رفتن به مطلب
  • 0

تغییر اسم و آیکون برنامه بعد از نصب

Coocala

سوال

سلام دوستان، امکان این وجود داره که بعد از نصب اسم و آیکون رو تغییر داد؟

آیکون که قاعدتا باید بشه چون برنامه های زیادی این قابلیتو دارن که بعد از نصب  آیکونشون تغییر کنه

*منظورم اینه برنامه خودمون رو از قبل تنظیم کنیم که وقتی نصب شد . کاربر دستور داد آیکون و اسم برنامه توسط خود برنامه تغییر کنه*

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

16 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

در 6 ساعت قبل، امین مهدی نژاد گفته است :

روش هایی در لینک زیر بیان شده که میتونه مشکلتون رو حل کنه

How to change an application icon programmatically in Android? - Stack Overflow

«موفق باشید.»

خیلی ممنون ولی شرمنده میشه یخورده درباره چیزایی که گفته توضیح بدید؟

لینک ارسال

سلام

بله این امکان وجود داره. می تونید با سرچ ساده تو گوگل ببینید که کلی برنامه هستن برا ویرایش APK
حتی در حالتی ممکنه APK شما رو تغییر پکیج نیم بدن و به نام خودشون منتشر کنند ! (برا جلوگیری از این کار بهتره در اکتیویتی مین چک کنید پکیج نیم اپ عوض شده یا نه ! اگر شد خارج بشه از اپ)

لینک ارسال

در 4 ساعت قبل، ALI01 گفته است :

سلام

بله این امکان وجود داره. می تونید با سرچ ساده تو گوگل ببینید که کلی برنامه هستن برا ویرایش APK
حتی در حالتی ممکنه APK شما رو تغییر پکیج نیم بدن و به نام خودشون منتشر کنند ! (برا جلوگیری از این کار بهتره در اکتیویتی مین چک کنید پکیج نیم اپ عوض شده یا نه ! اگر شد خارج بشه از اپ)

نه منظورم این نیست،  منظورم اینه برنامه خودمون رو از قبل تنظیم کنیم که بعد از نصب وقتی مثلا کاربر روی دکمه تغییر آیکون کلیک میکنه . آیکون و اسمش تغییر کنه. 

لینک ارسال

بحث پیچیده ایه عزیز. قبلا هم زیاد بحث شده ولی به نتیجه ای نرسیده. روش کلیش اینه که بیای و از طریق شرتکات حذف کردن و نصب مجدد شرتکات این کارو بکنی. 

امکان تغییر اسم که بعید میدونم وجود داشته باشه مگر اینکه با تغییر زبان گوشی اسم مربوط به اون زبان لود بشه. درغیر این صورت غیر ممکنه به نظرم.

لینک ارسال

در 4 ساعت قبل، محمدرضا شاهپیری گفته است :

بحث پیچیده ایه عزیز. قبلا هم زیاد بحث شده ولی به نتیجه ای نرسیده. روش کلیش اینه که بیای و از طریق شرتکات حذف کردن و نصب مجدد شرتکات این کارو بکنی. 

امکان تغییر اسم که بعید میدونم وجود داشته باشه مگر اینکه با تغییر زبان گوشی اسم مربوط به اون زبان لود بشه. درغیر این صورت غیر ممکنه به نظرم.

فقط برای بیسیک اینجوره؟

شرتکات چین و چطور حذف و نصب کنم؟

نمیشه تو مانیفست اسم برنامه رو  آدرس محتوای یه فایل تکست داد؟

لینک ارسال

در 1 دقیقه قبل، rayanoos گفته است :

نخیر عزیز ربطی به بیسیک یا جاوا بودن نداره. کلا کار سختیه بخوای بعد از کامپایل شدن این اطلاعات رو تغییر بدین.

توی منیفست شما فقط میتونین یا دستی بدین یعنی تایپ کنین یا اینکه از توی پوشه res/strings یه مقداری رو بدین. چیز دیگه ای نمیتونین بدین.

