رفتن به مطلب

ویژه: کتابخانه جامع PersianFastNetwork

محمدرضا شاهپیری

ارسال‌های توصیه شده

در در 1397/08/04, 19:32:40، mostafaHD گفته است :

عزیز نسخه جدید رو تست کنید. متد withTLS به کتابخونه اضافه شده که من روی هاستایی که قبلا نمیشد تست کردم و هیچ مشکلی نداشته. انشالا که برای شما هم نداشته. حتما تست کنید و نتیجه رو اعلام کنید.

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 512
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

ارسال‌های محبوب

با سلام خدمت همه انسورسنتریهای عزیز. ************************************************************************************************************************************************ نسخه 6.6

مشکل این تاپیکم با این کتابخونه حل میشع ؟؟    و اینکه من الان برنامم خیلی بزرگ شده شاید کلی جاها از httputils استفاده کردم برای ارتباط با سرورم . اگه این کتابخونه کامل کار میده.. چیکار کنم

امکانات این کتابخونه خیلی بیشتر از اون چیزی هست که شما نیاز دارین عزیز. شما همه کارهایی که لازم دارین رو به با خیال راحت میتونین انجام بدین و از جمله اون یه آپلودر مطمئن رو دارین که میتونید فایله

تصاویر ارسال شده

سلام
من از کتابخانه irInterNet استفاده میکنم ولی وقتی که خواستم پروژه رو آپدیت کنم متوجه شدم که کتابخانه با ssl سایت من به مشکل برخورده
برای همین این کتابخونه رو خریداری کردم، مثال جامعی ندیدم اگه ممکنه این کد رو تبدیل کنید برام

ir.init("ir")
	ir.AddHeader("User-Agent", "Mozilla/5.0...")
	ir.get("https://site.com/db.php?name=farhad")
	wait For  ir_Response (Success As Boolean , Res As String,header() As Object)
	If Success Then
	  ''my code
	End If

سرور من از ssl استفاده میکنه و برام خیلی مهمه که کتابخونه شما بتونه به راحتی بهش وصل بشه و یا در صورت بروز اشکال این کار رو بدون ssl انجام بده
ممنون میشم راهنمایی کنید

لینک ارسال

در 11 ساعت قبل، miling گفته است :

آموزشهای لازم داده شده دوست عزیز. کار با کتابخونه راحته و پیچیدگی آنچنانی نداره. حتما آموزشها رو پیگیری کنید

برای مثال شما به شکل زیر میشه.

Dim pr As PersianFastNetwork
pr.initialize("con").WithSSL.Build
Dim get As GetRequest=pr.BuildGetQuery("https://site.com/db.php","tg")
get.addHeder("User-Agent", "Mozilla/5.0...").addParametrs("name","farhad").executRequesAsString

sub con_onGetStringErrorListener(Error As ResponseError , Tag As String)

Log(Error.ErrorDetails)
	Log(Error.ErrorMsage)
	Log(Error.CauseMessage)
	Log(Error.ErrorBody)
	Log(Error.ErrorLocalizedMsage)
	Log(Error.ResponseBody)
End Sub
Sub con_onGetStringOkListener(Result As String , Tag As String )
	Log(Result)
End Sub

لینک ارسال

از کد های نمونه شما در پروژه استفاده کردم ولی وقتی کد ها رو paste میکنم این خطا لاگ نمایش داده میشه

con_onGetStringErrorListener is not a valid identifier
یا
Input string was not a correct format.

در ضمن اگه من در میان کدهام از wait for برای ساب con_onGetStringOkListener استفاده کنم حتما زمانی که اطلاعات دریافت بشه این ساب اجرا میشه اگه به مشکل بربخوره درخواست حتما ساب دیگه ای اجرا میشه و کد های بعد از wait for اجرا نمیشن، فکری دربارش کردید؟ 

لینک ارسال

در 3 ساعت قبل، miling گفته است :

عزیز حواستون باشه که سابها رو داخل ساب دیگه کپی نکرده باشین. دلیلی نداره که با کپی کردن مشکل پیش بیاد.

