رفتن به مطلب

سایت با زبان php

soroush80

ارسال‌های توصیه شده

سلام خدمت شما دوتا سوال داشتم اول اینکه من الان هاست رو خریدم ولی نمیدونم چجوری سایتم رو بنویسم یعنی هیچی بلد نیستم صفر صفرم. از کجا شروع کنم؟؟؟؟

سوال دومم اینکه مواردی که باید تو امنیت سایت رعایت کنم چیه؟؟؟؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 3 ساعت قبل، soroush80 گفته است :

سلام خدمت شما دوتا سوال داشتم اول اینکه من الان هاست رو خریدم ولی نمیدونم چجوری سایتم رو بنویسم یعنی هیچی بلد نیستم صفر صفرم. از کجا شروع کنم؟؟؟؟

سوال دومم اینکه مواردی که باید تو امنیت سایت رعایت کنم چیه؟؟؟؟

سلام بله یکی از راههای آشنایی با ساخت سایت وساختارسایتها همان هست که جناب hojjatborohan فرمودند.

یک دیتابیس داخل سی پنل در هاستتون ایجاد کنید

و درهمانجا وهمان صفحه ساخت دیتابیس یک یوزر هم ایجادکنید

ودیتابیسو به یوزر add (واضافه) کنید .یوزر وپسوردو بااطلاعاتی که هاست میزبانتون بهتون داده یادداشت کنید واماده داشته باشید

(دقت کنید درنام یوزر ودیتابیس هردو بخش خط تیره ، با خود خط تیره باهم نام کاربری یا نام دیتابیسو تشکیل میدهندونه تنها بخشی که شما تایپ میکنید! پس نام کامل رو یادداشت نمایید)

وسپس :

فایلهای ورد پرس رو از آدرس زیر دانلودکنید و اونا رو به داخل هاستتون بریزید واز حالت فشرده خارجش کنید

و طبق راهنمایی های این سایت مرجع فارسی ورد پرس درعرض 5 دقیقه صاحب سایت بشوید ،

بعدش یک پوسته وقالب زیبا و خیلی سبک ومتناسب مطالب سایتتان پیدا وبخرید ونصبش کنید

(مثلا سایت (ژاکت) پر از پوسته وردپرسی هست)

البته جهت تست سبکی و مقایسه قالبهای سبک و با سئو بالا از سایت زیر حتما کمک بگیرید

وآدرس جهت تست قالبهاتونو قبل ازخرید در این سایت (GTmetrix | Website Speed and Performance Optimization) ویااین سایتها (http://chkme.com -   ابزارهای بهینه سازی وب هاست ایران - Website Traffic, Statistics and Analytics - Alexa)بررسی کنید ،

البته بهتره دراین مورد حتما با کسی که کارش وتخصصش ساخت قالب هست وسئو کارها مشورت بگیرید سپس قالب موردنیازو تهیه کنید.

سپس از داخل همون ورد پرس افزونه های مهم ومورد نیازتونو دانلودونصبش کنید .

مثلا افزونه های امنیتی وآنتی اسپمر ها وغیره رو بررسی ونصبش کنیدتا سایتتون به آسانی آسیب نبینه .

ضمنا در همین سایت زیر هم نکات امنیتی اولیه ورد پرس  هست میتونید ازمطالبش استفاده کنید.  

آخرش هم یک صلوات بفرستید برمحمدوآل محمد 

وردپرس فارسی » مستندات راه اندازی وردپرس %D8%A8%D8%A7 %D8%AC%D8%B2%DB%8C%DB%8C%D8%A7%D8%AA

وردپرس فارسی » مستندات راه اندازی وردپرس

*بعدازاینکه مدتی با سایتتون کارکردید ، وآشنایی با کدنویسی html - css - php - xml ,وامثال اینها  پیدا کردیدوتخصص لازم رو دارا شدید ، هم خودتون میتونید سایت یا قالب صددرصداختصاصی خودتون باهمین ها بنویسید .

موفق وموید به خیر باشید

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...