رفتن به مطلب

****ویژه*** کتابخانه PersianRecyclerView

محمدرضا شاهپیری

ارسال‌های توصیه شده

• پاسخ 135
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

ارسال‌های محبوب

*************نسخه جدید کتابخانه منتشر شد. لطفا به تاپیک زیر مراجعه شود************  

سلام خسته نباشی محمدرضای عزیز. ما خوشحال میشیم بتونیم محصولاتی رو ارائه بدیم که کاربران بتونن از حداکثر قدرت اون بسته استفاده کنن. البته هیچ کدوم از ما این انتظار رو نداشتیم که شرکت مای

از شما دوست عزیز و همچنین دوستی که نقد کردن کتابخونه رو تشکر میکنیم و از همه دوستان تقاضا میشه که اگر نقدی دارن ( به شرط سازنده بودن نه به نیت تخریب ) استقبال کامل میشه. همونطوری که بقیه کتابخونه های

sdk تون ناقصه عزیز. پوشه extra رو ندارین. حتما آپدیت کنید به آخرین ورژن که مشکلی نداشته باشید

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

من این پوشه رو بارها گرفتم اما باز نمیتونم باز کنم . میشه لطف کنید پوشه خودتون رو برام بزارید . واقعا لطف می کنید ...

لینک ارسال

خیلیه:malih: فک کنم نزدیک به 500 مگی میشه.

این فایل جار رو توی پوشه های کتابخونه بیسیک کپی کنید و اون خط رو حذف کنید. دقت کنید کتابخونه هایی که توی درایو c مال خودش هست نه additional

android-support-v7-recyclerview.zip

لینک ارسال

در 5 دقیقه قبل، محمدرضا شاهپیری گفته است :

خیلیه:malih: فک کنم نزدیک به 500 مگی میشه.

این فایل جار رو توی پوشه های کتابخونه بیسیک کپی کنید و اون خط رو حذف کنید. دقت کنید کتابخونه هایی که توی درایو c مال خودش هست نه additional

android-support-v7-recyclerview.zip

متاسفانه برنامه متوقف میشه ...

میشه لطف کنید توی تلگرام بهم پیام بدید کاری باهاتون دارم ... ممنون میشم ..

آی دی : @s_apps

لینک ارسال

سورس قسمت نهم رو دیدم . ممنونم. فقط یه تا سوال

3 . چطور شماره صفحه رو زیر نمایش بده ؟

برای این کار من یه لیبل ساختم و توی رویداد b pradapter_onBindViewHolder(view As Object,position As Int,viewtype As Int) این کد رو نوشتم :

label1.Text = position

اما وقتی صفحه میزنم شما ره رو درست نمیاره دوتا دوتا یا چند تا چند تا میره . وقتی هم برمیگردم دیگه شماره رو درست نشون نمیده

لینک ارسال

ببینید عزیز شما توی متد onBindViewHolder میتونید رو آیتمهای ریسایکلرویو مدیریت داشته باشید. میتونید یک textview توی لیوت item بزارید و به اون تکست همون پوزسشن رو بدید.

لینک ارسال

در 8 ساعت قبل، محمدرضا شاهپیری گفته است :

ببینید عزیز شما توی متد onBindViewHolder میتونید رو آیتمهای ریسایکلرویو مدیریت داشته باشید. میتونید یک textview توی لیوت item بزارید و به اون تکست همون پوزسشن رو بدید.

ممنون اما خدمتتون عرض کردم مشکلم چیز دیگه ایه ...

مشکل اینه که وقتی توی برنامه صفحه میزنم شماره رو درست نمیاره دوتا دوتا یا چند تا چند تا میره . وقتی هم برمیگردم دیگه شماره رو درست نشون نمیده . خودتون امتحان کنید . سورس رو پیوست میکنم خودتون امتحان کنید .

fullscreengallery

لینک ارسال

دوست عزیز تو پست قبل هم گفتم که. تو متد onbind رو آیتمهای ریسایکلرویو فقط میتونید مدیریت کنید. شما لیبل رو تو اکتیویتی تعریف کردن.

ما این همه آموزش گذاشتیم که ببینید و کار با کتابخونه رو یاد بگیرید. لطفا آموزشها رو دنبال کنید.

برای کاری که میخواین هم یه چیز ساده است دیگه . گفتم یه تکست ویو تعریف کنید توی لیوت item.

