رفتن به مطلب
  • 0

سوال

قاعدتن وقتی فیلمو انلاین پخش میکنیم به لودینگ میاد بغد که فیلم پخش شد لودینگش مخو میشه درسته حالا:53: اگه بلدید خواهشن بگید چن روزه نخوابیدم  :heart:

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

8 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

خدایی دستت درد نکنه ینی واقعا فکزم نمیرسید این کارو باید از تایمر کمک بگیرم میشه یه مغلوماتی بهم بدی تا منم مثل شما تو برنامه نویسی اینقد خبره بشم:53::53::53:

لینک ارسال

این جواب شاهکاری که البته نبود!اگه منظورتان آقای آرتا و آقای زبیدی هست که بله ایشان خبره اند .

ولی اگه منظورتون بنده ام ! راستش دوست عزیز شما نسبت به بنده کمال حسن ظن رو دارید بنده هنوز خودم رو مبتدی میدونم اگه به کنار نام کاربریم هم درسمت راست توجه کنید نوشته کاربرمعمولی(درحال رشد!)

ولی کاش بعد سرچ ، یه تایپیک جدید ایجاد کنید وهمین سوال رو از مدیران انجمن بپرسید ! اونا در جواب به این سوال سزاوارترند.

ولی چون پرسیدید اینو بگم که من شروع کارم بابیسیک فور اندروید  با آموزشهای آقای شاهدی با آریا لیست ویو بوده !

شما هم آموزشهای ویدئویی آریالیست ویو وسایرکتابخانه ها و راهنمایی های آقای شاهدی ببینید و هی با آریا لیست ویو و کتابخانه های ایشون کلنجار برید (تقریبا 80 درصدسوالات راجع به آریالیست ویو در همون تایپیک آریالیست ویو به وضوح جواب داده شده یعنی خوندن همون تایپیک کفایت میکنه)

و واسه خودتون پروژه تعریف کنید و واسه جوابش از این انجمن خوب هی جستجو وسرچ کنید (تا یه مدتی سعی کنید با سرچ کردن و امتحان نمونه کدهای مختلف به جوابهاتون برسید تا سوال پرسیدن ).

موقع فراغت بال سورس های مختلفو رو از جاهای مختلف دانلود کنید و شروع به خوندن خط به خط اونا بکنید . 

به نظر شخصی بنده : وقتی در اول کار به جایی رسیدید که مثلا یه سورس اماده ساده دارید وبه مارکتها دادید و تایید شد بعداون حالا تازه وقت سوال پرسیدن توی انجمن هاست والا آدم تنبل بارمیاد وباتوجه به اینکه گاهی چندروز وچندهفته طول میکشه واسه جواب دادن به شما درانجمن های مختلف عمرتون تلف میشه و وقت زیادیباید صرف بکنید ولی با مطالعه مطالب اماده انجمن ها اینقدر وقت ازدست نمی دهید. (نکته: جستجوگر این انجمن که باگوگل کارمیکنه خیلی دقیقتر وبهتراز انجمن های همسایه هست !)  

اگه یه استاد دم دست داشته باشید که قطعا بهتر از هرکاریه و راه میانبر رو نشونتون میده والا که هیچ . 

فقط همین 

در ابتدای کار البته همیشه چندتا قسمت و دستور کمک کار آدمه :

1- قسمت debug   

2- دستور log () 

لینک ارسال

:53:درسته واقعا از گغته های خوبتون ممنونم خیلی خوشحال شدم که با شما اشنا شدم حتما همین سوالو در انجمن مطرح میکنم و از معلوماتشون کمال استفاده رو میکنیم:53:

لینک ارسال

سلام،

سوالتون واقعا گنگ بود.

یکم واضح تر توضیح بدید.

لینک ارسال

این جوری  سوالتون رو بپرسید واقعامیگمتجربه  چند ساله  من  تویانجمن ها  هستش  هیچ  وقت به جواب نمیرسید  :53:

لینک ارسال

بله سوالتون مبهمه ! سوالتون رو واضح بفرمایید

ظاهرا منظورشون ظاهر و محو شدن پروگسس بار هستش که هنگام ظاهر شدنش پیام   (  لودینگ ...  )  رو نشون میده . 

اگه منظورتون اونه ، بله وقتی باکتابخانه http مثلا فایل php رو مثلا فراخوانی میکنید اون لحظه بلافاصله سطر بعدش باید دستور نمایش پروگسس بار رو بدید بعدش بیایین در قسمت جیسون مربوطه دستور مخفی کردن وهاید پروگسس روبدین تاوقتی مثلا دانلود فیلم تموم میشه پروگسس لودینگ مخفی بشه !

یا اگه از مثلا Audio یا Videoview استفاده میکنید این کد رو اضافه کنید :

Sub Globals
Dim Video As VideoView
End Sub

Sub Activity_Create(FirstTime As Boolean)
Video.Initialize("Video")
Activity.AddView(Video, 10dip, 10dip, 250dip, 250dip)

File.Exists(File.DirDefaultExternal, "IMAG0018.mp4")

Video.LoadVideo(File.DirRootExternal, "IMAG0018.mp4") 
'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''

ProgressDialogShow2(" لودینگ .... ",True)
Video.Play

'Video= نام متغییر شما
If Video.IsPlaying Then ProgressDialogHide
'یعنی وقتی نمایش فیلم شروع شد پروگسس لودینگ مخفی بشه 

لینک ارسال

فدات بشم من ینی دقیق اینکارو کردم ها فقط ببینید کاری که بهش گفتم را انجام نمیده سورسو ملاحظه کنید

لینک سورس

لینک ارسال

فدای امام زمانت بشی ! چون لود زمانبر هست باید سطر زیر  رو داخل تایمر بذارید.این کد زیر درست کارمیکنه.

#Region  Activity Attributes 
	#FullScreen: False
	#IncludeTitle: True
#End Region

Sub Process_Globals

End Sub

Sub Globals

Dim Video As VideoView
	Dim ServiceLink As String="http://........mp4"

End Sub

Sub Activity_Create(FirstTime As Boolean)

Activity.LoadLayout("m1")

Video.Initialize("Video")
	Activity.Addview(Video,0,0,100%x, 100%y)

ProgressDialogShow2(" لودینگ .... ",True)
	Video.LoadVideo("http",ServiceLink)

Video.Play

Dim tim  As Timer
tim.Initialize("tim",1)
tim.Enabled=True

End Sub
Sub tim_Tick

Log (Video.Duration)
	If Video.Duration<>-1 Then  ProgressDialogHide

End Sub

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...