حذف شرتکات هم که الان به بیسیک دسترسی ندارم واستون بگم. البته اینم کار سختیه:wacko1:

لینک ارسال

در 5 ساعت قبل، محمدرضا شاهپیری گفته است :

نخیر عزیز ربطی به بیسیک یا جاوا بودن نداره. کلا کار سختیه بخوای بعد از کامپایل شدن این اطلاعات رو تغییر بدین.

توی منیفست شما فقط میتونین یا دستی بدین یعنی تایپ کنین یا اینکه از توی پوشه res/strings یه مقداری رو بدین. چیز دیگه ای نمیتونین بدین.

حذف شرتکات هم که الان به بیسیک دسترسی ندارم واستون بگم. البته اینم کار سختیه:wacko1:

میتونم خواهش کنم هروقت مقدور توضیح بدید برام؟

در ضمن برنامه های زیادی هم اینطور هستن مثل موبوگرام یا apk editor

IMG_20170820_094157.jpg

لینک ارسال

در 15 دقیقه قبل، rayanoos گفته است :

میتونم خواهش کنم هروقت مقدور توضیح بدید برام؟

در ضمن برنامه های زیادی هم اینطور هستن مثل موبوگرام یا apk editor

IMG_20170820_094157.jpg

چیزی که گذاشتی یه ویرایشگر apk هست و مربوط به قبل نصب هست . در کل چنین چیزی نمیشه ولی به یاد دارم سه سال پیش یه اپ بود که آیکون خودشو تغیر میداد که تازه دسترسی روت میخواست اسم اپ هم نمیتونست عوض کنه... فقط آیکون خودشو که فکر کنم با دسترسی به فایل های سیستمی و تغیرآیکون برنامه خودش با روت اینکارو میکرد.. که البته وقتی اندروید پنج اومد اون برنامه هم حتی با دسترسی روت کار نمیکرد... ولی با توجه به عکسی که گذاشتی فکر کنم هدف تو چیز دیگس و سوالتو اشتباه مطرح کردی... میخوای یه دیکدر بسازی ... که این کار هم کار آسونی نیس و برای تغیرات اینشکلی باید با باز کردن برنامه و ایجاد تغیرات در فایل ها و قطعه کد های مهم SMAIL و مانیفست اون برنامه و ریکامپایل دوبارش اینکارو انجام بدی که تازه فکر نکنم با b4a بتونی.. تو جاوا امکان پذیره..:crazy:

لینک ارسال

در ۱ ساعت قبل، amir386 گفته است :

چیزی که گذاشتی یه ویرایشگر apk هست و مربوط به قبل نصب هست . در کل چنین چیزی نمیشه ولی به یاد دارم سه سال پیش یه اپ بود که آیکون خودشو تغیر میداد که تازه دسترسی روت میخواست اسم اپ هم نمیتونست عوض کنه... فقط آیکون خودشو که فکر کنم با دسترسی به فایل های سیستمی و تغیرآیکون برنامه خودش با روت اینکارو میکرد.. که البته وقتی اندروید پنج اومد اون برنامه هم حتی با دسترسی روت کار نمیکرد... ولی با توجه به عکسی که گذاشتی فکر کنم هدف تو چیز دیگس و سوالتو اشتباه مطرح کردی... میخوای یه دیکدر بسازی ... که این کار هم کار آسونی نیس و برای تغیرات اینشکلی باید با باز کردن برنامه و ایجاد تغیرات در فایل ها و قطعه کد های مهم SMAIL و مانیفست اون برنامه و ریکامپایل دوبارش اینکارو انجام بدی که تازه فکر نکنم با b4a بتونی.. تو جاوا امکان پذیره..:crazy:

نه نه ، سوال من همون اولیس، این عکسی هم از apk editor  گذاشتم مال تنظیمات برنامه خودشه، هرکدوم رو انتخاب کنم ایکون خود برنامه apk editor  تغییر میکنه، بدون روت و... 

