رفتن به مطلب
  • 0

پنل مدیریت برنامه اندروید

MrNet

سوال

با سلام؛

دوستان عزیز بنده مدت ها است در ضمینه اندروید واسه خودم کار میکنم و مدیریت برنامه های خودمو از طریق یه برنامه اندروید مدیریت  انجام میدم،اما هم اکنون با استادم که در شرکت تولید اپ  کار میکنه مواجه شدم! به من گفته که تو علاوه بر ساخت برنامه باید یه برنامه برای پنل مدیریتش تحت ویندوز یا وب سایت بسازی که طرف بتونه مدیریتش کنه،به نظر من که طرف با ماشین مجازی هایی از جمله جنیموشن میتونه توی کامپیوتر هم مدیریتش کنه ولی سوال اینجاست که چجوری پنل مدیریت بسازم؟ من که اطلاعاتم در اون حد نیست که برنامه سی شارپ مدیریت برنامه بسازم،تو گوگل سرچ کردم... اما آموزش ها فقط در حد ساخت خود برنامه هستن نه مدیریت اون ! حتی سایت های خارجی هم چیز بدرد بخوری نشون ندادن ! لطفا به من کمک کنید چه کنم؟ چند روزه درگیر اتصال برنامه اندرویدم به سی شارپ هستم ولی نمیتونم اینکارو کنم،ازین میترسم که اینهمه دارم وقت میزارم ولی چنین چیزی اصلا نیاز نباشه :(  

و اما مشکل من در سی شارپ ! درجریان هستید که اندروید برگرفته از لینوکس هستش و سازگاریش با هاست لینوکسی خیلی خوبه و برعکسش سی شارپ با هاست ویندوزی سازگار هستش،و حالا بیا و برنامه سی شارچ و به مای اس کی ال وصل کن! هرچی فیلم و اموزش بود دیدم اما نشد که نشد! بر فرض هم بشه! من که هیچ وقت نمیتونم پنل مدیریتی که میخوام و در بیارم،نهایتن یه جدول بسازمتوش اطلاعات باشه طرف بتونه فقط حذف و ارسال و اپدیت کنه 

دو حالت وجود داره،

1-برنامه اندورید و تحت sql sever بنوسم! متاسفانه هرچی اموزش دیدم تحت mysqlبود، یعنی بشینم از اول اموزش اتصال به sql server و ببینم ؟

2-برنامه سی شارپ تحت mysql ! کردم نشد ! اگه هم بشه داره کلی از وقت منو میگیره و نیاز به کلی اموزش داره ظاهرا

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

16 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

سلام 

جای دوری نرید !  b4j   برای همینکار است و بیشتر دستورات وکتابخانه هاش با b4a  شباهت داره 

موفق باشید

لینک ارسال

در 14 دقیقه قبل، نورنما گفته است :

سلام 

جای دوری نرید !  b4j   برای همینکار است و بیشتر دستورات وکتابخانه هاش با b4a  شباهت داره 

موفق باشید

میشه یکم واضح تر بگید؟ کلمه اتصال b4j به سرور و سرچ کردم چیزی نیومد،چجوری باید به برنامم وصلش کنم؟ لینک اموزشی چیزی اگه دارید بدید

لینک ارسال

منظور زبان برنامه نویسی b4j هست! ،مال  همین شرکت تولید کننده زبان b4a   هست . جهت اطلاع بیشتر به این لینک انجمن مراجعه فرمایید.

برنامه نویسی B4J - مرکز پاسخگویی به سوالات برنامه نویسی

برای اجرایش نیازی به شبیه ساز و اینها نیست وبه راحتی میتونیدبااون به دیتابیس آنلاینتون وصل بشوید وبرنامه تونو داخل ویندوز اجراکنید، آموزشش هم داخل زیرمجموعه های همین لینک هست . (نیازی هم به سرور ویندوز واینا نیست !)

به نظرم باهمین دوتا پست می تونید بیشتر مشکلتان راحل نمایید(البته باید بجای دانلود تصویر از پست دوم برای اتصال وارسال پست ودریافت اطلاعات به php وازآنجا به دیتابیس انلاینتان استفاده نمایید): 

ضمنا برای استفاده از منابع نرم افزارتون همچون دیتابیس آنلاینتان در سایت و وب  باید با زبان php آشناباشید و می تونید باچندتا کد ساده در داخل صفحات  html   واتصال php به html میتونید به دیتابیس برنامه تون متصل و مطالب مورد نیازتان را  ارسال ودریافت ونمایش بدهید .

