رفتن به مطلب
  • 0

دستور شرطی برای ایمج ویو

love

سوال

سلام من یه سری عکس دارم از دیتابیس میگیرم به ترتیب تو ایمیج ویو میزارم حالا میخوام وقتی به یک عکس خاص که مدنظرم هست رسید و در ایمیج ویو قرار داده شد یه دستور شرطی قرار بدم که  مثلا بره به بخش علاقه مندی ها چطور باید این کد رو بنویسم 

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

9 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

بله ولی میخوام مشخص کنم وقتی مثلا عکسی که نامش مثلا اسمان هست وقتی لود شد بیا صفحه اصلی سوالم اینه که چطور دستور بنویسم که فقط وقتی عکس اسمان اومد دستور رو اجرا کنه با توجه به شرایطی که بالای این صفحه نوشتم نمیتونم این کد رو بنویسم راهنماییم کنید لطفا

لینک ارسال

از tag sender استفاده کنید ونام تصویررو در tag اش هم اضافه کنید بعدش هرجا خواستید فراخوانیش کنید از دستور sender استفاده کنید.

دیگه برای اینکه سوالاتتان مبهم نباشه جهت سوال پرسیدن کدهاتونو رو هم توی انجمن قرار بدین که دوستان انجمن هم بتونند راهنمایتون بکنند.

لینک ارسال

از tag sender استفاده کنید ونام تصویررو در tag اش هم اضافه کنید بعدش هرجا خواستید فراخوانیش کنید از دستور sender استفاده کنید.

دیگه برای اینکه سوالاتتان مبهم نباشه جهت سوال پرسیدن کدهاتونو رو هم توی انجمن قرار بدین که دوستان انجمن هم بتونند راهنمایتون بکنند.

لینک ارسال

سلام 

بستگی داره 

چون فرمودید یکسری عکسها دارید از دیتابیس میگیرید ، 

1- یا اونا رو تک تک نمایش میدید با رخداد کلیک برروی ایمیج ویو از ID آن سطری دردیتابیس که تصویر درش هست  استفاده کنید 

2- یا اونا رو داخل لیست ویو یا ریسایکلر ویو ریخته ونمایش میدید و دراینصورت از رخداد sub list_select  استفاده کنید و position  لیست که تصویر درش هست وبرابر Id اون در دیتابیسه بگیرید وازش استفاده کنید 

3- یا اونا رو داخل اسکرول ویو ریخته و نمایش میدید که باید با استفاده از tag انها، در رخداد کلیک  شماره آی دی تصویر در دیتابیس رو گرفته

و درکل این سه مورد در ستون مربوط به علاقه مندی ها با دستور ارسال مقدار به دیتابیس مثلا عدد یک بجای صفر اونو برجسته کنید وباکلیک دوم عدد علاقه مندی ها اگه یک بود صفر بشه !

یک آیکون هم کنار تصاویر بگذارید که هربار تصاویر لود میشن ، وبا توجه به عدد ستون علاقه مندی ها(0و1) در دیتابیس اون آیکون روشن وتیره بشه که نشون بده مثلا فلان تصویر در علاقه مندی ها هست 

ودر آخر هم لیوت یا بخشی مجزا قرار بدین که تصاویر منتخب رو که عددشون برابر یک هست رو سرچ و لیست کرده ونمایش بده . 

وهمه این موارد قبلا با مثالهای متعدد در انجمن توضیح داده شده که می تونید با کمی سرچ و مطالعه مشکلتون رو به راحتی حل نمایید .

موفق باشید

لینک ارسال

من چند تا داستان تصویری دارم هر کدوم عکس دارن ولی کم و زیاد مثلا یک بخش هفت عکس داره یک بخش سه تا عکس  هست که با هر بار کلیک دکمه دونه دونه از دیتابیس گرفته میشه و در ایمیج ویو قرار میگیره در هر بخشی از برنامم میخوام وقتی به عکس پایان رسید برگرده به منو اصلی نمیتونم چجور کد بنویسم که اون عکس رو بشناسه و برگرده به منو

لینک ارسال

سلام 

داخل حلقه for next مخصوص فراخوانی اطلاعات از دیتابیستون ، یک متغییر تعریف کنید که از صفر شروع کنه و مقدارش باخودش جمع وبعلاوه یک بشه (x=x+1)، اینجوری تعداد کل تصاویرتون در هربخش رو می تونید پیداکنید 

ویک متغیر دوم تعریف کنید موقع مثلا لمس یا فشردن دکمه به سمت راست یکی یکی با یک جمع بشود وبالمس وکلیک به سمت دیگر یکی یکی ازش کم بشودتا شماره صفحه رو هم بدست اورید(y=y+1)

و دراخر سر هم برای عمل تاچ یا فشردن دکمه  شرط بگذارید  اگر مقدار y>x  آنگاه  اولا مقدار x, y =0 ودوما Activity.Finish 

و برای توقف صفحات هنگام عقبگرد در صفحه اول هم شرط بگذارید اگر مقدار y<1  آنگاه صفحه قفل شود   

لینک ارسال

من میخوام دستور واسه عکس بنویسم یعنی وقتی عکس ها با هر کلیک دکمه میاد رو ایمیج ویو  وقتی عکس موردنظرم اومد در ایمیج ویو سپس یه کاری انجام بشه میخوام واسه عکس کد نویسی کنم

لینک ارسال

سلام 

منظورتون اینه که تصویر بعداز اینکه کاملا لود شد ، بعدش یک دستور جدیدی  انجام بدهد؟

اگر اینجور باشد ، ببینید با دستور Wait For می تونیدمشکلوتونو حل نمایید، که نمونه کدهایش در انجمن هست .

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...