رفتن به مطلب

یادگیری برنامه نویسی

ali nazarpoor

ارسال‌های توصیه شده

سلام دوستان میخواستم بدونم که میشه هم برنامه نویسی برای طراحی  اپلیکیشن های اندرویدی و هم برنامه نویسی برای طراحی نرم افزار های دسکتاپی (ویندوز) رو یاد گرفت و در هر دو زمینه هم حرفه ای شد ؟ البته منظورم در کنار هم نیست بلکه به تدریج و پی در پی 

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام دوست عزیز

از نظر من، صد درصد امکانش هست و حتی میشه چندین زبون برنامه نویسی رو راحت میشه در مدت کوتاهی یاد گرفت (فهمید)؛ اما نکته ای که خیلی موثره، علاقه و پشتکار شخص در برنامه نویسی هست.

اگر علاقه و پشتکار داشته باشین، اندروید و ویندوز که سهله، وب و ios هم کمتر از چند ماه میشه یاد گرفت و فهمید.

ولی همونطور که خودتون فرمودین، برای حرفه‌ای شدن، زمان لازمه....

البته تجربه من خیلی نیست؛ شاید یکی دو سال... نظر کسایی که تجربشون زیاد هست، قطعاً مفید واقع میشه.

بنظر من، برنامه نویسی اصلا سخت نیست و با درک کردنش، براحتی میشه زبونهای مختلف رو فهمید.

موفق باشید

:53::53::53::53:

لینک ارسال

در 5 ساعت قبل، ali nazarpoor گفته است :

سلام و درود.

ببینید دوست عزیز به نظرم یکی از مهلک ترین کارا واسه شروع زبان برنامه نویسی اینه که چند زبانو با هم شروع کنید به یاد گیری. برای شروع حتما باید روی یک زبان کار کرد چون اولین چیزی که مهمه یه برنامه نویس بدونه منطق برنامه نویسی هست. وقتی منطق برنامه نویسی رو درک کنید دیگه زبان برنامه نویسی مهم نیست. یه برنامه نویس خبره ی جاوا به راحتی میتونه php  و سی شارپ و سی پلاس و یا جاوا رو تو کمتر از یک ماه یاد بگیره.

ولی یه تازه کار به هیچ عنوان نمیتونه تو چندتا زبان همزمان مسلط شه. اینو تجربه ده ساله ای که بنده از برنامه نویسی دارم متوجه شدم.

برای شروع یک زبان رو انتخاب کنید و مسلط شید بقیه زبانها رو خود به خود یاد گرفتین.اگه این حوصله رو ندارین همین الان برنامه نویسی رو فراموش کنید و برید دنبال یه کار کم دردسرتر چون الان دیکه جایی واسه برنامه نویس ضعیف نیست واقعا

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...