در 18 دقیقه قبل، sinaparsian گفته است :

شرمنده اگه بخوام تو یه ساب دیگه از آدرس فایل استفاده کنم باید چی کار کنم؟؟؟

یا فایل انتخاب شده رو تو یه ساب دیگه بخونم پلی کنم و ......

کاری نداره یه متغییر string تو ProcessGlobals تعریف کن و برابر ادرس انتخاب شده قرار بده بعد از اون متغییر هر جا خواستی استفاده کن.

Sub Process_Globals

Dim path As String

End Sub

Sub eventName_onActivityResult(requestCode As Int,resultCode As Int,intent As Intent)

Try

path = intent.GetExtra("result_file_path")

Catch
		Log(LastException)
	End Try

End Sub

لینک ارسال

مثلا اگه تو یه ساب دیگه بخوام فایل انتخاب شده رو تو این عبارت پایینی بزارم باید چه طور بنویسم عبارتو؟؟

reader.Initialize(File.OpenInput(File.DirInternal,"text.txt"))

لینک ارسال

در 38 دقیقه قبل، sinaparsian گفته است :

مثلا اگه تو یه ساب دیگه بخوام فایل انتخاب شده رو تو این عبارت پایینی بزارم باید چه طور بنویسم عبارتو؟؟

reader.Initialize(File.OpenInput(File.DirInternal,"text.txt"))

وقتی ادرس رو بهتون میده اگه دقت کرده باشید اسم اون فایل انتخاب شده در پایان ادرس هست مثلا تو ادرس پایین a.txt اسم فایله

/storage/emulated/0/a.txt

حالا متدی که شما استفاده می کنید نیاز به اسم فایل و ادرس اون داره شما باید بیای با استفاده از regex اسم فایل رو از انتها ادرس در بیاری و ادرس هم که مشخصه خلاصه یه چیز ثابت نمیشه نوشت چون امکان داره با ادرس های متفاوتی روبرو بشید.

لینک ارسال

در 10 دقیقه قبل، milad19 گفته است :

سلام

با بیسیک ورژن 6.3و appcompat 3.2 و api 24 امتحان کردم فورس کلوز میده

ارور خاصی تو log نمیده همین سورس رو ران کردین.

لینک ارسال

در ۱ ساعت قبل، milad19 گفته است :

دقیقا همینه و هیچ اروری نمیده

فقط فورس کلوز میشه

والا اینجوری نمیشه چیزی گفت شاید مشکل برمیگرده به ناقص بودن sdk و گرنه کتابخونه و سورس مشکل خاصی نداره شما بیا رو گوشی هم تست کن و با api بالا برنامه رو کامپایل کن ببین مشکل برطرف میشه.

لینک ارسال

ممنونم بابت پاسخی که دادید میشه تو این آدرس اسم فایل رو با regex از انتهای آدرس برام در بیارید من اصلا با regex کار نکردم جستجشو هم کردم چیزی نتونستم بفهمم لطفا راهنمایی کنید ممنون

لینک ارسال

در 1 ساعت قبل، sinaparsian گفته است :

ممنونم بابت پاسخی که دادید میشه تو این آدرس اسم فایل رو با regex از انتهای آدرس برام در بیارید من اصلا با regex کار نکردم جستجشو هم کردم چیزی نتونستم بفهمم لطفا راهنمایی کنید ممنون

ببنید یه چیز کلی بهتون بگم اگه خودتون مسیر و اسم فایل رو میدونید یعنی همه چیز دسته خودتونه خب پس استفاده ازش کاری نداره مثلا برای مشکلی قبلی تون میتونید یه همچین کاری بکنید چون اسم فایل و مسیر رو میدونید.

dim path as string="/storage/emulated/0/"
reader.Initialize(File.OpenInput(path,"a.txt"))

ولی اگه دست شما نبود مثلا کاربر اومد فایل رو انتخاب کرد خب مسلما ممکنه ادرس های مختلفی به وجود بیاد حالا اگه من بیام برای ادرس بالا یه الگوی بنویسم که بیاد اسم فایل رو از انتها ادرس در بیاره خب مسلما اینکار برای ادرس های دیگه جوابگو نیست و یا خیلی کار سخت میشه برای مثال این دو تا ادرس زیر در نظر بگیرید خب خیلی با هم فرق دارن.

/storage/emulated/0/123/s.txt

نمیشه از یک الگو برای جفتشون استفاده کرد که بیاد اسم فایل رو بگیره و تمام اینها بستگی به خودتون داره که چطور استفاده می کنید امیدوارم متوجه منظورم شده باشید بنده هم سعی میکنم این مشکل رو تو ورژن بعدی برطرف کنم تا کاربر خیلی راحت اسم فایل و ادرسش رو بدون هیچ چیز اضافه ای بگیره.

لینک ارسال

ممنونم بابت جواب کاملتون

میشه کدی بنویسیم و در کد به این اشاره کنیم که از سمت راست آدرس تا اولین بک اسلش رو (/) برامون بگیره اصلا همچین کدی هست تو b4a

لینک ارسال

در 37 دقیقه قبل، sinaparsian گفته است :

ممنونم بابت جواب کاملتون

میشه کدی بنویسیم و در کد به این اشاره کنیم که از سمت راست آدرس تا اولین بک اسلش رو (/) برامون بگیره اصلا همچین کدی هست تو b4a

بله شدنش میشه این رو یه تست کنید...

Dim p As String = "/storage/emulated/0/a.txt"

Log(p.SubString(p.LastIndexOf("/")+1))

لینک ارسال

عالیه اگه بشه اینو تو یه توست مسیج نمایش داد اگه امکانش بعد از کد زیر اسم فایل تو یه توست مسیج نمایش بدیم عالی میشه .... لطفا اینو هم بنویسید 

Dim p As String = "/storage/emulated/0/a.txt"

Log(p.SubString(p.LastIndexOf("/")+1))

هست 

لینک ارسال

الان که دیروقته لطفا فردا یه حرکتی بزنید انتخاب اسم فایل از طریقی که گفتین تو یه توست نمایش داده شه عالی میشه 

لینک ارسال

حل شد ممنون متشکر استااااد پوریاااا

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...