رفتن به مطلب

دزدی برنامه ( جای تاسف داره)

امیرنیوکی

ارسال‌های توصیه شده

من نگفتم بازار مقصره من تاسفم واسه شخصیه ک ادیت کردن

من سورس برناممو به کسی ندادم دوسته عزیز ایشون فقط اومدن آیکون برنامه رو عوض کردن که با نرم افزار apkeditor میشه انجام داد

به بازار ایمیل بده بگو این برنامه ی منه و یه نسخه از برنامه که توش اسمتو چن جا گذاشتی بفرس

سریع از انتشار در میاد

بازار رو اینچیزا حساسه من تجربشو داشتم

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 45
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

عاغا شرمنده ولی جا داره از همین تریبون اعلام کنم مایکت آشغاله!!

ینی شورشو دراورده

خیلی گیر بیخود میده

من یه برنامه درست کردم تو همه اپ استورا گذاشتم (بازار ، پلازا ، کندو ، ایران اپس )

همه تایید کردن

ولی مایکت الکی هی گیر داد انقد تا بیخیال شدم

این اتفاق برا چند نفر دگ هم افتاده !

من موندم چه اصراری به رد کردن برنامه مردم داره!!

اصن نیتش از اپ استور زدن و نفهمیدم هنوز!!

خیلییییییی الکی گیر میده !*dava*

موفق باشید!

لینک ارسال

دوستان خسته نباشین واقعا!! *hendoone*

عاقا واسه اینکه تایپک الکی اسپم نشه و دوستان به سوال و جوابا برسن از دوستمون میخوام که با زنبیل تماس بگیرن و نتیجه رو هم اعلام کنن همینجا. تا یه انجمن از نگرانی در بیاد در ضمن شما میتونی از طریق خود برنامه بازار ایمیل و شماره این نا رفیق رو پیدا کنی *asabani* لطفا دوستان پست الکی ندن (( به هیچ مارکتی هم توهین نکنن*laugh2*)) وگر نه تایپک بسته میشه. موفق باشین

لینک ارسال

عاغا شرمنده ولی جا داره از همین تریبون اعلام کنم مایکت آشغاله!!

ینی شورشو دراورده

خیلی گیر بیخود میده

من یه برنامه درست کردم تو همه اپ استورا گذاشتم (بازار ، پلازا ، کندو ، ایران اپس )

همه تایید کردن

ولی مایکت الکی هی گیر داد انقد تا بیخیال شدم

این اتفاق برا چند نفر دگ هم افتاده !

من موندم چه اصراری به رد کردن برنامه مردم داره!!

اصن نیتش از اپ استور زدن و نفهمیدم هنوز!!

خیلییییییی الکی گیر میده !*dava*

موفق باشید!

علی جان اصلا موضوع این نیست که ما بیایم به بازار گیر بدیم که بده یا خوب.

اینجا بحث سر بازار نیست ، بحث اینه که یکی اومده برنامه رو ادیت کرده و گذاشته تو بازار که این اصلا چیز عجیبی نیست و همیشه توسط ایرانی های سرفراز صورت میگیره. *like*

شما هم که تو مارکت های دیگه گذاشتین قبول کردن اما بازار قبول نکرد.

میدونید چرا؟ چون مارکت های دیگه مثل بازار مراجعه کننده ندارند و میخوان بااینکار ، بالاخره برنامه هرچی شد تایید کنه و بره تا مارکت پر بشه از توسعه دهنده و همکار و این ها هم یه روزی که بازارشون گررررم شد میان مثل بازار عمل میکنن.

و بازار هم چون جا افتاده هست و اعتبار داره نمیخواد با برنامه های بی کیفیت بازارش رو خراب کنه و واسه تایید قوانین خاص خودشو داره. (البته جسارت نشه ها. با شما نیستم، منظورم اینه که مثلا کتابی که علاقه مندی نداشته باشه قبول نمیکنه و میگه بهتره با کیفیت تر و مناسب باشه.

این موضوع هم دیگه ادامه ندید و هیچکس جز خودشون نمیتونن مشکل شما رو حل کنن.

و اون کاری که آقا فرزاد گفت انجام بدید.

لینک ارسال

علی جان اصلا موضوع این نیست که ما بیایم به بازار گیر بدیم که بده یا خوب.

اینجا بحث سر بازار نیست ، بحث اینه که یکی اومده برنامه رو ادیت کرده و گذاشته تو بازار که این اصلا چیز عجیبی نیست و همیشه توسط ایرانی های سرفراز صورت میگیره. *like*

شما هم که تو مارکت های دیگه گذاشتین قبول کردن اما بازار قبول نکرد.

میدونید چرا؟ چون مارکت های دیگه مثل بازار مراجعه کننده ندارند و میخوان بااینکار ، بالاخره برنامه هرچی شد تایید کنه و بره تا مارکت پر بشه از توسعه دهنده و همکار و این ها هم یه روزی که بازارشون گررررم شد میان مثل بازار عمل میکنن.

و بازار هم چون جا افتاده هست و اعتبار داره نمیخواد با برنامه های بی کیفیت بازارش رو خراب کنه و واسه تایید قوانین خاص خودشو داره. (البته جسارت نشه ها. با شما نیستم، منظورم اینه که مثلا کتابی که علاقه مندی نداشته باشه قبول نمیکنه و میگه بهتره با کیفیت تر و مناسب باشه.

این موضوع هم دیگه ادامه ندید و هیچکس جز خودشون نمیتونن مشکل شما رو حل کنن.

و اون کاری که آقا فرزاد گفت انجام بدید.

پژمان جون گفتم همه قبول کردن بازارم قبول کرد ... مایکت قبول نکرد...

ولی باشه عاغا حله

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...