رفتن به مطلب
  • 0

بد افزار شناسایی برنامه!!

alitabriz

سوال

سلام و خسته نباشید خدمت مامی استادان عزیز . بنده به یه مشکل خیلی خیلی عجیب ک خوردم اونم اینه ک نرم افزاری ک مدت هاست دارمش رو بازار متاسفانه تو نسخه جدیدش ک دادم بازار و هیچ کتابخونه و رسورس و... ای اضافه نکردم بهش الان هر چی دارم تلاش میکنم نمیتونم مشکل رو حل کنم و مشکل اینجاس ک رو بعضی از گوشیای سام سونگ و ال جی و ... که نرم افزار انتی ویروس خود گوشی رو به اسم مدیریت هوشمند هست رو گوشیا احازه نصب نرم افزارمو بهشون نمیده .
اسکرینشو پیوست میکنم خواهش میکنم هر کسی این مشکلو میتونه حل کنه راهنماییم کنه هر چقدرم هزینه ای داشته باشه من خدمتشون هستم

08o_photo_2017-05-13_02-05-22.jpg

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

6 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

سلام برنامتو بزار

لینک ارسال

حدس میزنم مشکل از دسترسی های برنامتون هست

سعی کنین به صورت ران تایم دسترسی هارو بگیرین

مطمئن هستم به همین خاطر هستش که چنین گیری میده به برنامتون 

قبلا به این مورد بر خوردم

لینک ارسال

هیچ دسترسی بهش اضافه نکردم نمیدونم شاید از کتابخونه هام باشه اصلا نمیتونم پیداش کنم

لینک ارسال

در 17 ساعت قبل، alitabriz گفته است :

سلام و خسته نباشید خدمت مامی استادان عزیز . بنده به یه مشکل خیلی خیلی عجیب ک خوردم اونم اینه ک نرم افزاری ک مدت هاست دارمش رو بازار متاسفانه تو نسخه جدیدش ک دادم بازار و هیچ کتابخونه و رسورس و... ای اضافه نکردم بهش الان هر چی دارم تلاش میکنم نمیتونم مشکل رو حل کنم و مشکل اینجاس ک رو بعضی از گوشیای سام سونگ و ال جی و ... که نرم افزار انتی ویروس خود گوشی رو به اسم مدیریت هوشمند هست رو گوشیا احازه نصب نرم افزارمو بهشون نمیده .
اسکرینشو پیوست میکنم خواهش میکنم هر کسی این مشکلو میتونه حل کنه راهنماییم کنه هر چقدرم هزینه ای داشته باشه من خدمتشون هستم

08o_photo_2017-05-13_02-05-22.jpg

سلام من همین مشکل رو داشتم از کتابخانه packageManager2 استفاده کردم که این مشکل بوجود امده بود .

لینک ارسال

دوست عزیز تمامی مشکلات نصب شدن خطر ناک مربوط به دسترسی هاست و وقتی که شما از پکیج منیجر استفاده میکنی مطمعنا یه دسترسی خطر ناک داره.

لینک ارسال

در 6 ساعت قبل، sinam443 گفته است :

دوست عزیز تمامی مشکلات نصب شدن خطر ناک مربوط به دسترسی هاست و وقتی که شما از پکیج منیجر استفاده میکنی مطمعنا یه دسترسی خطر ناک داره.

من یکی یکی دسترسی هارو برداشتم و تست زدم نشد

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...