رفتن به مطلب

دزدی برنامه ( جای تاسف داره)

امیرنیوکی

ارسال‌های توصیه شده

سلامــــــــ دوستای عزیز

عاغا منم دل خوشی از بازار ندارم ...

جدا از اینا برا سال 94 قانوناشو اپدیت کرده که بعلاوه ی 30 درصد پورسانت ، 9 درصدم به عنوان مالیات از توسعه دهنده کسر میشه :(((

این خیلی بی انصافیه که یه اپ استور اینجوری بخواد از زحمات یه توسعه دهنده سو استفاده کنه

به نظرم ایران اپس و کندو هم میتونن موفق شن .... اذیتم نمیکنن

بیاین همه باهم دیگه برناممونو ندیم بازار ... بزاریم ایران اپس و کندو ... پلازاهم بدک نیست

شما برنامه رو میزاری بازار شاید تعدادی بیشتر دانلود کنن ولی با این قانون جدید دگ چیزی واس خودمون نمیمونه ....

اینجور که این بازار داره پیش میره تا سال دگ 60 درصد میخواد از برنامه نویس بدبخت!!

بازار هم با زحمت برنامه های برنامه نویسایی مثل ما :Dالان انقد معروف شده !!

اگه همه باهم متحد شیم بازارم از محبوبیت میوفته و به جای اینکه نزدیک 40 درصد از توسعه دهنده کم کنه باید التماس کنه که ما برنامه هامونو براشون آپلود کنیم!

کاملا موافقم.

اگه کسی برنامه ی جدیدی تو بازار نزاره .میشه یه سایت دانلود معمولی که حالا یه برنامه چرت و پرت دانلود هم داره. !!!!

دوستان برید تو کار گوگل پلی.

من گیلانم. تقریبا با مرز زیاد فاصله ندارم. اینجا توی انزلی دوستانی دارم که توی کار واردات و صادرات هستن.

یه روز سر از صحبت تحریم ها شد . گفتن کدوم تحریما . واسه هر چیزی راهی وجود داره.

خلاصه من هرچی میگفتم براش راهی داشتن.

اینقدر راه وجود داره که. الان به جرئت میتونم بگم .پول تونو بدون واسته میتونید از طریق همون گوگل در بانکهای ایرانی برداشت کنید.

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 45
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

Iran Apps و Kandoo متاسفانه خودشون انگار دوست ندارن درآمد داشته باشن *fekr*

خودشون اگه یه حرکتی بزنن بدون شک به صورت خودجوش یک سری از برنامه نویس ها تبلیغات خودشون رو بیشتر میکنن

و هر دو طرف سود میبرن

لینک ارسال

آخه به ایران اپس و کندو هم میگین مارکت؟ دریغ از یه خاروندن ساده!! چه برسه به تکون خوردن. ایران اپس حدود چهل روز هیچ کدوم از برنامه هامو نه تایید می کرد نه رد. مایکت هم از همه جا بدتر. بیشتر از بیستا ایمیل پشت سر هم داده تو یک ساعت، تو آخرین ایمیل هم زده برنامتون غیرفعال شد. حتی اجازه نداد برناممو ویرایش کنم. حداقل بازار اینه که فروشت خوبه، سودتم میدن. از وقتی که تو کندو هستم تا حالا هنوز درآمدم به 30 هزارتومن نرسیده (18ماهه) . برنامه ای که تو بازار 200 تا میفروشه تو بقیه ده تا هم نمیفروشه.

کندو هم انگار خوابن. حداقل مایکت یه تبلیغاتی داره.

لینک ارسال

ب نظر من هیچی بازار نمیشه

فروش ک توش نسبت به بقیه مارکتا عالیه

سرعتش ک توپه

حداقل ازت میخوان ک چندبار ویرایش کنی

دلیل و مدرک میخوان واسه حرفت

مارکتای دیگه چی حرف فقط حرف خودشون

قانونای الکی

فروش در حد صفر

سرعت غیر قابل تحمل

لینک ارسال

من دوساله با بازار کار می کنم اگه به قوانینش احترام بزارین بهترین مارکتهمارکت های دیگه قابل قیاس نیستن بابازاربرنامه ایم که توی بازار ده میلیون فروخته توی مایکت به دویست هم نرسیده

لینک ارسال

والا فک نمیکردم این طور بشه من به بازار ایمیل دادم حالا باید دید چه جوابی میدن

از اونجا حالم گرفته میشه که این برنامه در مایکت به صورت رایگان گذاشتم و ایشون روی برنامه قیمت 500 تومان گداشته و با زحمت من واسه خودش کسب در آمد میکنه

