رفتن به مطلب
  • 0

مشکل در php دیتابیس آنلاین

sinam443

سوال

با سلام خدمت اساتید آقا من از فایل های php استاد شهاب اسکندری استفاده کردم و ایشون تو فایل php یدونه متغیر تعداد داره وقتی اونو مینویسم و میرم که تو آدرس سایت ببینم ارور میده که تو اون خط ایراد وجود داره ولی وقتی به جای تعداد 0 میزارم کاملا لود میکنه ولی تو سورس استاد شهاب از تعداد استفاده کرده الان موندم چیکار کن اینم متن فایل php البته وقتی که ارور نمیده و کامل کار میکنه.

<?php
header('Content-Type: text/html; charset=utf-8');
$servername = "localhost";
$username = "xxxxxx_sinam443";
$password = "xxxxxxx";
$dbname = "xxxxxxxxxx_sinaf14";

// Create connection
$conn = new mysqli($servername, $username, $password, $dbname);
mysqli_query($conn,"SET character_set_results = 'utf8'");// Check connection

if ($conn->connect_error) {
    die("Connection failed: " . $conn->connect_error);
} 

$sql = "SELECT * FROM `tbl_name` ORDER by id LIMIT 1000 OFFSET 0";
$result = $conn->query($sql);

if ($result->num_rows > 0) {
while($row = $result->fetch_assoc()) {
        echo $row['id']."-".$row['fname']." ".$row['lname']."::   ".$row['payam']."<br>";
    }

} else {
echo"nothing";
}
$conn->close();
?>

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

8 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

از این کد استفاده بکنید نباید مشکلی باشه :

<?php

$username = "username";
$password = "password";
$dbname = "dbname";

mysqli_query($conn,"SET character_set_results = 'utf8'");

} 

$sql = "SELECT * FROM `tbl_name`";

echo $row['id']."-".$row['fname']." ".$row['lname']."::   ".$row['payam']."<br>";
    }

$conn->close();
?>

همون کد رو کمی ساده تر کردم اینو تست کنید.

لینک ارسال

در 11 ساعت قبل، میلاد حائری گفته است :

درود

منم دقیقا همین مشکل داشتم خیلی باهاش ور رفتم وقتی بجاش صفر میزارم توی مروگر لود میکنه ولی توی برنامه هیج اتفاقی نمیافته واسه همین بیخیالش شدم.

دقیقا همینه مشکل من فک کنم از سایت باشه البته که من از سایت خارجی استفاده میکنم اونا هم دامنشون رایگانه و هم بسیاری از امکانات دیگه اما نمیدونم این متغیر تعدادو چرا نمیشناسه.

در 3 ساعت قبل، مهدی کفشگر گفته است :

از این کد استفاده بکنید نباید مشکلی باشه :

<?php

$username = "username";
$password = "password";
$dbname = "dbname";

mysqli_query($conn,"SET character_set_results = 'utf8'");

} 

$sql = "SELECT * FROM `tbl_name`";

}

$conn->close();
?>

همون کد رو کمی ساده تر کردم اینو تست کنید.

خیلی ممنون الان تست میکنم

آقای کفشگری خیلی ممنونم اما الان تو بیسیک من بجای تعداد چی بزارم ؟ منظورم این کده که میره و تو سایت میخونه

ht2.PostString("http://نام سایت/sample/getcontent.php","tedad="& rowCount &"")

الان متغیر تعداد نیست و اینجا هم پست میشه  و میره به متغیر تعداد که بخونه چندتا هست و روکانتو باهاش برابر کنه 

بجای تعداد چی بزارم؟

لینک ارسال

من با روش جناب اسکندری کار نکردم.
پیشنهاد میکنم این روش رو بیخیال بشید!
این روش کمی دردسراش زیاده. شما بیا از کتابخانه Aria Volley آقای شاهدی استفاده کن که کارای آنلاین رو خیلی راحت کرده. خودشون و تعدادی از دوستان هم آموزش کار باهاش رو ضبط کردن که حتما باید اونارم ببینید. دیگه لازم نیست از دیتابیس آنلاین اطلاعات رو بریزید تو آفلاین و ذخیره کنید و ..