<?xml version="1.0" encoding="utf-8"?>
<RelativeLayout
    xmlns:android="http://schemas.android.com/apk/res/android"
    android:id="@+id/RelativeLayout1"
    android:layout_width="match_parent"
    android:layout_height="match_parent"
   >
 <TextView
  android:id="@+id/position"
   android:layout_alignParentTop="true"
  android:layout_width="match_parent"
  android:layout_height="wrap_content"
   />
    <ImageView
        android:id="@+id/img"
		 android:layout_marginTop="15dp"
        android:layout_width="fill_parent"
        android:layout_height="fill_parent"
        android:layout_centerInParent="true"
        android:scaleType="fitXY" />

</RelativeLayout>

به شکل زیر هم پوزیشن رو بدین به تکست ویو تو متد onBindViewHolder

prutil.setTextForTextview("position",position)

لینک ارسال

ببخششید این سورس آخر قسمت نهم برای سوییچ بین عکس ها انیمیشن نمیشه گذاشت ؟ چون دوتا بود امتحان کردم اصلا خوب نشد .

لینک ارسال

فعلا ITEMANIMATION فقط همون دوتا هستن. انشالا انیمیشنهای بیشتری اضافه میشه.

لینک ارسال

آخه همون انیمیشن ها رو هم که میزارم برای سورس قسمت نهم درست کار نمی کنن . چند تا در میون کار میکنه

لینک ارسال

شما دیگه خیلی کاستومایزش میخواید بکنید. فک کنم باید ویوی اختصاصی واستون بزنیم.:malih:

به نظرم واسه همچین کاری باید از recyclerviewpager استفاده بشه. دارم روش کار میکنم که به کتابخونه اضافش کنم.

با چیزای معمولی نمیتونید اینو درست کنید. چند روز صبر کنید تا اضافش کنم به کتابخونه.

لینک ارسال

• 2 هفته بعد...

سلام من این کتابخانه رو خریدم نمیشه باهاش اسلایدر درست کرد؟ من خیلی به یه اسلایدر خوب نیاز دارم که تایمر بذارم خودش بره روی عکس بعدی حالا با انیمیشن یا بدون انیمیشن

لینک ارسال

بله عزیز میشه. آموزش صفحه اول بازار رو ببینید. البته recyclerviewpager  رو هم اضافه کردم بهش که هنوز وقت نکردم بزارم فروشگاه که با اون راحت تر میتونید درست کنید

لینک ارسال

ببخشید من توی سورس swipmenu میخوام توی بخش contentpanel یه لیبل بزارم و متنها رو هم از دیتابیس بگیرم .بریزم توش . و ارتفاع لیبل هم با متن هماهنگ بشه . میشه راهنمایی کنید .

( در واقع میخوام توی createpanel یه متن رو از دیتابیس بگیرم بزارم که اینو انجام دادم و میخوام با سویپ کردن هر پنلی متن ستون کناری همون آی دی رو از دیتابیس برام نشون بده . )

لینک ارسال

خب این که کار ساده ایه.توی onCreateViewHolder یه لیبل تعریف کنید و اونو به contentpanel بدین.

Dim l As Label
l.Initialize("")
contentpanel.AddView(l,0,0,40%x,20%y)

توی متد onBindViewHolder هم بیاید و متنو از دیتابیس بخونید و بهش بدید.

Dim l As Label=Contentpanel.GetView(0)
l.TextColor=Colors.Red
l.TextSize=20
dim item as item=listitem.get(position)
l.text=item.contenttxt

listitem هم لیست آیتمهایی هست که از دیتابیس خوندین

لینک ارسال

در 2 ساعت قبل، محمدرضا شاهپیری گفته است :

خب این که کار ساده ایه.توی onCreateViewHolder یه لیبل تعریف کنید و اونو به contentpanel بدین.

Dim l As Label
l.Initialize("")
contentpanel.AddView(l,0,0,40%x,20%y)

توی متد onBindViewHolder هم بیاید و متنو از دیتابیس بخونید و بهش بدید.

Dim l As Label=Contentpanel.GetView(0)
l.TextColor=Colors.Red
l.TextSize=20
dim item as item=listitem.get(position)
l.text=item.contenttxt

listitem هم لیست آیتمهایی هست که از دیتابیس خوندین

dim item as item

آیتم رو نمیشناسه . میگه رفرنس میخواد

item

لینک ارسال

عزیز مثال زدم واستون. آیتم رو که خودتون باید کلاسشو بنیویسید بستگی به دیتابیس و فیلدهاش داره. مثال زدم که متوجه بشین چجوری از دیتابیس بگیرید متنا رو

لینک ارسال

در 3 دقیقه قبل، محمدرضا شاهپیری گفته است :

عزیز مثال زدم واستون. آیتم رو که خودتون باید کلاسشو بنیویسید بستگی به دیتابیس و فیلدهاش داره. مثال زدم که متوجه بشین چجوری از دیتابیس بگیرید متنا رو

خوب راستش نمی دونم چطور باید انجام داد .

دیتابیس هم که یه فیلد متن اول که توی createpanel لود میشه . و یه ستون متن دوم که توی contentpanel میخوام لود بشه .

یه ستون توضیح هم دارم که روی هر آیتم از ریسایکلرها که کلیک شد میره اکتیویتی بعد و اون توضیح مربوطه رو میاره

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...