رفتن به مطلب
  • 0

میزان درامد اول مارکت

mohammade79

سوال

سلام دوستای گلم میخواستم ببینم کسی با اول مارکت کار میکنه؟ درامدش چطوره ؟ میرزه برنامه رو داخلش اپلود کنم ؟ اخه خیلی ایراد های مسخره رو قیمت میگیرن . من از بازار حدودا 4 تومن درمیارم ماهی از این چقدر میشه با همین برنامه ها بنظرتون ؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

8 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

خب اول مارکت در حد بازار نمیتونه درآمد برسونه اما بنابر این که کاربرانش در حال افزایش هستن میشه بهش امیدوار بود

البته بستگی داره به کیفیت برنامه هاتون. اگر امکانش هست لینک صفحه بازارتون رو بدید:fekr:

لینک ارسال

اول مارکت مسخره است تا یه ماه از برنامه و ایکون برنامه ایراد میگره بعد از اون از قیمت برنامه که میگه بزار 1 هزارتومن

لینک ارسال

بنابه گفته های دوستان اگر راجع به خود بنده هم یک درصد امکان باز کردن حساب توسعه دهئده در اول مارکت بود، اون هم از بین رفت:DD: شمارو نمیدونم:gamer:

لینک ارسال

کی میگه بده؟

مارکتی که بگه تصفیه ها هر 2 ماه یکبار بعد بیشتر از 3 ماه طول بکشه تصفیش تازه مال همه رو هم نریزن!

مارکتی که عملکردش شفاف نباشه مثلا:

من توی قرعه کشی ها یدونه تبلت برده بودم و بعد از 1 ماه فرستادن دیدم تبلت مکسیدر هستش و قیمتش تو بازار 130 هزار تومنه!

مارکتی که پشتیبانیش تلگرام باشه و اصلا به سوالات کاربرا نگاه نکنن . فقط یک متن از پیش نوشته رو برا هر سوالی جواب بدن!

مارکتی که اگه بخوای برنامتو حذف کنی ازش باید از هفت خان رستم رد بشی! البته شاید آخرشم نتونی حذف کنی!

مارکتی که خودش کاره ای نباشه و همیشه باید منتظر این باشه که همراه اول پولشونو بده تا تصفیه کنن!

اصلا مارکتی که پشتیبانیش بیاد بگه پول نداریم برا همین مال همه رو نتونستیم بریزیم و منتظر اینیم که همراه اول پول بریزه!

با همه اینها مگه میشه به این مارکت گفت که مارکت بدیه؟!! ترو خدا انصاف داشته باشید دوستان!! :fekr:

لینک ارسال

میگم حالا که بحث مالی پیش امد دوستان از قسمت تسویه حسابتون عکس بزاری یا درامد خودتون بگید اگه مشکلی نداره

لینک ارسال

در 49 دقیقه قبل، taha1371 گفته است :

میگم حالا که بحث مالی پیش امد دوستان از قسمت تسویه حسابتون عکس بزاری یا درامد خودتون بگید اگه مشکلی نداره

Untitled.png

اول مارکت هم میخواستم منتشر کنم ، پشیمون شدم 

این درامد هم از 2 مهرماه تا الانه 

پیشنهاد میکنم با اول مارکت رو اعصاب خودتون پا نزارید : )

اینقد ازش بد شنیدم ک پشیمون شدم از منتشر کردن برنامه ام 

فقط کافه بازار و مایکت : )

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...