رفتن به مطلب
  • 0

حل مشکل سورس برنامه ساز(جزئی)

fallapps

سوال

سلام

من یک برنامه ساز (ساخت اپلیکیشن) درست کردم که سورسش رو هم براتون درج میکنم.البته ساده هستش.

بدین شکل که کاربر میاد یه متنی رو وارد میکنه بعد دکمه کامپایل رو میزنه و یک برنامه ساخته میشه و سپس کاربر اون رو نصب میکنه و وقتی واردش شد توی یک لیبل میاد همون متنی رو که وارد کرده بود نمایش میده.

فقط الآن بنده چندتا مشکل دارم که از برنامه نویسان و کاربران محترم انسر سنتر میخواهم که آنها را رفع کنند و دوباره سورس رو برای من بفرستند:

1-برنامه با موفقیت در شبیه سازNOX ساخته و نصب شده و اجرا می گردد.اما بر روی تبلت خودم هنگام ورود به برنامه ساز کرش میشود.تمامی کارها روی گوشی دوستم با موفقیت انجام میشود ولی apkخروجی که پس از زدن دکمه کامپایل پنجره نصب آن ظاهر میشود،نصب نمیشود و میگوید:برنامه نصب نشد.

2-من چگونه میتوانم پکیج نیم برنامه تولید شده را تغییر دهم و همچنین ورژن برنامه را؟

3-من چگونه میتوانم نام برنامه تولید شده را تغییر دهم؟

-از برنامه نویسان محترم بیسیک فور و تمامی ماهران میخواهم این سه مشکل بالا را برایم حل کنند و سورس ویرایش شده را برایم بفرستند.

نکته:*هرگونه سو استفاده از سورس مورد رضایت توسعه دهنده نخواهد بود.

نکته:*شما تنها در صورتی میتوانید از این سورس استفاده کنید که به من کمک کنید و سورس ویرایش شده را که تمامی سه مشکل بالا در آن حل شده باشد را برای من بفرستید.در غیر اینصورت از لحاظ شرعی حرام است و بنده راضی نخواهم بود.

دریافت سورس

پس از دریافت سورس بالا آن را برای حل مشکل ویرایش کرده و به بنده بفرستید.

با احترام فراوان:53:

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

17 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

دوستان و برنامه نویسان و دست اندر کاران عزیز لطفا راهنمایی کنید.ممنون همچنان منتظر شما هستیم...

لینک ارسال

اونطور ک من چک کردم ب نظر خیلی کدهای منیفست قابل خوندن نیست بعد از zip کردن.

ولی ی ایده ای به ذهنم زد خودت چک کن 

این قالبی که توش هست و کلا ولش کن خودت ی اپ نمونه بساز با بیسیک خودت بعد زیپش کن بزار ب جایه اون قبلی.

بعد فهمیدیم مانیفست خیلی قابل خوندن نیست دیگ.بیا و مانیفستی ک قبل از کامپایل مال خود نرم افزاره به جایه مانیفستی که بعد از زیپ شدن غیر قابل خوندنه کپی کن.

بعدش ببین بعداز تبدیل به apk قابل نصب هست اصلا

اگ نصب شد راحت میتونی همه کاری بکنی دیگ.چون راحت میتونی هم پکیج رو تغییر بدی هم ورژن و هم اسمو همه چیرو.ولی در حد حدسه دیگ

لینک ارسال

در 11 دقیقه قبل، mahdi tahan گفته است :

اونطور ک من چک کردم ب نظر خیلی کدهای منیفست قابل خوندن نیست بعد از zip کردن.

ولی ی ایده ای به ذهنم زد خودت چک کن 

این قالبی که توش هست و کلا ولش کن خودت ی اپ نمونه بساز با بیسیک خودت بعد زیپش کن بزار ب جایه اون قبلی.

بعد فهمیدیم مانیفست خیلی قابل خوندن نیست دیگ.بیا و مانیفستی ک قبل از کامپایل مال خود نرم افزاره به جایه مانیفستی که بعد از زیپ شدن غیر قابل خوندنه کپی کن.

بعدش ببین بعداز تبدیل به apk قابل نصب هست اصلا

اگ نصب شد راحت میتونی همه کاری بکنی دیگ.چون راحت میتونی هم پکیج رو تغییر بدی هم ورژن و هم اسمو همه چیرو.ولی در حد حدسه دیگ

-خب ، استاد پکیج نیم رو چطوری توی مانیفیست برنامه ای که کامپایل نشده تغییر بدم؟توی مانیفیست بیسیک فور که پکیج نیم وجود نداره!

-همچنین لطفا سورس رو برام اگه زحمتی نیست ویرایش کن لطفا مشکل ۱ رو بخون.

