رفتن به مطلب

سوال از نام افزونه مربوط به چت انجمن

نورنما

ارسال‌های توصیه شده

سلام وخسته نباشید خدمت مسولین و مدیران انجمن انسر سنتر

می خواستم برای انجمن IPS خودم قسمت چت که مثل چت سایت شماست اضافه کنم ،لذا درصورت امکان اگر لطف کنید، نام افزونه ای که برای این انجمن استفاده کرده اید رو برایم بگید ممنون میشم .

ضمنا افزونه ای که جهت ایجادکادر رنگی برروی اسامی کاربران ،استفاده کردید کدامست ؟ 

باتشکر

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

لینک ارسال

آقای آرتای عزیز خیلی متشکرم 

آیا بااین افزونه  امکان افزودن اتاق چت سوای صفحه اصلی به داخل برخی تالارها هم همزمان جهت گفتگو های خاص دیگر هست ؟ یافقط اتاق چت دریک صفحه بایدباشه؟

جوابمو پیدا کردم ظاهرا نمیشه ، اتاق چت رو هر صفحه ای تکرار کنم همان مطالب چت صفحه اولو نمایش میده! 

لینک ارسال

رنگ کاربری  که میخواستم بدونم ، منظورم کادر رنگی که دور نام کاربران کشیده شده بود، یا همان رنگ پشت زمینه متن ! 

یادمه چندماه پیش که نگاه میکردم توی انجمن ipsfarsi  شما بودید یا یکی از مدیران این سایت انجمن انسرسنتر راجع به روش اینکار مطالبی رد وبدل کرده بودید ولی چندروزه اونجا میگردم چیزی پیدانکردم ! 

توی اون سایت نام  شما رو هم سرچ میکنم چیزی برای من نمیاره! نام کاربری شما ظاهرا فراموشم شده ! 

ضمنا این سیستم امتیازدهی جدیدتان را هم نتونستم اونجا پیداکنم ! اگه لطف کنیدراهنمایی بفرماییدممنون میشم

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...