رفتن به مطلب

دستیار صوتی هوشداد

ارسال‌های توصیه شده

دوستان هوشداد منتشر شد:

دستیار صوتی هوشداد در کافه بازار

خوشحال میشم نظراتتون رو بدونم:)

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برنامه خوبیه موفق باشی داداش 

منکه بهش 5 میدم

چون کمتر شاهد همچین برنامه هایی هستیم توی ایران :)

لینک ارسال

در 6 دقیقه قبل، Gray Mind گفته است :

برنامه خوبیه موفق باشی داداش 

منکه بهش 5 میدم

چون کمتر شاهد همچین برنامه هایی هستیم توی ایران :)

ممنون بابت نظرتون. خوشحالم که راضی بودید:)

لینک ارسال

بنر داری؟؟ متحرک 300 در 250

پولیه

بهتره درون پرداخت کنید تا پولی بعضی سایت ها میان میخرن و قرار میدن به صورت رایگان

اگر درون پرداخت نمیکنی یه نسخه محدود بزار

و بعد یه نسخه pro که کامل تره پولیش کن

الآن بخرمش بزارمش تو سایتم:DD:به صورت رایگان قرارش بدم

سایت بزن براش و هم برای پشتیبانی

تو وردپرس یه افزونه هست میتونی فایل رو در ازای پرداخت بدی به طرف یعنی لینک رو بدی در عوض پرداخت

اگر بتونی لینک رو هم کاری کنی که مثلا تا کاملا دانلود شد بعد باطل بشه نور علی نور

یا طرف اکانت داشته باشه برای دریافت نسخه جدید و ارسال تیکت و ...

البته یکم زمان بره

این دوره پشتیبانی حرف اول رو میزنه تو هر زمینه ای

لینک ارسال

در 54 دقیقه قبل، افسر جنگ گفته است :

بنر داری؟؟ متحرک 300 در 250

پولیه

بهتره درون پرداخت کنید تا پولی بعضی سایت ها میان میخرن و قرار میدن به صورت رایگان

اگر درون پرداخت نمیکنی یه نسخه محدود بزار

و بعد یه نسخه pro که کامل تره پولیش کن

الآن بخرمش بزارمش تو سایتم:DD:به صورت رایگان قرارش بدم

سایت بزن براش و هم برای پشتیبانی

تو وردپرس یه افزونه هست میتونی فایل رو در ازای پرداخت بدی به طرف یعنی لینک رو بدی در عوض پرداخت

اگر بتونی لینک رو هم کاری کنی که مثلا تا کاملا دانلود شد بعد باطل بشه نور علی نور

یا طرف اکانت داشته باشه برای دریافت نسخه جدید و ارسال تیکت و ...

البته یکم زمان بره

این دوره پشتیبانی حرف اول رو میزنه تو هر زمینه ای

عالیه اما خب تجربه و دانششو میخواد که من ندارم..در رابطه با دزدی و.. که خب این نسخه اگر منبع نصب نرم افزار کافه بازار نباشه نرم افزار کار نمیکنه!(با استفاده از ایده و کتابخونه ی آقای محمدی)

در رابطه با بنر هم نه ندارم اما طراحی میکنم حتما..ممنون:)

لینک ارسال

در در 1395/07/19, 00:01:37، reza644 گفته است :

سلام

لطفا آموزشاش رو هم بزارید

فیض ببریم:DD:

آموزش کدوم قسمت ها؟

لینک ارسال

در 36 دقیقه قبل، reza644 گفته است :

همه قسمتا:DD:

البته بعد از مدتی که به سود رسیدید

اکثرا آموزش ها هستن توی همین انجمن، کار پیچیده ای نیست! اگر آموزش هارو پیدا نکردید مدتی بعد قرار میدم:)

لینک ارسال

• 4 هفته بعد...
در در 1395/07/18, 15:26:14، Milad-Mohammadi گفته است :

دوستان هوبعدمنتشر شد:

دستیار در کافه بازار

خوشحال میشم نظراتتون  رو بدونم:) 

اقا میلاد برنامه ای به این خوبی ساختین،بایددرون پرداخت میزاشتی تعداد دانلود بره بالا ،همونایی که دان کردن خودشون میشن تبلیغ واسه برنامه،بنظرم روش پولی مناسب این برنامه ها نیست چون مشتری باید اول کارایی رو ببینه بعد بخره.