برای یافتن کدهای مورد نیازتون برای php   و html  و Css  و امثال آن نیز می تونید از سایت W3Schools Online Web Tutorials استفاده نماییدتقریبا همه کدهای اولیه موردنیاز همراه مثال وهمراه فضایی جهت اجرای نتیجه کدهای html داخل همین سایت هست که در لینک زیر فضای امتحان کدها رو براتون قرار میدهم .

Tryit Editor v3.5 

W3Schools Online Web Tutorials

لینک ارسال

زیادی سردرگم شدی دوست من

قرار نیست که حتما حتما چون میخوای برنامه مدیریتش برای ویندوز باشه بیای و برای سرور ویندوز بسازیش

شما باید بیای و با سی شارپ یه برنامه ای رو بنویسی عین اپ مدیریت که برای اندروید نوشتی

مقادیر رو پست کنه و گت کنه همین

مقادیر رو از سرورت میگیری و توی برنامه نشون میدی یا پست میکنی به همون صفحه ای که تو اپ اندرویدت پست میکردی

به صورت جیسون حالا یا هرچیزی

حالا این وسط بحث امنیت پیش میاد که باید رعایتشو بکنی خودت

لینک ارسال

در 8 ساعت قبل، hojjatborohan گفته است :

از B4J استفاده نکن رو بعضی کانکشن ها جواب نمیده. از VB.net استفاده کن 

میتونید یه چند تا ازاین موارد که جواب نمیده رو ذکر کنید؟

لینک ارسال

در در 1396/11/16, 19:26:03، Gray Mind گفته است :

زیادی سردرگم شدی دوست من

قرار نیست که حتما حتما چون میخوای برنامه مدیریتش برای ویندوز باشه بیای و برای سرور ویندوز بسازیش

شما باید بیای و با سی شارپ یه برنامه ای رو بنویسی عین اپ مدیریت که برای اندروید نوشتی

مقادیر رو پست کنه و گت کنه همین

مقادیر رو از سرورت میگیری و توی برنامه نشون میدی یا پست میکنی به همون صفحه ای که تو اپ اندرویدت پست میکردی

به صورت جیسون حالا یا هرچیزی

حالا این وسط بحث امنیت پیش میاد که باید رعایتشو بکنی خودت

الان شما میگید از b4j استفاده نکنم؟ سی شارپ توی تجزیه اطلاعات جیسون گیر کردم.بعدش من بتونم نهایتن بخونم اطلاعات  ،حذف و آپدیت و فک نکنم بتونم پیاده کنم ،سرچ کردن هام که جوابی نداد

کلا توی سی شارپ مثل اندروید جواب سوالامو نمیتونم از نت بگیرم

لینک ارسال

الان من دچار دوگانگی شدم ،اخر چیکار کنم ؟ b4j و شروع کنم یا اینکه سی شارپ و پیگیری کنم؟

احساس میکنم سی شارپ برا ی ارتباط با mysql نیست و کم یا بیش مشکل درست میکنه

لینک ارسال

در 50 دقیقه قبل، MrNet گفته است :

الان من دچار دوگانگی شدم ،اخر چیکار کنم ؟ b4j و شروع کنم یا اینکه سی شارپ و پیگیری کنم؟

احساس میکنم سی شارپ برا ی ارتباط با mysql نیست و کم یا بیش مشکل درست میکنه

ببین داداشم شما با هر زبانی بنویسی میتونی با سرور ارتباط برقرار کنی
شما قرار نیست که توی سی شارپ به صورت لوکال به mysql وصل شی چندتا فایل پی اچ چی میسازی که مقادیر رو صرفا بهشون پست میکنی

و اون فایل پی اچ پی هستش که وظیفه ی درج و ویرایش و این ها رو داره شما فقط میای و بهش مقادیر رو پست میکنی همین

