رفتن به مطلب
  • 0

اکتیویتی به میزان لازم

اندرویدستان

سوال

فرض کنید من یک LoadLayout دادم و میخواهم به وسیله این LoadLayout تعداد زیادی اکتیویتی را اجرا کنم باید چه کار کنم؟

درضمن فقط یک LoadLayout دارم و با هربار اجرا میخواهم یک اکتیویتی اجرا شود

و فقط هم یک اکتیویتی دارم و نمیخواهم هر بار که اکتیویتی اجرا میشود اکتیویتی قبلی از بین برود

ممنون

jfghgf.png

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

5 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

فقط میخوام با هر بار کلیک روی کلید یک اکتیویتی ساخته بشه و نمایش داده بشه بدون اینکه قبلا در بخش طراحی ، اکتیویتی ساخته باشم

لینک ارسال

در در 1397/01/09, 23:01:21، farsroom گفته است :

فقط میخوام با هر بار کلیک روی کلید یک اکتیویتی ساخته بشه و نمایش داده بشه بدون اینکه قبلا در بخش طراحی ، اکتیویتی ساخته باشم

هدف اصلیت بگو . چون این کار که می گی به خوده . با راه بهتر هم می شه انجام داد . فقط بگو چی می خواهی

لینک ارسال

در در 1397/01/13, 17:48:21، softir گفته است :

هدف اصلیت بگو . چون این کار که می گی به خوده . با راه بهتر هم می شه انجام داد . فقط بگو چی می خواهی

من یه برنامه شبیه اینستاگرام درست کردم

یه اکتیویتی دارم برای نمایش پروفایل کاربر

دخل اکتیویتی دوتا گزینه به عنوان دنبال کننده و دنبال شونده هست

حالا وقتی کاربر روی لیست دنبال کننده ها میزنه دوباره این اکتیویتی باز میشه و اطلاعات کاربر جدید رو نشون میده

شاید یه کاربر تا ده تا صفحه بخواد باز کنه

فقط یه اکتیویتی دارم و میخوام کاربر با زدن کلید برگشت صفحه قبلی که همان پروفایل کاربر قبلی هست رو ببینه بدون اینکه اطلاعات از بین رفته باشه

لینک ارسال

سلام

شبیه اینی که فرمودید رو البته باکمی تفاوت ، در کتابخانه Amir_MaterialRecent دیده ام ،

هرچندکه این کتابخانه کارش بااسکرول وپنل هاست ولی به نظرم روش کار این کتابخونه اصولی تر هست ونتیجه کارش هم جالبتره.

بررسی کنید ببینیداون به دردتان میخوره یانه؟

Record_2017_12_29_09_45_39_686.gif.afce396c27d7df00c49495b65edbd1c6.gif

لینک ارسال

در 14 ساعت قبل، farsroom گفته است :

من یه برنامه شبیه اینستاگرام درست کردم

یه اکتیویتی دارم برای نمایش پروفایل کاربر

دخل اکتیویتی دوتا گزینه به عنوان دنبال کننده و دنبال شونده هست

حالا وقتی کاربر روی لیست دنبال کننده ها میزنه دوباره این اکتیویتی باز میشه و اطلاعات کاربر جدید رو نشون میده

شاید یه کاربر تا ده تا صفحه بخواد باز کنه

فقط یه اکتیویتی دارم و میخوام کاربر با زدن کلید برگشت صفحه قبلی که همان پروفایل کاربر قبلی هست رو ببینه بدون اینکه اطلاعات از بین رفته باشه

سلام دوست عزیز،

چرا بجای اینکه اکتیویتی ایجاد کنید، توی همون اکتیویتی یه پنل ایجاد نمیکنید و بعد یه لیست ویو(یا هرچی که آیتم ها رو نمایش میدید باهاش) رو روی لیست قبلی ایجاد کنی و کاربر بین این پنل ها حرکت کنه، نه اکتیویتی ها!؟

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...