الان که فک میکنم چند روز پیش یه آقایی با اکانت amirhossein به من یه ریز پیغام خصوصی میداد ک سورس برنامه رو به ایشون بدم و من ندادم

در جواب دوستمون من سورس برنامه رو نفروختم

لینک ارسال

داداش من هم این طوری شدم یک بار به بازار هم پیام دادم چرت وپرت جواب داد داداشک اگه برنامه ای تو را داخل بازار گذاشته باشن دیگه نمی تونی هیچ کاری کنی

لینک ارسال

اگه می خواهی بدونی خود مایکت سورس برنامه ات را فروخته است صد درصد

دوست عزیز این حرفتون خنده دار نیست؟

مگه توسعه دهنده سورسو در اختیار بازار میزاره؟

مگه همونی ک پنل اپلود میشه همون نیست که کاربر دانلود میکنه و میخره؟

حالا سورس از کجا پیدا شد این وسط؟

سورس ب نحوی از دست توسعه دهنده در رفته حالا چطوری الله اعلم

لینک ارسال

دوست عزیز این حرفتون خنده دار نیست؟

مگه توسعه دهنده سورسو در اختیار بازار میزاره؟

مگه همونی ک پنل اپلود میشه همون نیست که کاربر دانلود میکنه و میخره؟

حالا سورس از کجا پیدا شد این وسط؟

سورس ب نحوی از دست توسعه دهنده در رفته حالا چطوری الله اعلم

داداشم هر کاری کرده دست خودش بوده داداشم اگه ببینی برنامه هم اپدیت شده مگه می شه بدون سورس برنامه را اپدیت کرد

اگه من جای اون بودم باید غید برنامه اش را بزنه و بره یکی دیگه دست کنه چون خودش سورس را داده

لینک ارسال

اگه می خواهی بدونی خود مایکت سورس برنامه ات را فروخته است صد درصد

-----------------

داداشم هر کاری کرده دست خودش بوده داداشم اگه ببینی برنامه هم اپدیت شده مگه می شه بدون سورس برنامه را اپدیت کرد

اگه من جای اون بودم باید غید برنامه اش را بزنه و بره یکی دیگه دست کنه چون خودش سورس را داده

شما قبلا مارکت مربوطه روو محکوم میکردی الان توسعه دهنده رو خخخ

چون عادلانه قضاوت کنیم مارکت بازار و یا هر مارکت دیگه ای دسترسی به سورس نداره !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

لینک ارسال

یعنی چی؟؟؟؟

واقعا شما بازار رو مقصر میدونید؟

شما که اینجوری میگفتین من یه لحظه فکر کردم خود همکارهای بازار اومدن برنامت رو که تو بازار گذاشتی ادیت کردن به اسم خودشون*laugh2*

بعد تازه فهمیدم که برنامتون رو اصلا تو بازار نذاشتین و تو مایکت گذاشتین توسط کسی دیگه ای ادیت شده و در بازار قرار گرفته .

پس یعنی بازار مقصره؟ نه دیگه عزیز ، این کاملا منطقی هست که اونی که ادیت کرده رفته گذاشته بازار اولین کس بوده و زود تر از شما گذاشته و بازار هم تایید کرده دیگه.

الان چرا بازار تقصیر داره؟

نمیاد نمیگرده که آقا این برنامه قبلا وجود داشته و ادیت شده یانه؟

فقط میاد یه سری قوانینی که داره با اونا مقایسه میکنه و قرار میده.

پس بازار رو گناه کار ندونید و هیچ مارکتی جای بازار رو نمیگیره.

از مارکت کندو باهام تماس گرفتن گفتن این برنامه ای که گذاشتین بازار رو تو مارکت ماهم بذارید ، و اونجا گذاشتم دانلود در کندو 50تا هست و در بازار 15000

ببینید چقد فرق!

پس اصلا این موضوع ربطی به بازار نداره و شاید خیلی از برنامه هایی که اونجا باشه توسط خودشون ساخته نشده باشه.

شما باید زرنگی میکردی و زود تر میذاشتی تا واسه شما رو زودتر تایید کنه.

الانم کاری نداره امیر جان با یه ایمیل و مدارک خاص ثابت کن که این برنامه از من ادیت شده و به ایمیل توسعه دهندگان ایمیل بزن تا اونو حذف کنن.

