رفتن به مطلب
  • 0

چیدمان در محیط دیزاینر اسکریپ

ali mo

سوال

سلام بر همه دوستان

امیدوارم حال همه دوستان خوب باشه

اقا من همیشه برای این که محیط دیزاینر اسکریپ برنامه رو طراحی کنم هر ویو رو با دستور زیر ست می کنم که تو همه گوشی ها به اندازهاش نمایش داده بشه

Label1.SetLeftAndRight(0%x,100%x)
Label1.SetTopAndBottom(0%y,100%y)

ولی دیروز یک سورس دیدم که فقط ویو ها رو چینده بود تو یه پنل با درگ و فقط دو خط کد زده بود تو دوتا گوشی هم من تست کردم اندازه درست بود تصویرشو پایین می زارم

کلیک کنید تصویر بببینین

ایا استفاده از این روش استاندارد و تو همه گوشی ها ویو ها به صورت درست نمایش داده میشن؟ ممنون میشم اساتید جواب بدن:53:

یا اصلا به چه نحوه ؟ این روش ؟ کدی دیگه زده جای دیگه؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

7 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

در 3 ساعت قبل، alimo1999 گفته است :

سلام بر همه دوستان

امیدوارم حال همه دوستان خوب باشه

اقا من همیشه برای این که محیط دیزاینر اسکریپ برنامه رو طراحی کنم هر ویو رو با دستور زیر ست می کنم که تو همه گوشی ها به اندازهاش نمایش داده بشه

Label1.SetLeftAndRight(0%x,100%x)
Label1.SetTopAndBottom(0%y,100%y)

ولی دیروز یک سورس دیدم که فقط ویو ها رو چینده بود تو یه پنل با درگ و فقط دو خط کد زده بود تو دوتا گوشی هم من تست کردم اندازه درست بود تصویرشو پایین می زارم

کلیک کنید تصویر بببینین

ایا استفاده از این روش استاندارد و تو همه گوشی ها ویو ها به صورت درست نمایش داده میشن؟ ممنون میشم اساتید جواب بدن:53:

یا اصلا به چه نحوه ؟ این روش ؟ کدی دیگه زده جای دیگه؟

سلام

HorizentalCenter  و Verticalcenter فقط مرکز افقی و عمودی یک ویو رو مشخص میکنن؛ و نمیشه تو کدنویسی استاندارد ازشون استفاده کرد.

طبق این دو خط طول و عرض ویو بر حسب dip مشخص میشه

لینک ارسال

بله منم فکر به همین رفت ولی این سورس تو دستگاه دیگه با سایز مختلف یکیه

من فکرم رفت شاید اجزا داخل پنل به طور خودکار مقدار دهی می شن

در 2 ساعت قبل، Salar52 گفته است :

سلام

HorizentalCenter  و Verticalcenter فقط مرکز افقی و عمودی یک ویو رو مشخص میکنن؛ و نمیشه تو کدنویسی استاندارد ازشون استفاده کرد.

طبق این دو خط طول و عرض ویو بر حسب dip مشخص میشه

لینک ارسال

سلام. اینکه تو دوتا گوشی یکیه اتفاقی بوده احتمالا. من از نرم افزار استفاده میکنم و لایوت رو میدم و کد دیزاین رو میگیرم. دیزاین وقتی درسته که رو تبلت و گوشی با سایز 4 اینچ هم درست اجرا بشه. 

لینک ارسال

من داخل تبلت 10 اینچی تست کردم با جنی موشن هم با گوشی 4 اینچی هم با گوشی 6 اینچی هیچ تفاوتی ندارن

فک می کنه اجزا وقتی داخل پنل میان و بعدش پنل فقط ست میشه داخل پنل به صورت خودکار سازماندهی میشن

لینک ارسال

در 15 ساعت قبل، alimo1999 گفته است :

من داخل تبلت 10 اینچی تست کردم با جنی موشن هم با گوشی 4 اینچی هم با گوشی 6 اینچی هیچ تفاوتی ندارن

فک می کنه اجزا وقتی داخل پنل میان و بعدش پنل فقط ست میشه داخل پنل به صورت خودکار سازماندهی میشن

من تست زدم مشکل داره :crazy: رو امولاتور زدم اشیا رفتن گوشه بالا سمت چپ. البته تو سایز تبلت رو حالت عمودی. رو حالت گوشی مشکلی نداشت. رو گوشی خودمم رفت سمت چپ بالا. که یکم تو ذوق میزنه. یه احتمال هست داداش. ببین تو کد نویسی پوزیشن نداده با اشیا. 

Capture.PNG

لینک ارسال

در 2 ساعت قبل، vistamobile گفته است :

من تست زدم مشکل داره :crazy: رو امولاتور زدم اشیا رفتن گوشه بالا سمت چپ. البته تو سایز تبلت رو حالت عمودی. رو حالت گوشی مشکلی نداشت. رو گوشی خودمم رفت سمت چپ بالا. که یکم تو ذوق میزنه. یه احتمال هست داداش. ببین تو کد نویسی پوزیشن نداده با اشیا. 

Capture.PNG

نمی دونم والا همه جاشو چک کردم فقط همون خط

داداش من  در هر حالت portrait روی همچی تست کردم درست بود

ولی خوب شاید خطا داشته باشه از همون setleftand right استفاده کنیم بهتره ولی اگر اینجوری بود اسون تر می شد

لینک ارسال

سلام. برای این جور مقدار دهی ها باید اندازه از چپ و اندازه از بالای ویوهای داخل پنل رو تایین کنید(توی قسمت ویژگی های ویو یه فلش هایی برای این کار هست)؛ ولی از نظر من همون از طریق دیزاین اسکریپت مقداردهی کنید خیلی بهتره چون روی همه سایز گوشی و با همه نسبت تصویری درست کار میکنه.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...