رفتن به مطلب
  • 0

اتصال به مودم وای فای

esmaeil57

سوال

سلام

متاسفانه هنوز بعد از ماهها با این مشکل درگیرم و ماشاالله با این همه برنامه نویس استاد مشکل من حل نشده !!!!!!

من آی پی وای فای و همچنین SSID و رمز عبور وای فای رو دارم دارم میخوام توسط B4A کانکت شم . کتابخونه های MLWifi و WiFi Direct و WiFi Connect رو امتحان کردم ولی با هرکدوم که تست کردم یا برنامه متوقف میشه واصلا اجرا نمیشه و یا کانکت نمیشه و .... !!!!

میخوام کانکت که شد بتونم یه متنی رو ارسال کنم و هم اینکه وقتی از مودم متنی ارسال شد بتونم در برنامه دیتاها رو دریافت کنم.

ممنون

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

15 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

در در 1395/12/05, 08:48:28، esmaeil57 گفته است :

اصلا خطایی نمیده!! متاسفانه. به محض اینکه نصب میشه و میخوام برنامه رو باز کنم مینویسه: متاسفانه برنامه متوقف شده است!

منم چند مدت پیش سعی داشتم یه چت گروهی با هات اسپات و وای فای بسازم نشد.

یعنی یکی از گوشی ها نقش سرور رو بازی کنه (هات اسپات) و دیگران با اتصال بهش یه چت گروهی کنن.

اما گاهی اوقات کلاینت ها به هات اسپات وصل نمیشدن. (مخصوصا اگر نام SSID فارسی بود)

میدونید که اتصال به هات اسپات هم همون اتصال از طریق وای فای هست.

لینک ارسال

سلام

خیلی جالبه توی انجمن ماشاالله به این بزرگی و کلی مهندس با تجربه و برنامه هایی که توی این سایت میبینیم و حتی برنامه هایی که دوستان عزیز طراحی کرده و توی فروشگاه گذاشتن ولی هنوز نتونستن این مشکل رو حل کنند و یه کتابخونه درست و درمونی بذارن حتی شده پولی ولی ولی ولی ولی .... کارکنه خواهشن! هزینه هم داشت مشکلی نیست. یعنی کسی نمیدونه واقعا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

با خیلی کتابخونه تست کردم ولی هر کدوم به نحوی نمیشه و یا برنامه بسته میشه و خیلی ایرادهای دیگه... فقط تونستم نام وای فای رو سرچ کنم ولی دریغ از کانکت شدن.

اساتید راهی ندارن؟؟

لینک ارسال

در 40 دقیقه قبل، esmaeil57 گفته است :

سلام

خیلی جالبه توی انجمن ماشاالله به این بزرگی و کلی مهندس با تجربه و برنامه هایی که توی این سایت میبینیم و حتی برنامه هایی که دوستان عزیز طراحی کرده و توی فروشگاه گذاشتن ولی هنوز نتونستن این مشکل رو حل کنند

اگه وقتش باشه که کسی دریغ نمیکنه. ولی هر کسی مشکلات خودش رو داره. و نمیرسه که زیاد وقت بزاره اینم در نظر بگیرید.

در 42 دقیقه قبل، esmaeil57 گفته است :

با خیلی کتابخونه تست کردم ولی هر کدوم به نحوی نمیشه و یا برنامه بسته میشه و خیلی ایرادهای دیگه... فقط تونستم نام وای فای رو سرچ کنم ولی دریغ از کانکت شدن.

اساتید راهی ندارن؟؟

دقیقا نمی دونم مشکل شما کجاست ولی گمونم با یه سرچ کردن نمونه کد مناسبی پیدا می کردید.

این کد رو من خیلی وقت پیش دانلود کردم براتون می زارم. همین الان هم تستش کردم. راحت بین دو تا گوشی پیام رو ارسال نمود.

WifiDirectExample

اگه مشکل از برنامه نویسیتون باشه که این باید اونو حل کنه

«موفق باشید.»

لینک ارسال

سلام دوست عزیز،

برای اتصال به وای فای با کتابخونه های مختلفی میشه اینکارو کرد مثل WIFI_CUSTOM_CON که من تستش نکردم!

برای تبادل داده به این روش هم باید با سوکت کار کنید.

