رفتن به مطلب

ویژه: کتابخانه جامع PersianFastNetwork

محمدرضا شاهپیری

ارسال‌های توصیه شده

در در 1398/03/08, 23:36:03، mohammadmehrabi گفته است :

قطعا استفاده از اونها لازمه وگرنه استفاده نمیکردم!

okhttputils2 از این استفاده میکنم.

امکانش هست شما سازگاری بدید کتابخانه رو؟ چون نسخه قبل از 6 کاملا سالم بود و مشکلی نداشت و راحت خروجی گرفتم

با تشکر

کاش با بقیه کتابخانه ها سازگار میکردید!

همچنین توی نمونه سورس قبلی که بروزکردید، برای توقف از متد زیر استفاده کردید که ورودی آی دی (اینت) میگیره

Sub pause(id As Int)
	downloadq.pauseDownloadtTask(id)
End Sub

اما اگه بخوایم برای کنسل استفاده کنیم، با توجه به اینکه متد کنسل int نمیگیره و از نوع DownloadModel میگیره، چطور باید این رو بدیم بهش؟ منظورم پاس دادن از اکتیویتی هست. چطور این رو باید پیاده کنیم؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 512
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

ارسال‌های محبوب

با سلام خدمت همه انسورسنتریهای عزیز. ************************************************************************************************************************************************ نسخه 6.6

مشکل این تاپیکم با این کتابخونه حل میشع ؟؟    و اینکه من الان برنامم خیلی بزرگ شده شاید کلی جاها از httputils استفاده کردم برای ارتباط با سرورم . اگه این کتابخونه کامل کار میده.. چیکار کنم

امکانات این کتابخونه خیلی بیشتر از اون چیزی هست که شما نیاز دارین عزیز. شما همه کارهایی که لازم دارین رو به با خیال راحت میتونین انجام بدین و از جمله اون یه آپلودر مطمئن رو دارین که میتونید فایله

تصاویر ارسال شده

در ۱ ساعت قبل، mohammadmehrabi گفته است :

کاش با بقیه کتابخانه ها سازگار میکردید

همچنین توی نمونه سورس قبلی که بروزکردید، برای توقف از متد زیر استفاده کردید که ورودی آی دی (اینت) میگیره

اما اگه بخوایم برای کنسل استفاده کنیم، با توجه به اینکه متد کنسل int نمیگیره و از نوع DownloadModel میگیره، چطور باید این رو بدیم بهش؟ منظورم پاس دادن از اکتیویتی هست. چطور این رو باید پیاده کنیم؟

دوست عزیز یه سری چیزا دیگه خیلی بدیهی و ساده اس. شما برای کنسل نیاز به DownloadModel دارین پس واضحه که باید این متغیرو جایی ذخیر داشته باشین.متد (download(link As String رو به جای int از نوع DownloadModel تغییر بدین. تو اکتیوتی donlod هم متغیر dnlid رو به همین نوع تغغیر بدین. اینجوری دیگه DownloadModel رو همیشه دارین. 

لینک ارسال

در 19 ساعت قبل، محمدرضا شاهپیری گفته است :

دوست عزیز

سلام

1. این کتابخانه قابلیت ارتباط با وب سوریس REST رو هم داره ؟ (چون آدرس این نوع وب سرویس متفاوته)

2. جسارتا وقتی برای ارسال دیتا به یک فایل PHP یا وب سرویس تایم اوت قرار میدیم... پس از گذشت اونخودش خودکار اقدام میکنه به ارتباط با همون لینکی که پاسخی ازش دریافت نکرده ؟

3. چرا انقدر حجم کتابخانه بالا است ؟ این خودش یک مگابایت به سایز برنامه اضافه میکنه !؟

آیا راهی هست که فقط بخش مورد نیاز رو استفاده کنیم تا حجم زیادی اضافه نشود ؟

با تشکر

لینک ارسال

در 42 دقیقه قبل، fun_code گفته است :

سلام

1. این کتابخانه قابلیت ارتباط با وب سوریس REST رو هم داره ؟ (چون آدرس این نوع وب سرویس متفاوته)؟   بله برای ارتباط با وب سرویس رست هست کلا

2. جسارتا وقتی برای ارسال دیتا به یک فایل PHP یا وب سرویس تایم اوت قرار میدیم... پس از گذشت اونخودش خودکار اقدام میکنه به ارتباط با همون لینکی که پاسخی ازش دریافت نکرده ؟ خیر بعد از تایم اوت متد خطا اجرا میشه اونجا دوباره درخواست بدید به سرور

3. چرا انقدر حجم کتابخانه بالا است ؟ این خودش یک مگابایت به سایز برنامه اضافه میکنه !؟ حجم کتابخانه به خاطر زیاد بودن متدها و کلاسها و استفاده از کتابخونه های زیاد هست.

آیا راهی هست که فقط بخش مورد نیاز رو استفاده کنیم تا حجم زیادی اضافه نشود ؟خیر دوست عزیز تو بیسیک همچین امکانی وجود نداره کتابخونه کامل کامپایل میشه

با تشکر

لینک ارسال

• 3 هفته بعد...

