رفتن به مطلب
  • 0

کنترل ویو های اکتیویتی از داخل ریسکلر ویو

berayan

سوال

سلام  من  یک اکتیویتی دارم  که داخل اون از   ریسکالر ویو و  تکست ویو استفاده شده 

حالا می خوام هر وقت روی یکی از ایتم های ریسکالر ویو کلیک کردم متن تکست ویو  داخل اکتیویتی تغییر کنه 

لازم به ذکر من از دیتا و اداپتور خارجی استفاده کردم  . داخل اداپتور چطوری باید با ایتمهای اکتیویتی ارتباط برقرار کنم .

کلیک خود ایتمهای ریسکالر ویو رو انجام دادم  فقط نمیتونم چطوری با ایتمهای اکتیویتی ارتباط بر قرار کنم .  

دوستان دقت فرمایید در اندروید استدیو (جاوا)

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

2 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

در 31 دقیقه قبل، berayan گفته است :

لازم به ذکر من از دیتا و اداپتور خارجی استفاده کردم  . داخل اداپتور چطوری باید با ایتمهای اکتیویتی ارتباط برقرار کنم

سلام

میتونید یه متد استاتیک در اکتیویتی تعریف کنید و داخل آداپتر و تو متد کلیک اون ویو، متد استاتیک رو صدا بزنید.

من خودم از همین روش استفاده میکنم و هیچ مشکلی هم توش ندارم.

اگر از context میخواید استفاده کنید،چون متد استاتیک هست، نمیشه اینکار رو انجام داد. باید یه متغیر عمومی استاتیک (و فاینال) از نوع اکتیویتی تعریف کنید و اون رو تو متد onCreate، برابر با this قرار بدید.

حالا بجای اون context ، از این متغیر استفاده کنید.

موفق باشید

:53::53::53::53:

لینک ارسال

در 1 ساعت قبل، berayan گفته است :

سلام  من  یک اکتیویتی دارم  که داخل اون از   ریسکالر ویو و  تکست ویو استفاده شده 

حالا می خوام هر وقت روی یکی از ایتم های ریسکالر ویو کلیک کردم متن تکست ویو  داخل اکتیویتی تغییر کنه 

لازم به ذکر من از دیتا و اداپتور خارجی استفاده کردم  . داخل اداپتور چطوری باید با ایتمهای اکتیویتی ارتباط برقرار کنم .

کلیک خود ایتمهای ریسکالر ویو رو انجام دادم  فقط نمیتونم چطوری با ایتمهای اکتیویتی ارتباط بر قرار کنم .  

سلام و درود. برای ارتباط برقرار کردن بین آیتمهای ریسایکلر و اکتیویتی راه استانداردش استفاده از اینترفیس هست. یه اینترفیس تعریف کنید و اونو به آداپتر بدین از اونجا میتونید به راحتی با اکتیویتی ارتباط برقرار کنید. 

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...