رفتن به مطلب
  • 0

k20015

سوال

دوستان من تو نرم افزارم نزدیک 20 تا فیلم دارم چیکار کنم ک حجم برنامه زیاد نشه؟(میخوام نرم افزار افلاین باشه) 

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

5 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

فرمت فیلم های شما چی هستن ؟؟؟؟

میتونی از نرم افزار های فشرده ساز فایل های تصویری استفاده کنی

نمونه :

برنامه ی فشرده ساز فایل تصویری کلیک کن

لینک ارسال

درود

میتونید زیپ کنید فیلم هاتون رو و هر کدوم رو که کاربر خواست استفاده کنه UnZip کنید و بخونیدیش !

لینک ارسال

چند تا نکته باید بدونید

1- تقریبا تمامی فرمت های ویدئویی از فشرده سازی مخصوص خودشون استفاده می کنند

فشرده سازی یه فایل فشرده شده به هر روشی باشه توفیق آنچنانی نخواهد داشت

2- کدینگ هایی همانند  x256  سعی می کنن با یافتن الگوهای تکراری بخصوص در فریم های پشت سرهم از مقادیر داده های فایل بکاهند.

که تا حدودی موفقیت آمیزه. ولی استفاده از پلیر مناسب اون که خودش چند مگ هست ممکنه اون کاهش رو به حالت اولیه برگردونه

3- افزایش حجم فایل apk در هیچ جا مرسوم نیست. اگه به بازی ها و برنامه های پرحجم خارجی نگاهی بندازین . می بینید که همه اونا با دیتای مخصوص خودشون تو وب پخش شدن

«موفق باشید.»

لینک ارسال

در 14 ساعت قبل، k20015 گفته است :

دوستان من تو نرم افزارم نزدیک 20 تا فیلم دارم چیکار کنم ک حجم برنامه زیاد نشه؟(میخوام نرم افزار افلاین باشه) 

سلام

با این نرم افزار های کمک کردن حجم به جایی نمی رسی ، چون کیفیت فیلم رو پایین میارن . می تونی با نرم افزار ی که بهت معرفی میکنم فایل ها تو با حال کدینگ x256 ذخیره کنی که کمترین افت کیفیت و بیشترین کم کردن حجم رو داره . این نوع فشرده سازی فیلم چند سالی هست که اومده . خوب اینم نرم افزارش .

یک نکته بگر که اگر از این فرمت استفاده کردی باید تو برنامه نویسیت حتما یک نرم افزاری باشه که بتونه فایل های x256 رو باز کنه . چون هر پلیری از پس این کار برنمیاد باید امتحان کنی

https://www.shatelland.com/download/audio-video-converter/249/دانلود-نرم‌افزار-مبدل-فایل-تصویری--vidcoder-23300-beta/60192

البته کمک خواستی بپرس . جواب می دیم

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...