تداخل کتابخانه ی زرین پال با این کتابخانه لطفا بررسی بشه ممنون فک کنم با کتابخانه okhttputils تداخل داره

لینک ارسال

در 5 ساعت قبل، hojjatborohan گفته است :

تداخل کتابخانه ی زرین پال با این کتابخانه لطفا بررسی بشه ممنون فک کنم با کتابخانه okhttputils تداخل داره

کتابخونه به خاطر کتابخونه های دیگه ویرایش نمیشه دوست عزیز. کتابخونه زرین پال رو میتونید ویرایش کنید. کتابخونه و سمپل رو پیوست کنید تا ببینیم میشه کاریش کرد یا نه

لینک ارسال

سلام و وقت بخیر

من ی فایل php دارم ک مقادیر رو به اینصورت می‌گیره:

$action2 = $_POST["SendEmail"];
$Email = $_POST["Email"];

با کتابخونه HttpUtils با PostString به اینصورت ارسال می‌کنم:

"SendEmail=1&[email protected]"

آموزش شما رو دیدم ولی نفهمیدم چطور مقادیر رو پست کنم به سرور

ممنون میشم شما راهنماییم کنید

لینک ارسال

در 8 ساعت قبل، mrnazari گفته است :

توی آموزشها همه ی متدها به طور کامل توضیح داده شده. تو پست اول تاپیک هم متدها با مثال ذکر شده.:girl_pardon:

به هر حال به شکل زیر هست. اول تو سرویس starter کتابخونه رو به شکل زیر اینشیالایز کنید

Dim fastnet As FastNetSetup
fastnet.SetupFastNet.Build

به شکل زیر مقادیر رو ارسال کنید

Dim prfn As PersianFastNetwork
prfn.initialize("prf")
Dim post As PostRequest
	post=prfn.BuildPostQuery("url","tag")
	post.addParametrs("SendEmail","1")
	post.addParametrs("Email","[email protected]")
	post.executRequest

جواب هم تو متدهای زیر

rivate Sub prf_onSucsess(Result As String  , Tag As String)
	Log(Result)
End Sub
Private Sub prf_onError(Error As ResponseError , Tag As String)
	Log(Error.ErrorBody)
End Sub

لینک ارسال

سلام میخوام با این کتابخانه عکس رو دانلود کنم و به صورت گرد نمایش بدم میشه راهنمایی کنید از نسخه 5.2 استفاده میکنم 

لینک ارسال

در در 1398/04/05, 11:16:33، hojjatborohan گفته است :

سلام میخوام با این کتابخانه عکس رو دانلود کنم و به صورت گرد نمایش بدم میشه راهنمایی کنید از نسخه 5.2 استفاده میکنم 

برای دانلود عکس از تابع BuildGetBitmapGetQuery باید استفاده کنید. آموزشها هست در موردش. به صورت خلاصه زیر میشه. اول که کتابخونه رو باید اینشیالایز کنید و ....

به صورت زیر در خواست عکس بدید

pr.BuildGetBitmapGetQuery("url","tag").startgetBitmap

تو متد زیر بیتمپ رو بگیرید

Private Sub pr_onGetBitmapOkListener(bitmap As Object , Tag As String)

Dim image As Bitmap=bitmap

End Sub

حالا بیتمپ رو دارید. از کتابخونه زیر میتونید برای گرد کردن استفاده کنید.

لینک ارسال

ممنون از جوابتون اما این یه لیست ک توی اسکرول لود میشه مشکلی پیش نمیاد یعنی؟ عکس دانلود نشده چجوری گردش میکنه پس؟ نمیدونم فهمیدید منظورم و یا نه خوب عکس اول ک دانلود میشه عکس دوم هم شروع به دانلود کردن میکنه sub هم که یکیه چجوری تشخیص میده؟ 

لینک ارسال

در 22 ساعت قبل، hojjatborohan گفته است :

ممنون از جوابتون اما این یه لیست ک توی اسکرول لود میشه مشکلی پیش نمیاد یعنی؟ عکس دانلود نشده چجوری گردش میکنه پس؟ نمیدونم فهمیدید منظورم و یا نه خوب عکس اول ک دانلود میشه عکس دوم هم شروع به دانلود کردن میکنه sub هم که یکیه چجوری تشخیص میده؟ 

دوست عزیز اینجور کاری قضیش فرق میکنه. از همون اول سوالتونو کامل بپرسین. برای اینجور کاری باید از پیکاسو یا گلاید استفاده کنید. سورس با ریسایکلر و persiancircleimageview و آریاگلاید آماده شد.

از لینک زیر آموزش 14 سورس رو دریافت کنید.

لینک ارسال

در در 1396/06/03, 21:17:10، محمدرضا شاهپیری گفته است :

پریویوی زیرخروجی آ»وزش هست. این آموزش فوقلاده همراه خرید برای دوستان قابل دانلود هست.

