رفتن به مطلب

آموزش ساخت صفحه اول بازار در بیسیک(PersianRecyclerview+PersianFastNet+PersianJson)

ارسال‌های توصیه شده

به نام خدا  و سلام به همه انسور سنتریهای عزیز.

مدتی هست از انشار ریسایکلر ویو میگذره و آموزشها بیشتر جهت آشنایی بوده. ولی کارهایی که با ریسایکلر ویو میشه کرد خیلی خیلی فراتر از اینهاست.

از امروز تصمیم گرفتیم آموزشهای کاربردی رو با این کتابخونه البته به کمک سایر کتابخونه ها برای دوستان آماده کنیم.

اولین قسمت رو اختصاص دادیم به صفحه زیبایی که شما توی بازار یا دیگر مارکتها میبینید. این نوع طراحی واقعا جالبه و میتونید جاهای زیادی ازش استفاده کنید و محدود به مارکت نیست فقط.

انشالا که مورد استفاده قرار بگیره

لینک آموزش+سورس

پیشنمایش آموزش

prv_fnet.gif.8b2a18dc14bdc91e8d06718c7837ec75.gif

برای این آموزش به کتابخونه های زیر احتیاج هست.

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 2 هفته بعد...

سلام جناب شاهپیری عزیز 
تشکر میکنم بابت این آموزش و کتابخانه های خوب شما 
به دوستان هم پیشنهاد میکنم از این کتابخونه ها استفاده کنند با توجه به کاربردی بودن هر 3 کتابخونه و زحمات زیادی که جناب شاهپیری برای این محصولات کشیدند
به نظر من می تونید از بهترین سرویس ها استفاده کنید و برنامه های خوبی رو کد بزنید 
من هم هر سه کتابخونه رو دارم و خیلی کاربردی بوده برای من 
به امید موفقیت بیشتر برای جناب شاهپیری و همه عزیزان

لینک ارسال

تشکر بابت کتابخونه ها. امان از این بی پولی. منتظر میمونم تا تسویه بازار :blush:

داداش رو اندورید چهار که مشکلی نداره؟ الان حدود 50 درصد بازار اندروید قبضه اندروید 4 هستش

لینک ارسال

نه مختارجان مشکلی نداره:malih:.

البته اندروید 4 دیگه به اون صورت قبضه نیستا. الان دیگه اندروید 8 هم اومده به نظرم اندروید 6 به بالا استفاده زیادتری میشه

لینک ارسال

• 3 ماه بعد...

سلام خدمت آقای شاهپیری وتشکرازاین سورس خوبتون

با چه دستور و رویدادی دراین سورس میشه برای تک تک آیتمها ازتصاویر و متن هاباهم گزینه کلیک را تعریف کرد؟

یه نمونه کد هم که بدید عالی میشه

لینک ارسال

مشکلی که در این سورس در ریسایکلر هست اینکه مثل فیلمی که فرستاده ام ، وقتی تصاویر زیاد هست وقتی با سرعت اسکرول میشه ،وقتی لیست متوقف شد،  تصاویر نامربوط قبلی بالای متن های موردنظر نمایش داده میشوند وسپس چندین بار تصاویر عوض میشوند تا اینکه  بعدازتصاویر نامربوط، تصویر مورد نظر ظاهر شود ! 

سوای اینکه اینجوری بیخودی اینترنت کاربر رو هم میخوره !

توی تعداد محدودوکم  تصاویر جواب میده 

فیلم مربوطه

لینک ارسال

کلا هدف از اینکه همچین طراحی میسازن اینه که توی هر سطر چندتا آیتم ثابت نشون داده بشه و واسه دیدن بقیه توی هر سطر روی بیشتر کلیک کنن و ببینن. 

اینکه شما بخواید همه رکوردها رو به صورت سطری اسکرول کنید نیازی نیست. البته نباید هم مشکلی باشه مگه اینکه سمت سرور جوابهایی که میفرسته قاطه باشه که اینجوری بشه.

لینک ارسال

در هم اکنون، محمدرضا شاهپیری گفته است :

کلا هدف از اینکه همچین طراحی میسازن اینه که توی هر سطر چندتا آیتم ثابت نشون داده بشه و واسه دیدن بقیه توی هر سطر روی بیشتر کلیک کنن و ببینن. 

اینکه شما بخواید همه رکوردها رو به صورت سطری اسکرول کنید نیازی نیست. البته نباید هم مشکلی باشه مگه اینکه سمت سرور جوابهایی که میفرسته قاطه باشه که اینجوری بشه.

داداش راهی هست بدون کتابخونه های بالا درستش کرد؟؟ 

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...