لینک ارسال

apk editor  رو دیکامپایل کردم ولی از اونجایی که خیلی کداش زیاد بود چیزایی زیادی دستگیرم نشد ولی مشابهت یه سری متود و.. کداش که داخل استک اوور فلو هم بود درمورد همین موضوع  ادرس هایی که زیر برات میزارم میتونه کمکت کنه .. ولی باز هم میگم با جاوا... ن بیسیک اگرم با بیسیک بخوای انجامش بدی بازم با javaobject...

این ادرس اولی 

https://stackoverflow.com/questions/19495998/change-app-name-shortcut-label-and-icon-after-installation-is-it-possible

که فقط سوال مطرح شده و یکسری توضیحات دادن..

اینم ادرس دوم که کامل تر  و همراه یکسری کد توضیح دادن ..

android - How to change the icon and label of an app once it is installed? - Stack Overflow

البته خودم تست نکردم فعلا دارم رو یه چیز دیگه کار میکنم وقت کردم حتما خودمم تست میکنم..:gamer2:

لینک ارسال

در 50 دقیقه قبل، amir386 گفته است :

apk editor  رو دیکامپایل کردم ولی از اونجایی که خیلی کداش زیاد بود چیزایی زیادی دستگیرم نشد ولی مشابهت یه سری متود و.. کداش که داخل استک اوور فلو هم بود درمورد همین موضوع  ادرس هایی که زیر برات میزارم میتونه کمکت کنه .. ولی باز هم میگم با جاوا... ن بیسیک اگرم با بیسیک بخوای انجامش بدی بازم با javaobject...

این ادرس اولی 

android - Change app name, shortcut label and icon after installation. Is it possible? - Stack Overflow

که فقط سوال مطرح شده و یکسری توضیحات دادن..

اینم ادرس دوم که کامل تر  و همراه یکسری کد توضیح دادن ..

android - How to change the icon and label of an app once it is installed? - Stack Overflow

البته خودم تست نکردم فعلا دارم رو یه چیز دیگه کار میکنم وقت کردم حتما خودمم تست میکنم..:gamer2:

خیلی ممنون ولی من نه انگلیسیم خوبه نه جاوا بلدم ،  شما لطف کنید هروقت با جاوا آبجکت تست کردید به ما هم خبر بدید تشکر

لینک ارسال

هر روشی استفاده کنین یه چیز حتما لازمتون میشه. اونم من برا بیسیک Wrap کردم.:hi:

«موفق باشید.»

لینک ارسال

در در 1396/05/29, 08:57:02، rayanoos گفته است :

سلام دوستان، امکان این وجود داره که بعد از نصب اسم و آیکون رو تغییر داد؟

آیکون که قاعدتا باید بشه چون برنامه های زیادی این قابلیتو دارن که بعد از نصب  آیکونشون تغییر کنه

*منظورم اینه برنامه خودمون رو از قبل تنظیم کنیم که وقتی نصب شد . کاربر دستور داد آیکون و اسم برنامه توسط خود برنامه تغییر کنه*

با اجازه تاپیکو میارم بالا فراموش نشه

لینک ارسال

فایل apk در واقع یه نوع فایل زیپ هستش و راحت میشه اونو آنزیپ کرد و آیکن اونو تغیر داد

برای Sign کردن هم گفتم کتابخونه ای در انجمن قرار دادم بعد از تغیر آیکن با Sign کردن دوباره اون اونو در هرجا خواستید نصب کنین.

«موفق باشید.»

لینک ارسال

در 11 ساعت قبل، امین مهدی نژاد گفته است :

فایل apk در واقع یه نوع فایل زیپ هستش و راحت میشه اونو آنزیپ کرد و آیکن اونو تغیر داد

برای Sign کردن هم گفتم کتابخونه ای در انجمن قرار دادم بعد از تغیر آیکن با Sign کردن دوباره اون اونو در هرجا خواستید نصب کنین.

«موفق باشید.»

منظورم تغییر آیکن موقع کدنویسی هست، برنامه خودش آیکن خودش رو تغییر بده

لینک ارسال

روش هایی در لینک زیر بیان شده که میتونه مشکلتون رو حل کنه

How to change an application icon programmatically in Android? - Stack Overflow

«موفق باشید.»

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...