بله منم یه هفته پیش که داشتم یه برنامه برای مدیریت پروژه م میزدم با سی شارپ (اولین بارم بود با سی شارپ کار میکردم) اولش خیلی گیج شدم 

اما الان مشکلی ندارم با این زبان اتفاقا گرفتن به صورت جیسون و گذاشتنش توی یه لیست به صورت کالکشن خیلی هم راحته

راجب اینکه میگم سی شارپ کار کن یه زبانیه که خیلی گسترده هستش و اگه بتونی ازش سردر بیاری که حتما هم کمی با سعی میتونی به نفع خودته

اصلا به نظرم مقایسه ی سی شارپ با b4j کار درستی نیست

اگه بخوای میتونم چندتا از کدهای مثلا گرفتن جیسون و تبدیلش به لیست رو میتونم برات بفرستم

یا گت کردن اطلاعات

پست کردن اطلاعات

شما فقط با همین پست کردن اطلاعات به صفحه پی اچ پی

گت کردن اطلاعات به صورت جیسون و تبدیلش به یه لیست

همین فقط با همینا سر و کار داری

موفق باشی

لینک ارسال

در 38 دقیقه قبل، Gray Mind گفته است :

ببین داداشم شما با هر زبانی بنویسی میتونی با سرور ارتباط برقرار کنی
شما قرار نیست که توی سی شارپ به صورت لوکال به mysql وصل شی چندتا فایل پی اچ چی میسازی که مقادیر رو صرفا بهشون پست میکنی

و اون فایل پی اچ پی هستش که وظیفه ی درج و ویرایش و این ها رو داره شما فقط میای و بهش مقادیر رو پست میکنی همین

بله منم یه هفته پیش که داشتم یه برنامه برای مدیریت پروژه م میزدم با سی شارپ (اولین بارم بود با سی شارپ کار میکردم) اولش خیلی گیج شدم 

اما الان مشکلی ندارم با این زبان اتفاقا گرفتن به صورت جیسون و گذاشتنش توی یه لیست به صورت کالکشن خیلی هم راحته

راجب اینکه میگم سی شارپ کار کن یه زبانیه که خیلی گسترده هستش و اگه بتونی ازش سردر بیاری که حتما هم کمی با سعی میتونی به نفع خودته

اصلا به نظرم مقایسه ی سی شارپ با b4j کار درستی نیست

اگه بخوای میتونم چندتا از کدهای مثلا گرفتن جیسون و تبدیلش به لیست رو میتونم برات بفرستم

یا گت کردن اطلاعات

پست کردن اطلاعات

شما فقط با همین پست کردن اطلاعات به صفحه پی اچ پی

گت کردن اطلاعات به صورت جیسون و تبدیلش به یه لیست

همین فقط با همینا سر و کار داری

موفق باشی

اگه میشه بصورت فایل فشرده برام بفرست،کد برای تجزیه فایل جیسون میخوام،اونور php  و درست کردم فقط تجزیش و بلد نیستم،پست کردن و انجام دادم مشکلی نداشت

لینک ارسال

در 35 دقیقه قبل، MrNet گفته است :

اگه میشه بصورت فایل فشرده برام بفرست،کد برای تجزیه فایل جیسون میخوام،اونور php  و درست کردم فقط تجزیش و بلد نیستم،پست کردن و انجام دادم مشکلی نداشت

بفرمایید . موفق باشید

c# Sample.rar

لینک ارسال

در هم اکنون، Gray Mind گفته است :

بفرمایید . موفق باشید

c# Sample.rar

فایل جیسونم و نگاه بندازید،اندروید که بدون مشکل میخونتش ولی سی شارپ واسه تجزیه اون خطا میده

فایل جیسون

لینک ارسال

در 21 ساعت قبل، Gray Mind گفته است :

بفرمایید . موفق باشید

c# Sample.rar

من کد هامو به این صورت نوشتم ولی خطا میده 

t3z4_untitled.png

کلاسColorSizeModel

public class ColorSizeModel
{
        public string Id { get; set; }
        public string No { get; set; }
        public string moaarefi { get; set; }
        public string tedad_aza { get; set; }
        public string adress { get; set; }
        public string rate { get; set; }
        public string date { get; set; }
        public string goroh_cat { get; set; }
    }

متن خطا:

