رفتن به مطلب
  • 0

ارور ناامن بودن هنگام نصب

امیرحسین قاسمی

سوال

سلام خدمت دوستان عزیز،
من با b4a یک برنامه ساختم الان هنگام نصب این پیغام میاد:

8735737322669.jpg

البته این هنگام نصب روی دیوایس های دیگه یا مثلا شبیه ساز نمیاد و روی یکی از گوشی هایم میاد که سامسونگ هست

علتش چیه و چرا چنین چیزی رخ میده هنگام نصب؟

با آنتی ویروس کامپیوتر و یک وب سایت آنلاین هم چک کردم مشکلی نداشت

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ارسال‌های توصیه شده

سلام مجدد،

این موضوع خیلی جدی هست.

دوست دیگه ای هم چنین مشکلی داره با B4a.

از آقای شاهپیری دو درخواست داشتم:

۱-لطفا یک برنامه خالی کامپایل کنید بفرستید ببینم برای شماهم ویروس شناسایی میشه؟

۲-لطفا توی انجمن سایت مرجع به زبان انگلیسی مطرح کنید تا ارل خودش پاسخ بده.

چندین روز هست درحال تحقیق هستم به نتیجه ای نرسیدم

لینک ارسال

دوستان لطفاً راهنمایی کنید.

الان بررسی کردم روی گوشی های سامسونگ بصورت سیستمی آنتی ویروس mcafee نصب هست الان روی گوشی دیگر هم این آنتی ویروس رو نصب کردم کل برنامه های b4a رو ویروس می‌شناسه به جز یک برنامه که اونم چندماه قبل ساخته بودم و الان تو مایکته.

الان هر برنامه تستی می سازم این آنتی ویروس هنگام نصب گیر میده میگه این برنامه ممکن است به دستگاه و داده هایتان آسیب برساند.

از بزرگان انجمن و اون هایی که تجربه دارن می‌خوام راهنمایی کنید این مشکل مطمئنا برای همه وجود داره.

از نسخه ده بیسیک استفاده می کنم

خواهش میکنم جواب بدید

لینک ارسال

در 3 ساعت قبل، امیرحسین قاسمی گفته است :

سلام و درود.

این مورد توی گوشی های سامسونگ به خاطر آنتی ویروس مکافی و همین طور خود آنتی ویروس مکافی هست.

مشکل از کلید دیباگ هست دوست عزیز. حتما یک کلید ساین معتبر با نام و مشخصات معتبر بسازید و اپ رو با این کلید ریلیز بگیرید. موردی نباید باشه دیگه

لینک ارسال

در 1 دقیقه قبل، محمدرضا شاهپیری گفته است :

سلام و درود.

این مورد توی گوشی های سامسونگ به خاطر آنتی ویروس مکافی و همین طور خود آنتی ویروس مکافی هست.

مشکل از کلید دیباگ هست دوست عزیز. حتما یک کلید ساین معتبر با نام و مشخصات معتبر بسازید و اپ رو با این کلید ریلیز بگیرید. موردی نباید باشه دیگه

آقای شاهپیری با کلید خودم هم امتحان کردم متاسفانه بازم میاد

لینک ارسال

در 6 دقیقه قبل، امیرحسین قاسمی گفته است :

آقای شاهپیری با کلید خودم هم امتحان کردم متاسفانه بازم میاد

یه کلید جدید تست کنید. نام و مشخصات رو معتبر وارد کنید. ببینید باز گیر میده یا نه

لینک ارسال

در 5 دقیقه قبل، محمدرضا شاهپیری گفته است :

یه کلید جدید تست کنید. نام و مشخصات رو معتبر وارد کنید. ببینید باز گیر میده یا نه

مطمئنا اونوقت سپر ایمنی گوگل گیر میده که باید برنامه رو برا گوگل بفرستم

ولی چشم الان تست می کنم

در ضمن از توجه و راهنمایی تون خیلی سپاسگزارم:53:

لینک ارسال

در 4 دقیقه قبل، امیرحسین قاسمی گفته است :

مطمئنا اونوقت سپر ایمنی گوگل گیر میده که باید برنامه رو برا گوگل بفرستم

ولی چشم الان تست می کنم

در ضمن از توجه و راهنمایی تون خیلی سپاسگزارم:53:

توصیه میکنم حتما همین کار رو بکنید. فرستادن اپ برا گوگل و تاییدش نهایتا یه هفته تا ده روز طول میکشه ولی بعدش دیگه اینجور مشکلایی پیش نمیاد

لینک ارسال

در 29 دقیقه قبل، محمدرضا شاهپیری گفته است :

توصیه میکنم حتما همین کار رو بکنید. فرستادن اپ برا گوگل و تاییدش نهایتا یه هفته تا ده روز طول میکشه ولی بعدش دیگه اینجور مشکلایی پیش نمیاد

ببخشید من رفتم یک کی استور جدید هم ایجاد کردم بازم این مشکل پیش میاد. با سه تا کی استور امتحان کردم:

1-کی استور دیباگ

2-کی استور خودم که گوگل تایید کرده و چندتا برنامه که با b4a ساختم رو با این کی استور امضا کردم و براشون مشکلی پیش نیومده

3-با کی استور جدید که همین الان ساختم

بخدا کلافه شدم نمیدونم چکار کنم از ظهر مشغولم نمیشه هیچ کاری کرد هنگام نصب همین آنتی ویروس گیر میده

Capture331.PNG

من الان یک برنامه ای توی مایکت دارم، رفتم سورس شو باز کردم و با کلید دیباگ امضا کردم هیچگونه اروری نیومد. اما وقتی که یک پروژه جدید می سازم و کامپایل می کنم اون آنتی ویروس اجازه نصب نمیده البته گزینه ای داره که میشه نصب رو ادامه بدی ولی اگه خودت با میل خودت هم نصب کردی بازم بعد نصب هی هشدار میده

لینک ارسال

در 57 دقیقه قبل، امیرحسین قاسمی گفته است :

شما یه کار دیگه هم‌میتونید انجام بدید.

یه کلید با دستورات keytools بسازید و برنامه رو دستی ساین کنید. آموزش ساین اپ با کلید جدید هست تو انجمن سرچ کنید

لینک ارسال

در 17 دقیقه قبل، محمدرضا شاهپیری گفته است :

شما یه کار دیگه هم‌میتونید انجام بدید.

یه کلید با دستورات keytools بسازید و برنامه رو دستی ساین کنید. آموزش ساین اپ با کلید جدید هست تو انجمن سرچ کنید

آقای شاهپیری، خیلی ممنونم

اما من فکر می کنم مشکل از کلید نیست چون پروژه های قبلیم حتی با دیباگ هم مشکلی براشون پیش نمیاد...

میشه شما هم آنتی ویروس مذکور رو نصب کنید و خودتون یک پروژه بسازید و تست کنید؟(فقط باید قندشکن تون روشن باشه چون فکر کنم این آنتی ویروس مارو تحریم کرده و جهت اطمینان بیشتر قبلاز کامپایل پروژه تون آنتی ویروس رو اجرا کنید)

من تا دیروز مشکلی نداشتم اما امروز خواستم روی گوشی سامسونگ نصب کنم دیدم نصب نمیشه و هشدار میاد در حالی که قبلا روی همون گوشی با موفقیت نصب میشد.

لینک ارسال

در 1 ساعت قبل، امیرحسین قاسمی گفته است :

دوست عزیز این مشکل برای خودم هم اتفاق افتاده. و این آنتی ویروس هم رو گوشیم نصبه برای من این مشکل زمانی که با کلید دیباگ کامپایل میگیرم پیش میاد.