اما در مورد  wait for، زمانی از  wait for استفاده میشه که تابع ما فقط یک خروجی داشته باشه. ولی کتابخونه حاظر چارچوبش فرق میکنه و حتما باید ایونتهای مربوطه رو پیاده سازی کنید چون با اجرای دستورات بسته به پاسخ سرور ممکنه حالتهای مختلفی پیش بیاد که باید حتما سابهای مربوط به هر حالت رو ایجاد کرده باشین. من به شخصه معتقدم تا جایی که ممکنه از ساب روتین به جای  wait for استفاده کنید اینجوری دیباگ کردن و فهم کدها خیلی ساده تر میشه

لینک ارسال

در هم اکنون، محمدرضا شاهپیری گفته است :

عزیز حواستون باشه که سابها رو داخل ساب دیگه کپی نکرده باشین. دلیلی نداره که با کپی کردن مشکل پیش بیاد.

آقای شاهپیری ممکنه کمی کار با کتابخونه رو بلد نباشم ولی کپی ساب تو ساب چیز نشدی هستش حتی اگه کاربر آماتور باشه
مشکلم حل شد 
موقع ران کردن دیباگر به آخرین لاین اشاره میکرد که خالی بود رفتم و روی همون لاین و DELETE رو زدم درست شد!!!!

ممنون از شما

لینک ارسال

سلام آقای شاهپیری اول از همه خیلی ممنون بابت این کتابخونه عالی و شاهکارتون
من یه مشکل داشتم برای ssl هاستم که با دستور WithTLS رفع شد ولی در میان کار به مشکل دیگه ای برخوردم و api سمت سرورم خطایی مبنی بر cookie میداد که اپلیکیشنم از یک جایی جلوتر نمی رفت این مشکلم رو هم با دستور WithCookieManager حل کردم
این پست هم جهت تشکر هستش هم می خواستم بدونم WithCookieManager دقیقا چه عملی انجام میده
البته از اسمش معلومه برای مدیریت کوکی ها هستش

لینک ارسال

در 6 ساعت قبل، miling گفته است :

سلام و درود. همونجوری که از اسم متد هم مشخصه. این متد برای مدیریت کوکی ها هستش. این که کوکی چی هست یا کارش چیه که قاعدتا خودتون در جریانش هستین. این متد هم دقیقا مثه مرورگر میاد و کوکی هایی که سایت یا سرور شما لازم داره توی حافظه در یک فایل مپ ذخیره میکنه و هر وقت لازم باشه میخونه. در کل همون شبیه کوکی توی مرورگرها هست.

لینک ارسال

سلام محمد رضا جان

مشکل سورس که فایل ها تو دیتابیس ذخیره نمیشد با استفاده از اخرین ویرایش حل شد من از سورسی که تو پوشه اموزش ویدئویی بود استفاده کردم هروقت وقت کردی اونو از داخل پوشه اموزش ویدئویی حذف کن که بقیه  خریدارا هم به مشکل بر نخورن.

فقط با سورس جدید هم مشکلی هست اونم اینه وقتی اطلاعات ثبت میشه وبا اینتنت میخوای بری به اکتیویتی پروفایل این خطا رو میده :

*** Service (starter) Create ***
** Service (starter) Start **
** Activity (main) Create, isFirst = true **
** Activity (main) Resume **
** Activity (main) Pause, UserClosed = false **sending message to waiting queue (OnActivityResult)
running waiting messages (1)
** Activity (main) Resume **
0.13024675655049606
0.2604935131009921
0.39074026965148817
0.5209870262019842
0.6512337827524803
0.7814805393029763
0.9117272958534725
1
** Activity (main) Pause, UserClosed = false **
** Activity (profile) Create, isFirst = true **
profile_activity_create (B4A line: 23)
Activity.LoadLayout("profile")
java.lang.RuntimeException: java.lang.NoSuchMethodException: _initialize [class anywheresoftware.b4a.BA, class java.lang.Object, class java.lang.String]
    at anywheresoftware.b4a.keywords.LayoutBuilder.loadLayout(LayoutBuilder.java:170)
    at anywheresoftware.b4a.objects.ActivityWrapper.LoadLayout(ActivityWrapper.java:209)
    at ir.zarandapp.fastnet.profile._activity_create(profile.java:359)
    at java.lang.reflect.Method.invokeNative(Native Method)
    at java.lang.reflect.Method.invoke(Method.java:515)
    at anywheresoftware.b4a.BA.raiseEvent2(BA.java:191)
    at ir.zarandapp.fastnet.profile.afterFirstLayout(profile.java:104)
    at ir.zarandapp.fastnet.profile.access$000(profile.java:17)
    at ir.zarandapp.fastnet.profile$WaitForLayout.run(profile.java:82)
    at android.os.Handler.handleCallback(Handler.java:733)
    at android.os.Handler.dispatchMessage(Handler.java:95)
    at android.os.Looper.loop(Looper.java:136)
    at android.app.ActivityThread.main(ActivityThread.java:5019)
    at java.lang.reflect.Method.invokeNative(Native Method)
    at java.lang.reflect.Method.invoke(Method.java:515)
    at com.android.internal.os.ZygoteInit$MethodAndArgsCaller.run(ZygoteInit.java:779)
    at com.android.internal.os.ZygoteInit.main(ZygoteInit.java:595)
    at dalvik.system.NativeStart.main(Native Method)
Caused by: java.lang.NoSuchMethodException: _initialize [class anywheresoftware.b4a.BA, class java.lang.Object, class java.lang.String]
    at java.lang.Class.getConstructorOrMethod(Class.java:472)
    at java.lang.Class.getMethod(Class.java:857)
    at anywheresoftware.b4a.objects.CustomViewWrapper.AfterDesignerScript(CustomViewWrapper.java:64)
    at anywheresoftware.b4a.keywords.LayoutBuilder.loadLayout(LayoutBuilder.java:162)
    ... 17 more