Activated    Event    Time    Duration    Thread
    Exception: Exception thrown: 'Newtonsoft.Json.JsonSerializationException' in Newtonsoft.Json.dll ("Cannot deserialize the current JSON object (e.g. {"name":"value"}) into type 'System.Collections.Generic.List`1[json.GorohVije]' because the type requires a JSON array (e.g. [1,2,3]) to deserialize correctly.
To fix this error either change the JSON to a JSON array (e.g. [1,2,3]) or change the deserialized type so that it is a normal .NET type (e.g. not a primitive type like integer, not a collection type like an array or List<T>) that can be deserialized from a JSON object. JsonObjectAttribute can also be added to the type to force it to deserialize from a JSON object.
Path 'goroh_vije', line 1, position 15."). Exception thrown: 'Newtonsoft.Json.JsonSerializationException' in Newtonsoft.Json.dll ("Cannot deserialize the current JSON object (e.g. {"name":"value"}) into type 'System.Collections.Generic.List`1[json.GorohVije]' because the type requires a JSON array (e.g. [1,2,3]) to deserialize correctly.
To fix this error either change the JSON to a JSON array (e.g. [1,2,3]) or change the deserialized type so that it is a normal .NET type (e.g. not a primitive type like integer, not a collection type like an array or List<T>) that can be deserialized from a JSON object. JsonObjectAttribute can also be added to the type to force it to deserialize from a JSON object.
Path 'goroh_vije', line 1, position 15.")    5.33s        [7880] <No Name> 

این خط ارور میده

var result = JsonConvert.DeserializeObject<List<ColorSizeModel>>(responseFromServer);

لینک ارسال

در در 1396/11/18, 14:31:13، MrNet گفته است :

من کد هامو به این صورت نوشتم ولی خطا میده 

t3z4_untitled.png

کلاسColorSizeModel

public class ColorSizeModel
{
        public string Id { get; set; }
        public string No { get; set; }
        public string moaarefi { get; set; }
        public string tedad_aza { get; set; }
        public string adress { get; set; }
        public string rate { get; set; }
        public string date { get; set; }
        public string goroh_cat { get; set; }
    }

متن خطا:

Activated    Event    Time    Duration    Thread
    Exception: Exception thrown: 'Newtonsoft.Json.JsonSerializationException' in Newtonsoft.Json.dll ("Cannot deserialize the current JSON object (e.g. {"name":"value"}) into type 'System.Collections.Generic.List`1[json.GorohVije]' because the type requires a JSON array (e.g. [1,2,3]) to deserialize correctly.
Path 'goroh_vije', line 1, position 15."). Exception thrown: 'Newtonsoft.Json.JsonSerializationException' in Newtonsoft.Json.dll ("Cannot deserialize the current JSON object (e.g. {"name":"value"}) into type 'System.Collections.Generic.List`1[json.GorohVije]' because the type requires a JSON array (e.g. [1,2,3]) to deserialize correctly.
Path 'goroh_vije', line 1, position 15.")    5.33s        [7880] <No Name> 

این خط ارور میده

var result = JsonConvert.DeserializeObject<List<ColorSizeModel>>(responseFromServer);

دلیل خطات اینه که سمت سرور جیسون ابجکت تحویل میگیره در حالی که باید جیسون آرای تحویل بدی به برنامه

البته تا جایی که من میدونم اینطوریه

ممکنه راه های دیگه ای هم باشه برای اینکه یه جیسون آبجکت رو بتونی دیسریالایز کنی

باید جیسونت اینطوری باشه :

[
{
"name":"value","name":"value","name":"value"
}
]

اما ماله شما به این صورته :

{
}

لینک ارسال

در 8 ساعت قبل، Gray Mind گفته است :

دلیل خطات اینه که سمت سرور جیسون ابجکت تحویل میگیره در حالی که باید جیسون آرای تحویل بدی به برنامه

البته تا جایی که من میدونم اینطوریه

ممکنه راه های دیگه ای هم باشه برای اینکه یه جیسون آبجکت رو بتونی دیسریالایز کنی

باید جیسونت اینطوری باشه :

[
{
}
]

اما ماله شما به این صورته :

{
}

درسته ممنون از راهنماییتون، حل شد:DD:

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...