لینک ارسال

در 13 دقیقه قبل، محمدرضا شاهپیری گفته است :

دوست عزیز این مشکل برای خودم هم اتفاق افتاده. و این آنتی ویروس هم رو گوشیم نصبه برای من این مشکل زمانی که با کلید دیباگ کامپایل میگیرم پیش میاد.

آخه من با کلید دیباگ هم امضا کردم پروژه ای که قبلاً توسعه دادم رو... اما هیچگونه هشداری نیامد. چه در هنگام نصب چه بعد از نصب

لینک ارسال

در 9 ساعت قبل، محمدرضا شاهپیری گفته است :

آقای شاهپیری شما مطمئنا تو زمینه برنامه نویسی از همه ما تجربه بیشتری دارید.

الان لطفاً بگین من باید چکار کنم؟

ممنون، تا اینجا هم که پاسخ دادین مارو شرمنده کردین♥

لینک ارسال

در 37 دقیقه قبل، امیرحسین قاسمی گفته است :

ببینید عزیز من چیزایی که به ذهنم میرسید رو عرض کردم خدمتتون. برای خود من مشکل از کلید ساین هست.

من الان دسترسی به سیستم هم ندارم. شب یه خروجی از سیستم خودم باکلید های دیفالت و کاستوم پیوست میکنم تست کنید و اگر مشکل از کلیدها نبود تنها چیزی که به ذهنم میرسه خود سیستمونه که شاید ویروس گرفته باشه. با یه آنتی ویروس قوی و به روز کل سیستم رو اسکن کنید.

لینک ارسال

در 58 دقیقه قبل، امیرحسین قاسمی گفته است :

سلام وقت بخیر همونطور اقای شاهپری عرض کردند 99 درصد  مشکل از ساین هستش حتما چک کنید که امضا کرده باشید چون من هم الان چک کردم دیدم دیدم ساین پریده و مجدد ساین کردم می تونید پروژه خالی زیر نصب کنید که با b4a کمپایل شده ببینید که مشکلی نیست

https://s17.picofile.com/file/8423259050/test.apk.html

لینک ارسال

در 19 دقیقه قبل، محمدرضا شاهپیری گفته است :

ببینید عزیز من چیزایی که به ذهنم میرسید رو عرض کردم خدمتتون. برای خود من مشکل از کلید ساین هست.

من الان دسترسی به سیستم هم ندارم. شب یه خروجی از سیستم خودم باکلید های دیفالت و کاستوم پیوست میکنم تست کنید و اگر مشکل از کلیدها نبود تنها چیزی که به ذهنم میرسه خود سیستمونه که شاید ویروس گرفته باشه. با یه آنتی ویروس قوی و به روز کل سیستم رو اسکن کنید.

خیلی ممنون از زحمات شما

چشم، اسکن میکنم با ecet و اون فایل های که شناسایی شدن رو حذف می کنم.

ولی جالب اینجاست با همین آنتی ویروس خروجی رو اسکن میکنم هیچ ایرادی نمیگیره اما این آنتی ویروس مکافی ایراد میگیره به همون خروجی

نکته دوم هم اینکه به احتمال زیاد سیستمم هم ویروس نگرفته چون اونوقت باید پروژه های قبلی هم آنتی ویروس گیر میداد.

فقط تنها چیزی که به ذهنم میرسه نصف پروژه قبلی رو با بیسیک فور نسخه کمتر از ده توسعه داده بودم ولی تو کامپایل با نسخه ده بیسیک فور هیچگونه ویروسی شناسایی نمیشه... اما وقتی با بیسیک فور نسخه ده پروژه می‌سازم این رو ویروس شناسایی می‌کنه.