-نام اپلیکیشن رو چطور تغییر بدم؟(application label)

کامل راهنمایی کن یا سورس رو برام ویرایش کن دستت درد نکنه

لینک ارسال

تو سورس هر نرم افزارتو پوشه  Objects فایل AndroidManifest موجوده.بازش کن خودت میبینی نوشته pakgname

مشکل اینکه نصب نمیشه هم ب نظر اینه که ورژن sdk درستی نداره.برا همین گفتم به جایه اون خودت ی دمو بزار ببین چی میشه

لینک ارسال

در 10 دقیقه قبل، mahdi tahan گفته است :

تو سورس هر نرم افزارتو پوشه  Objects فایل AndroidManifest موجوده.بازش کن خودت میبینی نوشته pakgname

مشکل اینکه نصب نمیشه هم ب نظر اینه که ورژن sdk درستی نداره.برا همین گفتم به جایه اون خودت ی دمو بزار ببین چی میشه

-من الان یه خورده گیج شدم میشه شما برام امتحان کنی؟البته اگه زحمتی نیست.

راستی اون مشکل شماره یک رو چطوری حل کنم؟مشکل از کجاست؟

لینک ارسال

در 3 ساعت قبل، fallapps گفته است :

-برنامه با موفقیت در شبیه سازNOX ساخته و نصب شده و اجرا می گردد.اما بر روی تبلت خودم هنگام ورود به برنامه ساز کرش میشود.تمامی کارها روی گوشی دوستم با موفقیت انجام میشود ولی apkخروجی که پس از زدن دکمه کامپایل پنجره نصب آن ظاهر میشود،نصب نمیشود و میگوید:برنامه نصب نشد.

گفتم ک ب نظر apk مشکل داره برا منم نصب نمیشه.ورژنشsdk مشکل داره ب نظرم نمدونم بازم.تو شبیه ساز اوکی بود؟

لینک ارسال

در 3 دقیقه قبل، mahdi tahan گفته است :

گفتم ک ب نظر apk مشکل داره برا منم نصب نمیشه.ورژنشsdk مشکل داره ب نظرم نمدونم بازم.تو شبیه ساز اوکی بود؟

بله ، بله کاملا اوکی بود همه چی طبق کدها پیش می رفت توی گوشی دوستم هم تا آخرش اوکی هست ولی وقت نصب برنامه میگه برنامه نصب نشد.توی تبلت خودم هم از همون اول اجرای برنامه ساز متوقف میشه

در 4 دقیقه قبل، mahdi tahan گفته است :

آخه چیکار کنم به نظرت؟

لینک ارسال

در 37 دقیقه قبل، mahdi tahan گفته است :

میشه پاسخ بدین؟

لینک ارسال

سلام

به نظرم بهتره شما با B4J  اپ ساز بسازید و از روش زیر در لینک زیر جهت اینکار استفاده نماییدکه از فایل appt.exe مخصوص SDK استفاده می کند

https://stackoverflow.com/questions/49931372/apk-injection-recompiling-android-manifest

The only reliable way I found to repackage the application with plain text androiod manifest is by repacking it using aapt directly.

aapt package -f -M ./AndroidManifest.xml -S res1/ -S res2/ ... -I android.jar -F MyProject.apk.unaligned
To create the apk, and then :

aapt add -f MyProject.apk.unaligned classes.dex
To add compiled sources to the package.

Then using jarsigner to sign the package:

jarsigner -storepass <keystore password> -keystore <keystore filename> MyProject.apk.unaligned <key name>

لینک ارسال

در 6 ساعت قبل، نورنما گفته است :

سلام

به نظرم بهتره شما با B4J  اپ ساز بسازید و از روش زیر در لینک زیر جهت اینکار استفاده نماییدکه از فایل appt.exe مخصوص SDK استفاده می کند

https://stackoverflow.com/questions/49931372/apk-injection-recompiling-android-manifest

The only reliable way I found to repackage the application with plain text androiod manifest is by repacking it using aapt directly.

aapt package -f -M ./AndroidManifest.xml -S res1/ -S res2/ ... -I android.jar -F MyProject.apk.unaligned
To create the apk, and then :

aapt add -f MyProject.apk.unaligned classes.dex
To add compiled sources to the package.

Then using jarsigner to sign the package:

jarsigner -storepass <keystore password> -keystore <keystore filename> MyProject.apk.unaligned <key name>

B4j مخصوص ویندوز هست من علاقه به تولید اپلیکیشن های اندروید دارم.ممنون از پیشنهادتون

لینک ارسال

در 10 ساعت قبل، mahdi tahan گفته است :

استاد من بررسی کردم میدونیدید خطا روی بعضی گوشی ها برای چیه؟

به خاطر کپی فایل از دایراست یا دایراینترال به دایرروت اکسنال هست.وقتی دایرروت اکسنال رو تغییر میدم هیچ کرشی رخ نمیده ولی در عوض توی دایر اینترال این عملیات نمیتونه رخ بده بنابراین باید کپی فایل ها به دایرروت اکسنال صورت بگیره که در این صورت هم روی بعضی گوشی ها فورس کلوز میده!

