رفتن به مطلب
  • 0

قفل کردن برنامه

Mthzf1384

سوال

سلام به همه ی دوستان و اساتید :hi:

من در برنامم از کتابخانه خوب درون پرداخت سایت استفاده می‌کنم.

من در نسخه ی قبلی برنامم از کتابخانه ی نیواد استفاده می کردم این کتابخانه کاملا شبیه کتابخانه موجود در سایت هست فقط با این تفاوت که اون یک ساب اضافه تر داره و اونم این هست که به برنامه نویس این امکان رو میده تا هر وقت که دوست داشت از طریق بازار خرید کاربر رو چک کنه حالا در کتابخانه ی سایت من همچین چیزی رو ندیدم(اگر همچین قابلیتی داره لطفا بهم بگید در کدام قسمت وجود داره) 

مهمترین دغدغه‌ی همه ی برنامه نویس ها موقعی که از پرداخت درون برنامه ای استفاده میکنن کم کردن احتمال حک برنامشون هست.

اکثر برنامه نویس ها برای قفل و باز کردن برنامه از رایت استرینگ و رید استرینگ استفاده میکنن و هکر ها هم با علم به این موضوع اولین حرکتی که برای هک برنامه انجام میدن  همین هست.

منم چون این روش خیلی استفاده میشد ازش استفاده نکردم و به جاش برنامه رو از طریق یک متغیر بولین قفل کردم و مقدار پیشفرض رو هم فالز گذاشتم.

در نسخه ی قبلی برنامه اول برنامه با استفاده از همون ساب مقدار رو true میکردم و برنامه باز بود و کاربر استفاده میکرد

حالا که کتابخانه ی سایت همچین قابلیتی نداره شما چه روشی رو برای قفل برنامه ی من پیشنهاد می کنید.

با تشکر :53:

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

4 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

در 12 دقیقه قبل، Mthzf1384 گفته است :

سلام به همه ی دوستان و اساتید :hi:

من در برنامم از کتابخانه خوب درون پرداخت سایت استفاده می‌کنم.

من در نسخه ی قبلی برنامم از کتابخانه ی نیواد استفاده می کردم این کتابخانه کاملا شبیه کتابخانه موجود در سایت هست فقط با این تفاوت که اون یک ساب اضافه تر داره و اونم این هست که به برنامه نویس این امکان رو میده تا هر وقت که دوست داشت از طریق بازار خرید کاربر رو چک کنه حالا در کتابخانه ی سایت من همچین چیزی رو ندیدم(اگر همچین قابلیتی داره لطفا بهم بگید در کدام قسمت وجود داره) 

این امکان از طریق apiممکنه دوست عزیز.به لینک زیر نگاه کنید

https://developers.cafebazaar.ir/fa/docs/developer-api-v2-introduction/developer-api-v2-ref-validate/

انشالا اگه بشه به کتابخونه اضافه میکنیم. البته به خاطر اینکه نیاز به توکن داره و توکن هم منقضی میشه یه کم کار سختی هست.

لینک ارسال

در 14 دقیقه قبل، Mthzf1384 گفته است :

سلام

فکر کنم کتابخونه زیر کارتون رو راه میندازه:

لینک ارسال

در 15 ساعت قبل، محمدرضا شاهپیری گفته است :

این امکان از طریق apiممکنه دوست عزیز.به لینک زیر نگاه کنید

https://developers.cafebazaar.ir/fa/docs/developer-api-v2-introduction/developer-api-v2-ref-validate/

انشالا اگه بشه به کتابخونه اضافه میکنیم. البته به خاطر اینکه نیاز به توکن داره و توکن هم منقضی میشه یه کم کار سختی هست.

من سرور ندارم برای این کار هم نیاز به کلاینت هست که اونم نیاز به سرور داره اگر میشه بهم یگید چی کار کنم؟

با تشکر :53::53::53:

لینک ارسال

در ۱ ساعت قبل، Mthzf1384 گفته است :

من سرور ندارم برای این کار هم نیاز به کلاینت هست که اونم نیاز به سرور داره اگر میشه بهم یگید چی کار کنم؟

با تشکر :53::53::53:

حتما لازم نیس سرور داشته باشین از طریق خود گوشی هم میتونید چک کنید از طریقapi

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...