یک چیز دیگه هم که به ذهنم میرسه چند روز قبل خواستم به اندرویدx مهاجرت کنم فک کنم توی منوی tools گزینه ای رو زدم بعد منصرف شدم

میگم از اونا نباشه؟

آقای شاهپیری شما از نسخه چند استفاده می کنید؟ آیا به اندروید x مهاجرت کردین؟

لینک ارسال

در 2 ساعت قبل، ali mo گفته است :

سلام وقت بخیر همونطور اقای شاهپری عرض کردند 99 درصد  مشکل از ساین هستش حتما چک کنید که امضا کرده باشید چون من هم الان چک کردم دیدم دیدم ساین پریده و مجدد ساین کردم می تونید پروژه خالی زیر نصب کنید که با b4a کمپایل شده ببینید که مشکلی نیست

https://s17.picofile.com/file/8423259050/test.apk.html

خیلی ممنون هیچگونه هشداری ظاهر نشد.

شما اینو با b4a نسخه چند امضا کردید؟

آیا از کلید استفاده کردید؟

میشه یک کلید فیک بسازید برای خودتون امتحان کنید ببینید ارور میاد یانه؟ اگه هشدار نیومد لطفاً اون کلید رو با رمز پیوست کنید یا خصوصی ارسال کنید تا بنده هم با اون ساین کنم ببینم چی میشه

لینک ارسال

در 4 ساعت قبل، امیرحسین قاسمی گفته است :

خیلی ممنون هیچگونه هشداری ظاهر نشد.

شما اینو با b4a نسخه چند امضا کردید؟

آیا از کلید استفاده کردید؟

میشه یک کلید فیک بسازید برای خودتون امتحان کنید ببینید ارور میاد یانه؟ اگه هشدار نیومد لطفاً اون کلید رو با رمز پیوست کنید یا خصوصی ارسال کنید تا بنده هم با اون ساین کنم ببینم چی میشه

خواهش می کنم 

بله با کلید بوده کلید های قدیمی رو معمولا گیر نمیده 

شما یک کلید استاندارد بسازید ببینید خطا میده مجدد یا خیر 

داخل گوگل جستجو کنید دقیقا پارامتر های رو میگه برای کلید وارد کنید 

من تونستم شب انجام میدم

بیسیک نسخه 10.50

لینک ارسال

در 3 ساعت قبل، ali mo گفته است :

خواهش می کنم 

بله با کلید بوده کلید های قدیمی رو معمولا گیر نمیده 

شما یک کلید استاندارد بسازید ببینید خطا میده مجدد یا خیر 

داخل گوگل جستجو کنید دقیقا پارامتر های رو میگه برای کلید وارد کنید 

من تونستم شب انجام میدم

بیسیک نسخه 10.50

دیشب کلید جدید ساختم متأسفانه بازهم گیر میده...

قبلا اصلا اینطور نبود

کمک کنید خیلی ممنون میشم شاید آینده هم چنین مشکلی برای دوستان دیگه بوجود بیاد که الان اینجا حل بشه برای همه خوب میشه

ممنونم از تلاش های ارزشمند شما و آقای شاهپیری

لینک ارسال

در 23 دقیقه قبل، امیرحسین قاسمی گفته است :

دیشب کلید جدید ساختم متأسفانه بازهم گیر میده...

قبلا اصلا اینطور نبود

کمک کنید خیلی ممنون میشم شاید آینده هم چنین مشکلی برای دوستان دیگه بوجود بیاد که الان اینجا حل بشه برای همه خوب میشه

ممنونم از تلاش های ارزشمند شما و آقای شاهپیری

سلام مجدد 

من مجدد یدون امضا ساختم انتی ویروس سامسونگ گیر نداد ولی پروتکت گوگل گیر داد که طبیعی باید یدون برنامه براش بفرستی تا از این حالت دربیاد 

شایدم بعد از چند ساعت مکافی گیر بده به این ساین شاید اطلاعات گوگل در اختیار این قرار می گیره 

شما یه ساین جدید بساز و با یک اپ برای گوگل بفرست تا خطای پروتکتش حل بشه احتمالا زیاد اینم حل بشه

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...