لینک ارسال

ممنون بابت نظرتون، بله همون اوایل بعد از انتشار من متوجه شدم که اشتباه کردم و خیلی تلاش کردم درون پرداخت بزارم اما خب دیگه نمیشد، اشتباه کردم که پولی گذاشتم! اگر درون پرداختش میکردم کلی مشکل پیش میومد که دیگه با اشتباهم کنار اومدم:sorry:

لینک ارسال

در 8 دقیقه قبل، Milad-Mohammadi گفته است :

ممنون بابت نظرتون، بله همون اوایل بعد از انتشار من متوجه شدم که اشتباه کردم و خیلی تلاش کردم درون پرداخت بزارم اما خب دیگه نمیشد، اشتباه کردم که پولی گذاشتم! اگر درون پرداختش میکردم کلی مشکل پیش میومد که دیگه با اشتباهم کنار اومدم:sorry:

الان هم بنظرم بتونی یا اینو حذف کنی درون پرداخت بزاری یا جدا یه نسخه درون پرداخت بزاری .باید مکاتبه کنی.خیلی وقت گذاشتی حیفه تلاشت کم ثمر باشه.

لینک ارسال

در 11 دقیقه قبل، mshafiee110 گفته است :

الان هم بنظرم بتونی یا اینو حذف کنی درون پرداخت بزاری یا جدا یه نسخه درون پرداخت بزاری .باید مکاتبه کنی.خیلی وقت گذاشتی حیفه تلاشت کم ثمر باشه.

مکاتبه کردم باهاشون میگن که یه نسخه دیگه بزار، خب کاربرایی که ابن رو خریداری کردن چی؟؟

لینک ارسال

در 7 دقیقه قبل، Milad-Mohammadi گفته است :

مکاتبه کردم باهاشون میگن که یه نسخه دیگه بزار، خب کاربرایی که ابن رو خریداری کردن چی؟؟

اشکال نداره -قیمت درون پرداخت قیمت همین بزارین.اپدیت هم کردین هر دو رو اپدیت کنین.مشکلش چیه؟

لینک ارسال

در 7 دقیقه قبل، mshafiee110 گفته است :

اشکال نداره -قیمت درون پرداخت قیمت همین بزارین.اپدیت هم کردین هر دو رو اپدیت کنین.مشکلش چیه؟

از این میترسم که اونایی که هوشداد رو خریدن معترض بشن! چون ممکنه کاربرا از این کار سردرگم بشن که چرا دوتا هوشداد توی بازار هست که یکی درون پرداخته و...

لینک ارسال

در 8 دقیقه قبل، Milad-Mohammadi گفته است :

از این میترسم که اونایی که هوشداد رو خریدن معترض بشن! چون ممکنه کاربرا از این کار سردرگم بشن که چرا دوتا هوشداد توی بازار هست که یکی درون پرداخته و...

ببین الان نصب فعالت کمتر از 100 نفر هست -بنظرم بخاطر این تعداد کم کار خودتون رو که واسش زحمت کشیدید بی استفاده نزارید.بعد نگران کاربرای قبلی نباشین شما الان دارین واسه موضوعی که هنوز پیش نیومده نگران میشین.در ضمن میتونید تو صفحه این برنامه لینک درونپرداخت رو هم بدید.

لینک ارسال

در 39 دقیقه قبل، Milad-Mohammadi گفته است :

هنوز هم دیر نشده 

از حالت انتشار خارج کن با پکیج جدید منتشر کن + درونپرداخت :)

لینک ارسال

در 22 دقیقه قبل، mshafiee110 گفته است :

ببین الان نصب فعالت کمتر از 100 نفر هست -بنظرم بخاطر این تعداد کم کار خودتون رو که واسش زحمت کشیدید بی استفاده نزارید.بعد نگران کاربرای قبلی نباشین شما الان دارین واسه موضوعی که هنوز پیش نیومده نگران میشین.در ضمن میتونید تو صفحه این برنامه لینک درونپرداخت رو هم بدید.

در 11 دقیقه قبل، محمـد گفته است :

هنوز هم دیر نشده 

از حالت انتشار خارج کن با پکیج جدید منتشر کن + درونپرداخت :)

اصن انگیزه زنده شد:DD: همین الان استارت میزنم.یه دنیا ممنون بابت راهنماییاتون

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...