رفتن به مطلب
  • 0

پیغام خطای یکسان نبودن کلید دیباگ موقع بارگذاری

sajadkharestani

سوال

سلام

یه سورس دارم با basic4android 3.82 کد نویسی شده میخوام به سورس پوش پوشه اضافه کنم(پوشه از نسخه basic5android 3.82 پشتیبانی نمیکنه) و مجبور به استفاده از basi4android 6.3 هستم

اگر از سورس با basic4android 6.3 خروجی بگیرم موقع بارگذاری در پنل بازار پیغام پیغام خطای یکسان نبودن کلید دیباگ میده ولی اگر از سورس با basic4android 3.82 خروجی بگیرم موقع بارگذاری در پنل بازار پیغام پیغام خطای یکسان نمیده و برنامه بارگذاری میشه لطفا برای رفع پیغام خطا راهنمایی کنید

با تشکر

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

2 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

در 8 ساعت قبل، sajadkharestani گفته است :

اگر از سورس با basic4android 6.3 خروجی بگیرم موقع بارگذاری در پنل بازار پیغام پیغام خطای یکسان نبودن کلید دیباگ میده ولی اگر از سورس با basic4android 3.82 خروجی بگیرم موقع بارگذاری در پنل بازار پیغام پیغام خطای یکسان نمیده و برنامه بارگذاری میشه لطفا برای رفع پیغام خطا راهنمایی کنید

با تشکر

سلام

شما همون سورس رو با نسخه جدید کامپایل نکنید

در نسخه 6.8 یک پروژه جدید با پکیج نیم جدید بسازید

مطمعن باشید که ساین کی پروژه قبلی داخل پروژه جدید که ساختید کامل لود شده باشه

حالا میتونید کد های قدیمی رو به سورس جدیدتون انتقال بدید و هماهنگی های لازم رو ایجاد کنید

کار دیگه ای که میتونید بکنید که احتمال درست شدنش کمه اینه که شما وقتی سورس رو با پروژه جدید اجرا میگیرید پوشه آبجکت رو پاک کنید و کلین پروجکت رو بزنید یک بار رو حالت دیباگ کامپایل سپس رو حالت ریلیز کامپایل کنید

لینک ارسال

در 9 ساعت قبل، محمد رشوند گفته است :

سلام

شما همون سورس رو با نسخه جدید کامپایل نکنید

در نسخه 6.8 یک پروژه جدید با پکیج نیم جدید بسازید

مطمعن باشید که ساین کی پروژه قبلی داخل پروژه جدید که ساختید کامل لود شده باشه

حالا میتونید کد های قدیمی رو به سورس جدیدتون انتقال بدید و هماهنگی های لازم رو ایجاد کنید

کار دیگه ای که میتونید بکنید که احتمال درست شدنش کمه اینه که شما وقتی سورس رو با پروژه جدید اجرا میگیرید پوشه آبجکت رو پاک کنید و کلین پروجکت رو بزنید یک بار رو حالت دیباگ کامپایل سپس رو حالت ریلیز کامپایل کنید

سلام داداچ گمونم داری اشتباه متوجه سوال میشی ...

در 16 ساعت قبل، sajadkharestani گفته است :

سلام

یه سورس دارم با basic4android 3.82 کد نویسی شده میخوام به سورس پوش پوشه اضافه کنم(پوشه از نسخه basic5android 3.82 پشتیبانی نمیکنه) و مجبور به استفاده از basi4android 6.3 هستم

با تشکر

سلام دوست عزیز معلومه که باید خطا بگیره اخه کلید دیباگی که تو نسخه 3.82 استفاده شده با نسخه جدید متفاوت هست....(الان هست یکی بیاد بگه داداچ داری اشتباه میگی:gamer:) راه حلش اینه برو به محل نصب 3.82 و debug.keystore رو سرچ کن یه کلیدی به اسم دیباگ بهت نشون میده همونو کپی کن و ادرسشو بزار توی قسمت ساین کردن و اسم پسوردش هم android هستش ...الان براحتی از پروژه کامپایل گرفته و با خیال راحت اپلود کنید.موفق و موید باشید...

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...