من سورسی رو اخیرا نوشتم که دقیقا همین کاربرد رو داره، یک سورس چت 2 نفره است.

خواستید پیام بدید

لینک ارسال

در در 1395/12/03, 22:27:55، امین مهدی نژاد گفته است :

اگه وقتش باشه که کسی دریغ نمیکنه. ولی هر کسی مشکلات خودش رو داره. و نمیرسه که زیاد وقت بزاره اینم در نظر بگیرید.

دقیقا نمی دونم مشکل شما کجاست ولی گمونم با یه سرچ کردن نمونه کد مناسبی پیدا می کردید.

این کد رو من خیلی وقت پیش دانلود کردم براتون می زارم. همین الان هم تستش کردم. راحت بین دو تا گوشی پیام رو ارسال نمود.

WifiDirectExample

اگه مشکل از برنامه نویسیتون باشه که این باید اونو حل کنه

«موفق باشید.»

تشکر از پاسختون. ولی با همه این کتابخونه ها تست کردم نشده! با این کتابخونه هم قبلا تست کردم برنامه فورس کلوز میشه! با بعضی ها هم که اصلا کانکت نمیشه ! دیگه کلا نا امید شدم واسه همین به انجمن متوسل شدم تا اگه راهی باشه دوستان راهنمایی کنن

لینک ارسال

در 29 دقیقه قبل، esmaeil57 گفته است :

تشکر از پاسختون. ولی با همه این کتابخونه ها تست کردم نشده! با این کتابخونه هم قبلا تست کردم برنامه فورس کلوز میشه! با بعضی ها هم که اصلا کانکت نمیشه ! دیگه کلا نا امید شدم واسه همین به انجمن متوسل شدم تا اگه راهی باشه دوستان راهنمایی کنن

مثالش رو اجرا کردین؟

من اونو قبل از ارسال تست کردم. و کاملا درست بود.

به هر حال شما متن خطا رو ارسال کن تا دوستان بتونند راهنمایی کنند.

«موفق باشید.»

لینک ارسال

اصلا خطایی نمیده!! متاسفانه. به محض اینکه نصب میشه و میخوام برنامه رو باز کنم مینویسه: متاسفانه برنامه متوقف شده است!

لینک ارسال

در در 1395/08/21, 21:14:58، AMiN.M7892 گفته است :

سلام دوست عزیز،

برای اتصال به وای فای با کتابخونه های مختلفی میشه اینکارو کرد مثل WIFI_CUSTOM_CON که من تستش نکردم!

خواستید پیام بدید

سلام دوست عزيز جناب AMIN

من اين كتابخانه اي كه اشاره كرديد تست كردم جواب نميده.ميشه راهنمايي بفرماييد.متشكرم

لینک ارسال

@KGH8692

سلام دوست عزیز،

من کتابخونه دیگه ای در این مورد نمیشناسم، شرمنده.

لینک ارسال

در 6 ساعت قبل، AMiN.M7892 گفته است :

@KGH8692

سلام دوست عزیز،

من کتابخونه دیگه ای در این مورد نمیشناسم، شرمنده.

سلام ممكنه يه توضيحي راجع به مانيفست اين كتابخانه بديد.تصور كنم مانيفست وارد نميشه كار نميكنه.

لینک ارسال

در در 1395/08/21, 21:14:58، AMiN.M7892 گفته است :

سلام دوست عزیز،

خواستید پیام بدید

سلام با WiFiConnect میشه من خودم تست کردم روی انواع گوشی.

اگر وای فای با بود 
WiFiConnect.ConnectToSSID(WiFiConnect.WIFI_OPEN,"نام وای فای","")

اگر وای فای پسورد داشت

WiFiConnect.ConnectToSSID(WiFiConnect.WIFI_WPA,"رمز وای فای","نام وای فای")

لینک ارسال

سلام

من دقیقا همین کد رو میگذارم ، خطا نمیده ولی کانکت هم نمیشه :shout:

اگه لطف کنید سورس بذارید خیلی ممنون میشم 

دوستانی که این کار رو انجام دادند لطف کنند راهنمایی کنند 

چند روزه درگیرشم ، بدجور کلافه شدم 

لینک ارسال

سلام دوست عزیز،

آیا دسترسی ها رو اضافه میکنید به مانیفست؟

روی چه نسخه اندروید تست میکنید؟

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...