به نظرتون چیکار کنم؟شما این کپی هارو دستکاری کنید ببینید درست میشه؟

لینک ارسال

مشکل اون نیس.در کل باید دسترسی حافظه رو بگیرید تو سورس این دسرسی رو نمیگرف برا همین تو اندروید 6 به بالا ارور میده.

لینک ارسال

در 6 دقیقه قبل، mahdi tahan گفته است :

مشکل اون نیس.در کل باید دسترسی حافظه رو بگیرید تو سورس این دسرسی رو نمیگرف برا همین تو اندروید 6 به بالا ارور میده.

آهان پس مشکل دسترسی به حافظه است.

میدونی چرا توی شبیه ساز فول کار میکنه چون اون اندرویدش پنجه تیاز به دسترسی نداره.دستت درد نکنه برادر.

لطفا به اون پکیج نیم هم یه فکری کنید.من شما را به عنوان بهترین پاسخ انتخاب میکنم اما مشکلات دیگر رو هم برام رفع کنید

لینک ارسال

در 2 ساعت قبل، mahdi tahan گفته است :

استاد دسترسی حافظه رو دادم دیگه برنامه ساز کرش نکرد اما برنامه تولید شده توی تبلتم نصب نمیشه و مینویسه:این بسته به نظر خراب است.اما روی شبیه ساز با موفقیت نصب میشه.

در مورد اون مانیفیست هم که گفته بودین جواب نداد.

میدونم شما باهوش هستین خواهش میکنم جواب بدین.ممنون

لینک ارسال

در در 13 خرداد 1399 در 18:45، fallapps گفته است :

سلام

من یک برنامه ساز (ساخت اپلیکیشن) درست کردم که سورسش رو هم براتون درج میکنم.البته ساده هستش.

بدین شکل که کاربر میاد یه متنی رو وارد میکنه بعد دکمه کامپایل رو میزنه و یک برنامه ساخته میشه و سپس کاربر اون رو نصب میکنه و وقتی واردش شد توی یک لیبل میاد همون متنی رو که وارد کرده بود نمایش میده.

فقط الآن بنده چندتا مشکل دارم که از برنامه نویسان و کاربران محترم انسر سنتر میخواهم که آنها را رفع کنند و دوباره سورس رو برای من بفرستند:

1-برنامه با موفقیت در شبیه سازNOX ساخته و نصب شده و اجرا می گردد.اما بر روی تبلت خودم هنگام ورود به برنامه ساز کرش میشود.تمامی کارها روی گوشی دوستم با موفقیت انجام میشود ولی apkخروجی که پس از زدن دکمه کامپایل پنجره نصب آن ظاهر میشود،نصب نمیشود و میگوید:برنامه نصب نشد.

2-من چگونه میتوانم پکیج نیم برنامه تولید شده را تغییر دهم و همچنین ورژن برنامه را؟

3-من چگونه میتوانم نام برنامه تولید شده را تغییر دهم؟

-از برنامه نویسان محترم بیسیک فور و تمامی ماهران میخواهم این سه مشکل بالا را برایم حل کنند و سورس ویرایش شده را برایم بفرستند.

نکته:*هرگونه سو استفاده از سورس مورد رضایت توسعه دهنده نخواهد بود.

نکته:*شما تنها در صورتی میتوانید از این سورس استفاده کنید که به من کمک کنید و سورس ویرایش شده را که تمامی سه مشکل بالا در آن حل شده باشد را برای من بفرستید.در غیر اینصورت از لحاظ شرعی حرام است و بنده راضی نخواهم بود.

دریافت سورس

پس از دریافت سورس بالا آن را برای حل مشکل ویرایش کرده و به بنده بفرستید.

با احترام فراوان:53:

دوستان کسی نیست آخه در راه خدا یه راهنمایی کنه؟

لینک ارسال

من تست کردم مشکل شما سینگ نشدن یا باصطلاح کی استور میخواد بخاطر همین نصب نمیشه    رفعش کردین اطلاع بدین و تا ماهم یاد بگیریم منم راهی یافتم اطلاع میدم

لینک ارسال

در 2 ساعت قبل، Ebi99 گفته است :

من تست کردم مشکل شما سینگ نشدن یا باصطلاح کی استور میخواد بخاطر همین نصب نمیشه    رفعش کردین اطلاع بدین و تا ماهم یاد بگیریم منم راهی یافتم اطلاع میدم

آخه دوست عزیز توی شبیه ساز nox همه چی اوکی هت فقط روی دیوایس های واقعی اینطور میشه.در ضمن من چگونه پوژه رو امضا کنم؟

دست شما درد نکنه

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...