رفتن به مطلب

کتابخانه Navigation tab bar

danial1369

ارسال‌های توصیه شده

خسته نباشید یه کتابخانه جالب براتون پیدا کردم که میتوانید تب هاست زیبا و متریال باهاش بسازید :53:

پیش نمایش

images.jpg

لینک ار سایت اصلی

دانلود کتابخانه

دانلود سورس تست

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام 

متشکر ولی وقتی تعداد منوها زیاد میشه ، مثلا 7 تا ، ومتن کمی طولانی میشه ،مثلا ("برندگان دوره های قبل") ، توی تب های کناری ،  متن از کناره صفحه میزنه بیرون !. 

لینک ارسال

در 12 دقیقه قبل، danial1369 گفته است :

تکست سایزشو بردار ببین درست میشه

کدوم تکست سایز ؟ !   تکست سایز نداره که ! 

واسه سایز فقط این سه تا رو داره :

navigationTabBar.BadgeSize = 10
	navigationTabBar.TitleSize = 10
	navigationTabBar.IconSizeFraction = 0.5

مشکل از اینه که این تب ، حالت اسکرولش به سمت چپ وراست فعال نیست و منم پیداش نکردم !اون باشه دیگه مشکلی نیست

یه کار دیگه هم میشه کرد ، اونم اینکه متن هایی که هنگام تاچ روش نمایش میده رو طوری کنیم که همه را بدون استثنا تو همون سطر ولی وسط صفحه نمایش بده !

اونجوری هم تا یه تعداد آیکون مثلا هفت هشت ده تا رو میشه ازاین کتابخونه استفاده کرد. 

لینک ارسال

دوست عزیز بفرما برات درست کردم که با کشیدن صفحه تبها عوض میشه ولی اون مشکل که گفتی تایتل اگه نوشته زیاد باشه از رده خارج میشه قابل حل نیست 

لبنک سورس

لینک ارسال

پیشنهادم میشه که بیشتر از پنج تبم و تایتل طولانی استفاده نکنید:53:

لینک ارسال

خیلی ممنون ومتشکرم 

ولی منظورم از اسکرول ، اسکرول خود تب ها بود مثل همین فیلمی که در لینک زیر فرستادم :

متاسفانه همانطورکه میبینید توی مثلا این برنامه من 8 عدد تب هست که همشون باید نشون داده بشن

من اینو با tabstrip درست کرده ام تنهامشکلش اینه که توی بعضی گوشی ها  مثل گلکسی سامسونگ مشکل نمایش داره دنبال جایگزین میگشتم.

2

لینک ارسال

نمیشه دوست عزیز اگه میشد خود سازنده اون کتابخانه یه نمونه میداد یه کتابخانه دیکه هست که این جور که میگید انجام میده که اسمش TabStripViewPager است سرج کنید هست رایگان 

لینک ارسال

ولا منم یه چند ماه دنبال یه تب هاست خوبم منم خیلی درگیرشم به خدا

لینک ارسال

منظور منم همون کتابخونه هست TabStripViewPager، این نمونه رو هم با همون ساخته ام ، کتابخونه روان و سبک و خوبیه ، تنها بدیش همینی هست که گفتم برخی گوشی  ها باهاش مشکل دارند.

به هرحال متشکرم

لینک ارسال

به جز اون کتابخانه پیدا  نمیشه که اینجور که میگید باشه بنظرم باید اختصال به اون تبهاستت باید خودت کد بنویسی منم در حد پنج درصد بلدم وگرنه بی درنگ برات مینوشتم :53:

لینک ارسال

• 3 ماه بعد...

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...