سلام استاد

بسیار ممنون بابت این کتابخانه بسیار کاربردی و سریع...

بنده از سورس ثبت نام به همراه تصویر شما استفاده میکنم .

تست کردم به همراه متن ، 2 تا عکس هم ارسال و ذخیره شد.

تنها مشکلی که باهاش مواجه شدم اینه که اگر تصویری انتخاب نکنیم و گزینه ثبت نام رو بزنیم ، در دیتابیس کلا هیچ چیزی ذخیره نمیشه... ممنون میشم بفرمایید چه تغییری در کدهای php بدیم که اگر تصویری توسط کاربر انتخاب نشد اطلاعات بدون مشکل ثبت بشه ؟

(بدون تغییر در کدهای کلاینت که اگر تصویری انتخاب نشده بود پارامتر عکس رو نفرستیم. کد php به نظر درست میاد اما نمیدونم چرا بدون عکس کار نمیکنه !)

سوال مهمی که خدمتتون دارم اینه که ممکنه به هر دلیلی تصویر در سرور ذخیره بشه اما اطلاعات در دیتابیس ثبت نشه ؟ میخوام اگر ممکنه چنین حالتی رخ بده ، اگر دیتایی ثبت نشد عکس های ذخیره شده رو پاک کنه که فضای بیخودی اشغال نکنه...

لینک ارسال

در 13 ساعت قبل، fun_code گفته است :

تصویری انتخاب نکردید تابع addMultipartFile رو هم نباید صدا بزنید. سمت سرور چک میشه که عکس فرستاده شده یانه

لینک ارسال

در 4 ساعت قبل، محمدرضا شاهپیری گفته است :

تصویری انتخاب نکردید تابع addMultipartFile رو هم نباید صدا بزنید. سمت سرور چک میشه که عکس فرستاده شده یانه

خیلی کتابخانه خوبیه.

1. جسارتا ارسال فایل عکس تا چه سایزی رو در این روش پیشنهاد میدین ؟

مثلا 5 تصویر که هر تصویر 1 مگابایت باشه رو میشه استفاده کرد ؟

2. استاد اگر چند فایل در حال ارسال بود و وسطش اینترنت قطع شد ، آیا چند فایلی که آپلود شدن بطور خودکار پاک میشن ؟اگر نه باید چکارشون کنیم ؟

لینک ارسال

در 3 ساعت قبل، fun_code گفته است :

خیلی کتابخانه خوبیه.

1. جسارتا ارسال فایل عکس تا چه سایزی رو در این روش پیشنهاد میدین ؟ محدودیتی فکر نکنم باشه. تا یه گیگ رو واسه آپلود فک کنم ساپورت کنه

2. استاد اگر چند فایل در حال ارسال بود و وسطش اینترنت قطع شد ، آیا چند فایلی که آپلود شدن بطور خودکار پاک میشن ؟اگر نه باید چکارشون کنیم ؟ وقتی نت قطع بشه آپلود به حالت pause میره و به محضی که نت وصل شد دوباره ادامه پیدا میکنه.چک کنید قبل از شروع به کار کتابخونه اتصال به اینترنت برقرار باشه حتما. در ضمن اکتیویتی باید فعال باشه در صورت بسته شدن اکتیویتی آپلود هم از بین میره.

لینک ارسال

• 5 هفته بعد...
در در 3 شهریور 1396 در 21:17، محمدرضا شاهپیری گفته است :

نسخه 5.3 (اضافه شدن تایم اوت به کتابخانه)

سلام

بنده کدهای زیر رو در سرویس starter نوشتم اما تایم اوت کار نمیکنه ! یعنی دیتا تا چندین دقیقه هم بارگزاری نشه تایم اوت رخ نمیده !

آیا تایم اوت رویداد خاصی داره ؟

Sub Process_Globals
	Dim fsetup As FastNetSetup
End Sub
Sub Service_Create
	fsetup.SetupFastNet.WithTimeOut(6).Build
End Sub

لینک ارسال

در ۱ ساعت قبل، fun_code گفته است :

سلام

بنده کدهای زیر رو در سرویس starter نوشتم اما تایم اوت کار نمیکنه ! یعنی دیتا تا چندین دقیقه هم بارگزاری نشه تایم اوت رخ نمیده !

آیا تایم اوت رویداد خاصی داره ؟

Sub Process_Globals
	Dim fsetup As FastNetSetup
End Sub
Sub Service_Create
	fsetup.SetupFastNet.WithTimeOut(6).Build
End Sub

خیر متد خاصی نداره. همه ی خطاها با رویداد onError به برنامه پاس داده میشه و در ضمن ورودی متد WithTimeOut زمان به ثانیه هست. روی مقدار مناسب تنظیم کنید.

لینک ارسال

درود https://answercenter.ir/profile/673-محمدرضا-شاهپیری/

اگر ممکنه دانلودر رو آپدیت کنید بشه پارامتر بهش اضافه کرد

فایل هایی که بصورت 

http:// url..com.img.png?parametr=1 هستن قابل دریافت نیستن.

ممنون

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...