بازهم میگم اصلا ربطی به بازار نداره این فرهنگ بعضی از ایرانیا هست که بیاد برنامه های کسی دیگه رو ادیت کنه بزنه به اسم خودش. ♥

لینک ارسال

چون خود توسعه دهنده این سورس را داده به کسی یک پیشنهاد دارم می اید همه گی باهم خودمون یک مایکت مثل بازار بزاریم خیلی بهتر هست

تاه با این قانون جدیدی که بازار داره اگه برنامه ی که تایید بشه دیگه به این زودی ها هم حذف نمی شه

لینک ارسال

یعنی چی؟؟؟؟

واقعا شما بازار رو مقصر میدونید؟

شما که اینجوری میگفتین من یه لحظه فکر کردم خود همکارهای بازار اومدن برنامت رو که تو بازار گذاشتی ادیت کردن به اسم خودشون*laugh2*

بعد تازه فهمیدم که برنامتون رو اصلا تو بازار نذاشتین و تو مایکت گذاشتین توسط کسی دیگه ای ادیت شده و در بازار قرار گرفته .

پس یعنی بازار مقصره؟ نه دیگه عزیز ، این کاملا منطقی هست که اونی که ادیت کرده رفته گذاشته بازار اولین کس بوده و زود تر از شما گذاشته و بازار هم تایید کرده دیگه.

الان چرا بازار تقصیر داره؟

نمیاد نمیگرده که آقا این برنامه قبلا وجود داشته و ادیت شده یانه؟

فقط میاد یه سری قوانینی که داره با اونا مقایسه میکنه و قرار میده.

پس بازار رو گناه کار ندونید و هیچ مارکتی جای بازار رو نمیگیره.

از مارکت کندو باهام تماس گرفتن گفتن این برنامه ای که گذاشتین بازار رو تو مارکت ماهم بذارید ، و اونجا گذاشتم دانلود در کندو 50تا هست و در بازار 15000

ببینید چقد فرق!

پس اصلا این موضوع ربطی به بازار نداره و شاید خیلی از برنامه هایی که اونجا باشه توسط خودشون ساخته نشده باشه.

شما باید زرنگی میکردی و زود تر میذاشتی تا واسه شما رو زودتر تایید کنه.

الانم کاری نداره امیر جان با یه ایمیل و مدارک خاص ثابت کن که این برنامه از من ادیت شده و به ایمیل توسعه دهندگان ایمیل بزن تا اونو حذف کنن.

بازهم میگم اصلا ربطی به بازار نداره این فرهنگ بعضی از ایرانیا هست که بیاد برنامه های کسی دیگه رو ادیت کنه بزنه به اسم خودش. ♥

داداشم همه ی این کاری هایی که می گی کردم اما فایده نداشت پس بیخودی خود را تو زحمت نیندازید

لینک ارسال

چون خود توسعه دهنده این سورس را داده به کسی یک پیشنهاد دارم می اید همه گی باهم خودمون یک مایکت مثل بازار بزاریم خیلی بهتر هست

تاه با این قانون جدیدی که بازار داره اگه برنامه ی که تایید بشه دیگه به این زودی ها هم حذف نمی شه

فکر هزینه هاشو کردین ؟:D

مظمئن باش اون هزینه ک بازار کرده و ب اینجا رسیده جیب هرکسی قدرتشو نداره خرجش کنه

کسی بیاد بزنه هم رقیب نمیشه براش

مثل این میمونه سایپا پردایدو یا ایران خودرو سمندو برا بی ام دبیلیو رقیب بدونه

البته شدنیه ولی هرکسی قدرتشو نداره

لینک ارسال

فکر هزینه هاشو کردین ؟:D

مظمئن باش اون هزینه ک بازار کرده و ب اینجا رسیده جیب هرکسی قدرتشو نداره خرجش کنه

کسی بیاد بزنه هم رقیب نمیشه براش

مثل این میمونه فوتبال مالدیو بیاد برا برزیل بگه رقیبتم

البته شدنیه ولی هرکسی قدرتشو نداره

راست می گی داداشم ولش کن

لینک ارسال

من نگفتم بازار مقصره من تاسفم واسه شخصیه ک ادیت کردن

من سورس برناممو به کسی ندادم دوسته عزیز ایشون فقط اومدن آیکون برنامه رو عوض کردن که با نرم افزار apkeditor میشه انجام داد

لینک ارسال

من سورس برناممو به کسی ندادم دوسته عزیز ایشون فقط اومدن آیکون برنامه رو عوض کردن که با نرم افزار apkeditor میشه انجام داد

داداشم درست اما کل بازی شما را تغییر داده است ببین قشنک اپدیت هم شده

لینک ارسال

اره دقیقا منم همینو میگم ، دقیقا با برنامه apkEditor احتمالا ادیت کرده. اخه خیلی از دوستان بازار رو متهم میکنن و میگن تقصیر بازاره که این اصلا با عقل جور در نمیاد :(

بله اون شخصی که ادیت کرده که ببین کدوم بدبخت و بی فرهنگی بوده که اینکارو کرده که ..... نمیدونم چه کلمه ای راجع بهش بگم ، ولی ارزش نداره و سبکه. *bye*

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...