رفتن به مطلب
  • 0

سوال در مورد بازار

soroush80

سوال

سلام یه سوال داشتم میخواستم ببینم سرویسی هست که دانلود از بازار رو برام افزایش بده که بره بالا یا خود بازار پول میگیره برنامرو ببره بالا؟؟؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

6 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

در 9 ساعت قبل، vistamobile گفته است :

سلام. هم غیر اخلاقیه هم غیر قانونی. اینجوری ادمهایی مث من که دانلودشون رو کیفیت آپ قرار داده شده بدبخت میشن بعد برنامه های بی کیفیت میاد بالا. بعد رقابت از بین میره. اگر میخوای دانلودت بره بالا از تبلیغات پوش نوتیفیکشن و تبلیغات عدد و تبلیغات تو کانالها و ... استفاده کن. ولی بهترین روش ، کیفیت خود آپه. موفق باشین.

پ ن :

مهدی  زحمت این تایپکو بکش. تچکر

با حرفت مخالفم 

شما هر محصولی رو داشته باشین که بخواین به جامعه هدف ارائه کنین تا زمانی که به هر وسیله ای اون رو به دست کاربر نرسونید یا به کاربر معرفی نکنید نتیجه نمیگیره ! حتی موزیلا برای نسخه های جدید فایرفاکس توی یوتیوپ هم تبلیغات انجام داده خودم دیدم :) 

دیگ از موزیلا معروف تر هم هست توی این صنعت ؟ این اشتباهه عزیزم 

بهترین اپ هم بدون تبلیغات هیچی نمیشه ! باور نمیکنین ؟ بسم الله

لینک ارسال

در 3 دقیقه قبل، soroush80 گفته است :

سلام یه سوال داشتم میخواستم ببینم سرویسی هست که دانلود از بازار رو برام افزایش بده که بره بالا یا خود بازار پول میگیره برنامرو ببره بالا؟؟؟

سلام. هم غیر اخلاقیه هم غیر قانونی. اینجوری ادمهایی مث من که دانلودشون رو کیفیت آپ قرار داده شده بدبخت میشن بعد برنامه های بی کیفیت میاد بالا. بعد رقابت از بین میره. اگر میخوای دانلودت بره بالا از تبلیغات پوش نوتیفیکشن و تبلیغات عدد و تبلیغات تو کانالها و ... استفاده کن. ولی بهترین روش ، کیفیت خود آپه. موفق باشین.

پ ن :

لینک ارسال

در 27 دقیقه قبل، vistamobile گفته است :

پ ن :

چشم فقط من میخوام بدونم اون بنر هایی که اول صفحه بازار هستن رو پول میگیذن یا خود بازار اونجا میزاره.

اخه بازار نماید الکی تبلیغ یکی دیگه رو بکنه ک

لینک ارسال

در ۱ ساعت قبل، soroush80 گفته است :

میتونی از روش های نصب تضمینی استفاده کنی

پاپ - دیالوگ این سه تا پربازده هستن خود نوتیفیکیشن خالی دیگه خیلی خیلی بازدهیش کم هستش و زیاد به درد نمیخوره

راجب اون بنرای کافه بازار هم که والا نمیدونم

از میگن ملاکشون کیفیت اپ هستش و از طریق پشتیبانی میشه درخواست بررسی برنامه رو داد

ولی فک نکنم اونقدرام ملاکشون این باشه

موفق باشی

در ۱ ساعت قبل، vistamobile گفته است :

پ ن :

راجب حرف شما دوست عزیز این چیزایی که میگی خیلی وقته از بین رفتن و باید خودتو با شرایط وفق بدی

چیزایی که شما مینویسی بازی هستن و مسلما کمترن تا نرم افزار های کپی پیست و نمیدونم اوپن سورس یا خروجی هایی که روزی ده بیست تا ازشون منتشر میشن

اینا همه مقصرشون کافه بازاره و بخوای نخوای همین وضعمونه

یا باید وفق بدی خودتو با شرایط یا چیزی واست نمیمونه:heart:

لینک ارسال

اخه دیگه چیکار کنم بازار اصلا از برنامه های ایرانی حمایت نمیکنه فقط پول واسش مهمه اخه نمیگه برنامه ای که جدید اومده باید بالا باشه که دیده بشه نه پایین خب معلومه دیده نمیشه بعد من برم یک ملیون پول تبلیغات بدم که آیا بشود یا نشود ؟؟؟ 

لینک ارسال

در 6 ساعت قبل، soroush80 گفته است :

اخه دیگه چیکار کنم بازار اصلا از برنامه های ایرانی حمایت نمیکنه فقط پول واسش مهمه اخه نمیگه برنامه ای که جدید اومده باید بالا باشه که دیده بشه نه پایین خب معلومه دیده نمیشه بعد من برم یک ملیون پول تبلیغات بدم که آیا بشود یا نشود ؟؟؟ 

داداش لینک بده ببینیم چی ساختی اینجا هم حمایت میکنن دوستان

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...