لینک ارسال

از متن خطا که چیزی نمیشه فهمید عزیز. و تو اون اکتیوتی چیز خاصی نداره که بخواد خطا ایجاد کنه. چک کنید ببینید چیزی جا نزاشته باشید. لینکها مقادیر درست باشه

لینک ارسال

چندین بار همون سورس اخرین ویرایش رو دانلود کردم و بدون تغییر مشخصات هاست خودمو قرار دادم همه چیز درسته ، تو دیتابیس اطلاعات میشینه ، عکس پروفایل اپدیت می شه ادرس تو دیتابیس ذخیره میشه.

فقط تو اکتیویتی پروفایل که میخواد اطلاعات رو نشون بده این ایراد رو میگیره.

حالا شما یه دفعه اخرین سورس خودتون رو چک کنید

لینک ارسال

در 56 دقیقه قبل، محمدرضا شاهپیری گفته است :

از متن خطا که چیزی نمیشه فهمید عزیز. و تو اون اکتیوتی چیز خاصی نداره که بخواد خطا ایجاد کنه. چک کنید ببینید چیزی جا نزاشته باشید. لینکها مقادیر درست باشه

؟؟

لینک ارسال

داداش مشکل هرچی بود از کتابخونه بود چون اومدم تو اکتیویتی main متغیرusername رو ذخیره کرده تو یه فایل تکست بعد توی ساب ok اپولود قسمتی که با اینتنت میفرستادید به اکتیویتی پروفایل رو پاک کردم و مستقیم با استارت اکتیویتی ،اکتیویتی پروفایل رو باز کردم و از طریق httpuntil2 اطلاعات رو از دیتابیس گرفتم و دیگه اخطاری نداد.

فقط یه مشکلی هست واسه اپولود عکس چطوری میشه اسم عکس رو تغییر داد و تو هاست ذخیره کرد مثلا اسم عکس بشه یوزرنیم کاربر بهمراه ".jpg" چون تو حالت فعلی مثلا اگه دوتا کاربر عکسی با یک اسم رو بفرستند به هاست عکس کاربر اولی پاک میشه و این درست جواب نمیده یا .

داخل سورس میاد اسم فایل رو از یه متد پیچیده که خودتون هم گفتید از سایت منبع دراوردید درمیاره اینو نتونستم بهمم چکار کنم واسه اپلود با کتابخونه پرشین فست هم حتما باید از همین طریق فایل رو بصورت اسم و محل ذخیره فرستاد راهی هست توسرور و کد php بیایم اسم عکس رو تغییر بدیدم؟

لینک ارسال

عزیز متاسفانه من سرور ندارم که اینا رو تست کنم. ولی شما میتونید اسم عکس رو عوض کنید با دستور  زیر این کار رو میشه انجام داد.

rename($old , $new);

که آرگومانهاش مسیر کامل عکس جدید و قدیم هست. انشالا یه سرور میگیرم و سورسها رو بررسی میکنم اگه ایرادی بود رفع میکنم.

لینک ارسال

• 3 هفته بعد...

