رفتن به مطلب
  • 0

ساخت باتن متریال سفارشی با انیمیشن ripple

mfbco1996

سوال

سلام. دوستان من چجوری میتونم برای ac button یا ac flat button آیکونی که خودم طراحی کردم رو بزارم. وقتی به عنوان پس زمینه set background image قرار میدم حالت ریپل خودش رو از دست میده و اون حالتی که هنگام کلیک نشون میداد رو نمیده. ممنون از راهنمایی

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

2 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

در 32 دقیقه قبل، mfbco1996 گفته است :

سلام. دوستان من چجوری میتونم برای ac button یا ac flat button آیکونی که خودم طراحی کردم رو بزارم. وقتی به عنوان پس زمینه set background image قرار میدم حالت ریپل خودش رو از دست میده و اون حالتی که هنگام کلیک نشون میداد رو نمیده. ممنون از راهنمایی

سلام

این تاپیک رو ببینید:

https://answercenter.ir/topic/24469-افکت-button/?do=getNewComment

لینک ارسال

در 31 دقیقه قبل، Salar82 گفته است :

در در 3 فروردین 1399 در 14:03، Salar82 گفته است :

ممنون از راهنمایی.فقط چندتا مورد.یکی اینکه این مثل خود اندروید که از هر جهت بزنی از اونجا شروع بشه نیست.حالا این زیاد مشکلی نداره

مورد دوم اینکه موقع کامپایل تو پروژه خودم ارور میده. فکر کنم با اپ کامپت مشکل داره

(AndroidX SDK)
Generating R file.    (0.00s)
Compiling generated Java code.    (3.30s)
Convert byte code - optimized dex.    Error
Uncaught translation error: java.lang.IllegalArgumentException: already added: Lcom/andexert/library/RippleView;
Uncaught translation error: java.lang.IllegalArgumentException: already added: Lcom/andexert/library/RippleView$1;
Uncaught translation error: java.lang.IllegalArgumentException: already added: Lcom/andexert/library/RippleView$2;
3 errors; aborting

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...