رفتن به مطلب
  • 0

visible در مولتی پنل

keivan

سوال

سلام عزیزان وقتتون بخیر

من تو مولتی پتنلم یه پنل دارم که visible نیست و فقط میخوام وقتی روش کلیک شد visible بشه

چطوری میتونم وقتی تو آیتم های مولتی پنل کلیک میکنم فقط داخل اون آیتم visible بشه و توبقیه دیده نشه؟؟

ممنونم راهنماییم کنید..

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

5 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

سلام،

با استفاده از خاصیت Tag هر پنل و استفاده از مشخصه Sender هر اکتیویتی میتونید کنترل های مولتی پنل رو به سادگی کنترل کنید.

آموزش هاش توی انجمن موجوده!

با یه سرچ میتونید به جواب های بیشتری برسید.

لینک ارسال

در 39 دقیقه قبل، مهران محمودی گفته است :

سلام،

با استفاده از خاصیت Tag هر پنل و استفاده از مشخصه Sender هر اکتیویتی میتونید کنترل های مولتی پنل رو به سادگی کنترل کنید.

آموزش هاش توی انجمن موجوده!

با یه سرچ میتونید به جواب های بیشتری برسید.

ممنون داداش، دیدم آموزش هارو ولی وقتی میزنم فقط رو مورد آخری اعمال میکنه!! نمیدونم مشکل از کجاس، آقای مجید آرتا هم یه سورس گذاشته بودن ولی نتونستم ازش استفاده کنم.. ببینید:

مولتی پنل و کنترل ابزار های آن - ســـورس کـــدهـا - مرکز پاسخگویی به سوالات برنامه نویسی

اینجا اومده از چک باکس استفاده کرده ولی من میخوام رو هر کدوم کلیک کردم پنل اون آیتم فقط visible بشه... میشه کمکم کنی دادا؟

لینک ارسال

این سورس رو یه تست کن ببین چطوره فقط هنگام کلیک کردن پنل عکسش تغییر میکنه و شما با یکم ویرایش میتونی چیزی که میخوای درست کنی:

multi(answercenter)

لینک ارسال

در 1 ساعت قبل، HS71 گفته است :

این سورس رو یه تست کن ببین چطوره فقط هنگام کلیک کردن پنل عکسش تغییر میکنه و شما با یکم ویرایش میتونی چیزی که میخوای درست کنی:

multi(answercenter)

خدایی  دمت گرم.. دستت درد نکنه ممنون

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...