لینک ارسال

در 1 ساعت قبل، مهدی کفشگر گفته است :

من با روش جناب اسکندری کار نکردم.
پیشنهاد میکنم این روش رو بیخیال بشید!
این روش کمی دردسراش زیاده. شما بیا از کتابخانه Aria Volley آقای شاهدی استفاده کن که کارای آنلاین رو خیلی راحت کرده. خودشون و تعدادی از دوستان هم آموزش کار باهاش رو ضبط کردن که حتما باید اونارم ببینید. دیگه لازم نیست از دیتابیس آنلاین اطلاعات رو بریزید تو آفلاین و ذخیره کنید و ..

سلام مهدی

چطوری؟

اینا روش های مختلف نیستن، کارای مختلف هستن، کتابخونه ی استاد شاهدی، کارش پست هست از طریق والی

آموزشی که این دوستمون باهاش کار میکنن و سوال دارن، ریختن اطلاعات تو بانک آفلاینه، که بسته به کارشون، نیاز دارن احتمالا

میخواد تغییرات بانک آنلاین ذخیره بشه که داره کار میکنه با این روش، وگرنه منم پیشنهاد میکنم با آریا ایسینک تسک کلا فقط پست و ریسیو رو انجام بدن

شاد باشید♥

لینک ارسال

در 1 ساعت قبل، شهاب اسکندری گفته است :

سلام مهدی

چطوری؟

اینا روش های مختلف نیستن، کارای مختلف هستن، کتابخونه ی استاد شاهدی، کارش پست هست از طریق والی

آموزشی که این دوستمون باهاش کار میکنن و سوال دارن، ریختن اطلاعات تو بانک آفلاینه، که بسته به کارشون، نیاز دارن احتمالا

میخواد تغییرات بانک آنلاین ذخیره بشه که داره کار میکنه با این روش، وگرنه منم پیشنهاد میکنم با آریا ایسینک تسک کلا فقط پست و ریسیو رو انجام بدن

شاد باشید♥

سلام شهاب جان خوبم خوبی؟:give_heart:

کتابخانه Aria Volley کار دریافت رو هم انجام میده :empathy3:
ولی همونطور که گفتی احتمالا دوستمون میخوان تغییرات دیتابیس آنلاین ذخیره بشه و بره تو آفلاین!

در هر صورت پیشنهاد میکنم به دوستمون که اگر میخوان برنامشون فقط آنلاین باشه(نیازی به بانک آفلاین نداره)، از Aria Volley و اگر میخوان تغییرات بانک آنلاین بیاد تو آفلاین از روش فعلی استفاده کنن.

با تشکر...:viannen_44:

لینک ارسال

در 5 دقیقه قبل، مهدی کفشگر گفته است :

سلام شهاب جان خوبم خوبی؟:give_heart:

کتابخانه Aria Volley کار دریافت رو هم انجام میده :empathy3:
ولی همونطور که گفتی احتمالا دوستمون میخوان تغییرات دیتابیس آنلاین ذخیره بشه و بره تو آفلاین!

در هر صورت پیشنهاد میکنم به دوستمون که اگر میخوان برنامشون فقط آنلاین باشه(نیازی به بانک آفلاین نداره)، از Aria Volley و اگر میخوان تغییرات بانک آنلاین بیاد تو آفلاین از روش فعلی استفاده کنن.

با تشکر...:viannen_44:

با تشکر از راهنماییاتون هدف من از استفاده از اون آموزش php ش بود که میخاستم یه نوعی تغییر بدم و یه چیزی مثل دادن نظر درون برنامه بزارم که همه بتونن نظر همدیگه رو ببینن که خلاصه فهمیدم مشکل از سایت بوده که رایگانه .

لینک ارسال

دوستان یکم با کد php ور رفتم الان تعداد رو حذف نکردم هم ارور میده هم لیست میاره.

Notice: Undefined index: tedad in /storage/h12/973/1837973/public_html/sample/getcontent.php on line 8
1-sina mohammadi:::سلام
2-reza rezayi:::علیک سلام

خدمتتون عرض کنم که لاین 8 همون متغیر تعداد هست

لینک ارسال

درود

منم دقیقا همین مشکل داشتم خیلی باهاش ور رفتم وقتی بجاش صفر میزارم توی مروگر لود میکنه ولی توی برنامه هیج اتفاقی نمیافته واسه همین بیخیالش شدم.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...