جناب شاهپیری سلام

من پیام خصوص دادم عزیز پیامک هم زدم جواب ندادید گفتم تو تاپیک بگم شاید شما یا دوستان بتونید جوابمو بدید.

1- من از نسخه 5.5 کتابخونه Persian Fast Network استفاده میکنم اما  تو سورس نمونه که بعد خرید برای دانلود قراردادید یه مشکلی هست اونم اینه که قسمت ثبت نام کامل انجام میشه اما تو قسمت لاگین که بعد ثبت نام اطلاعات کاربر باید نشون داده بشه داخل قسمت PersianNetIMG ارور میده که این کاستوم ویو وجود نداره داخل دیزاینر هم تو قسمت کاستوم ویو ها نیست.

2- مشکل بعدی عدم سازگاری با httpjob و عدم شناسایی متود اون هست ، وقتی بخوام از هر دوتا همزمان استفاده کنم تو پروژه ام باید httpjob چندین بار انجام بشه تا کار کنه در حالی که شما نوشتید از ورژن 5 به بعد این مشکل حل شده!!!

3- سوال سومم اینه شما داخل همون سورس اومدید از استرینگ response در php برای برگرداندن جواب استفاده کردید حالا برای اینکه مثلا یه کد php برای خودم بنویسم و بخوام تو رویداد های :

Sub pr_onJSONObjectUploadOK(JsonString As String , Tag As String )

End Sub

Sub pr_onJSONObjectUploadError(Error As ResponseError , Tag As String)

End Sub

Sub pr_onUploadProgress(uploaded As Long,total As Long, Tag As String)

End Sub

جواب رو از php بگیرم حتما باید از response استفاده کنم یا نه مثلا میتونم از echo هم استفاده کنم و بگم مثلا اگه srting "ok" رو برگردوند فلان کار رو انجام بده و اگه "error" رو برگردوند کار دیگه دقیقا کاری که با JobDone انجام میدیم.

ممنون

لینک ارسال

واقعا هرچی خرید تو این انجمن انجام دادم فقط پولمو دور ریختم.

Aria List View : که بعد چند وقت که همه خریدن گفتن دیگه پشتیبانی نداره !!!!!

اینم از این کتابخونه که کلا کار نمیکنه و با وجود اینکه گفته شده مشکلی با httpuntils2 نداره کلا تناقض دارن باهم.

کاستوم ویوی Persian Net Image هم که وجود نداره!!!!

خدایا شکرت .....

لینک ارسال

در در 1397/09/30, 20:14:04، mja89 گفته است :

دوست عزیز شما میاین و یه تومار از اشکالات رو توی یه پست مطرح میکنید توقع نداشته باشید آنی جواب داده بشه. مشکلات رو دونه دونه بپرسید که جوابدهی سریع باشه.شما الان مشکلتون دقیقا کجاست عزیز؟به ترتیب بگید که ببینم کجاست مشکلتون

لینک ارسال

در در 1397/09/26, 19:52:34، mja89 گفته است :

توی پست اول گفته شده که کاستوم ویو دیگه تو نسخه جدید وجود نداره و شما باید اونو از طریق کدنویسی اضافه کنید. 

Private PersianNetIMG1 As PersianNetIMG
PersianNetIMG1.initialize("pim")
Activity.AddView(PersianNetIMG1.View,30%x,0,40%x,50%y)

کتابخونه هیچ مشکلی با okhttputils نداره با آخرین نسخه بیسیک من تست کردم و موردی نبوده

لینک ارسال

مشکل بعدی اینه که تو سورسی که همراه پروژه هست بعد از ثبت نام وقتی اکتیویتی پروفایل اجرا میشه که اطلاعات طرف رو لود کنه این خطا رو میده : 

(NullPointerException) java.lang.NullPointerException

درصورتی که من هیچ تغییری توی سورس ایجاد نکردم.

در ارتباط با عدم هماهنگی با okhttpuntils هم مشکل اینه که وقتی این دوتا با هم هستند بعضی اوقات sub JobDone اجرا نمیشه اما اگه فست نت رو حذف کنیم همیشه اجرا میشه.

لینک ارسال

اقا مشکل ارور از سورس php هست نمیدونم چرا اما وقتی دستور فراخوانی با توجه به یوزرنیم رو میدیم خطا میده اما وقتی موقع ثبت نام یوزرنیم رو بصورت عددی وارد کنم مشکلی پیش نمیاد.

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...