رفتن به مطلب

پایان سال99

امیرحسین قاسمی

ارسال‌های توصیه شده

سلام و درود خدمت تک تک برنامه نویسان عزیز و کاربران محترم انسورسنتری:hi:

خب کم کم داریم به پایان سال 1399 شمسی نزدیک میشیم و باید آماده پذیرایی از سال1400 باشیم.

یَا مُقَلِّبَ الْقُلُوبِ وَ الْأَبْصَارِ یَا مُدَبِّرَ اللَّیْلِ وَ النَّهَارِ یَا مُحَوِّلَ الْحَوْلِ وَ الْأَحْوَالِ حَوِّلْ حَالَنَا إِلَی أَحْسَنِ الْحَالِ

ای تغییر دهنده دلها و دیده‏‌ها؛  ای مدبر شب و روز؛ ای گرداننده سال و حالت‌ها؛ بگردان حال ما را به نیکوترین حال.

اول از همه عید 1400 رو از همین الان به همتون تبریک میگم تا اولین نفر باشم:DD:

سوال:خب از خاطرات تون،خوبی ها،بدی ها،درآمدها،وضعیت برنامه نویسی و... توی سال 1399 بگید. برنامه تون برای 1400 چیه؟:cool:

از خودم شروع کنم:DD:

پارسال از لحظه تحویل سال 99 پامون رو از شهر بیرون نذاشتیم در حالی که عیدها همیشه به مسافرت میرفتم. بخاطر اینکه مسافرت نرفتیم کلی پس انداز جمع کردیم.:lol:اواخرای فروردین99 یک برنامه جالب و کاربردی رو توی مایکت گذاشتم که درآمد خوب اما نسبتا ثابتی را به همراه داشت و داره و الان در مدت کمتر از 11 ماه هجده هزار نصب داره.تابستون 99 روزی حدود 5 ساعت برنامه نویسی می کردم و اون موقع بود که توی انسور سنتر ثبت نام کردم. توی سال 99 به دانش برنامه نویسیم فوق العاده افزوده شد و پیشرفت های چشمگیری داشتم.در B4a نسبتا حرفه ای شدم.سینتکس جاوا رو یاد گرفتم.کمی به دانش php ام افزوده شد.توی انسورسنتر ذوق نوشتن مقاله آموزشی بنده بالا رفت.:DD:تازه رپ کتابخونه از جاوا رو هم یاد گرفتم.

معمولا خونه بودم یا درس میخوندم یا برنامه نویسی می کردم یا کلیپ های آموزشی درباره برنامه نویسی می دیدم و خلاصه خودم رو سرگرم میکردم تا اون ویروس لعنتی(کرونا) مانع پیشرفت بنده نشه.

وقتی که مثلا 1 ساعت برنامه نویسی می کردم برای 5 دقیقه استراحت کم پیش میومد چایی و کیک بخورم و میومدم انسورسنتر تا تاپیک ها رو چک کنم.حتی گاهی کلا سرم میزد تا یک تاپیک آموزشی بزنم و یهو می دیدم چاییم سرد شده(کافه نه!!چایی!!:stop:)

در سال 1400 هم قصد دارم که برنامه نویسی رو با تمام قدرت ادامه بدم و آموزش ببینم.توی عیدهم بازهم مسافرت نمی رم.دید و بازدید اقوام هم نمیرم.:nea:

در سال 1400 حتما یک پروژه بسیار جدی را شروع خواهم کرد که مطمئنا همه شما روی اون تحقیقات زیادی انجام داده اید اما به نتیجه ای نرسیدین.حتما میدونید که ساخت چنین پروژه ای کلی درآمد به همراه خواهد داشت و اون چیزی نیست جز(سورس برنامه ساز با B4a). تازه یک فکری هم توی سرم دارم که درآمد از این سورس رو حدود 10 برابر می کنه.سورس هم میدم مدیران عزیز براتون توی فروشگاه قرار بدن.کلا احتمالا نیمه اول سال جدید رو درگیر این پروژه بشم.

خلاصه باز هم باید همینجوری سپری کنیم به امید اینکه در سال جدید انشالله ویروس کرونا از جهان دست بکشه و بره:DD:

:53:بازهم میگم: سال جدید1400 رو برای تمام مردم ایران مخصوصا برنامه نویسا،مخصوصا انسورسنتری ها تبریک و تهنیت عرض می کنم.:53:

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام و درود خدمت شما دوست عزیز و ممنون بابت شروع این تاپیک.

منم به نوبه خودم سال جدید پیش رو رو پیشاپیش تبریک میگم.:give_heart:

حقیقتا امسال وحشتناک ترین سال عمر خیلیا بوده. خیلیا کسب و کارشون نابود شد. خیلیا عزیز از دست دادن. خیلیا افسرده شدن و خیلیای دیگه هم به نحوی درگیر بودن.:2:

برای خود من از لحاظ کاری و حوزه کاریم خدارو شکر خیلی خوب بود. تونستیم شرکت ثبت کنیم و کارمونو تو حوزه برنامه نویسی و طراحی سایت به صورت حرفه ای شروع کنیم. تونستم زبان پایتون و فریمورکهای وبشو یاد بگیرم و چندتا پروژه قوی انجام بدم. اما به لحاظ روحی واقعا خیلی آسیب دیدم و همین امر باعث شد که امسال رو کلا بیخیال کرونا و قرنطینه بشم و دلو زدیم به دریا و اومدیم شهرستان البته با رعایت همه نکات بهداشتی:malih:

واقعا امیدوارم این قضیه دیگه امسال کلکش کنده شه دنیا یه نفس راحت بکشه.

انشالا که امسال سال خوبی باشه برای همه مردم دنیا به خصوص ایرانیای عزیز و بچه های انسرسنتر به خصوص.

یا حق:3d-smileys061:

لینک ارسال

سلام وقت بخیر خدمت همه دوستان 

منم سال جدید پیشاپیش به دوستان تبریک میگم انشالله که سال خوبی باشه و همه مردم از فشار روحی و فشار اقتصادی که هست بیرون بیان 

من با این سایت برنامه نویسی رو شروع کردم (زمانی که اقا مهدی و اقا شهاب و... بودن )و تقریبا 2 و3 سال پیش هی تو سایت سوال میکردم  امیدوارم این سایت همیشه پا برجا بمونه و کارکنه 

من تو سال های پیش هر سال روی برنامه نویسی بیشتر کار می کردم و به حوضه کتاب خوندن یا توری کار نداشتم ولی خداروشکر امسال کتاب های زیادی خوندم در رابطه با برنامه نویسی  جاوا رو تقریبا شروع کردم امسال یکی از بهترین سال های من تو حوزه برنامه نویسی از نظر مادیات و درامد نبود ولی از نظر معنوی خیلی به خدا نزدیک تر شدم (با فکر کردن به برخی پدیده ها مثلا نحوه برقرار کردن تعادل تو انسان (کنترل پایداری موقعی که سر می خوریم ) و نحوه بر قرار شدن تعادل تو سیستم کنترل پایدار ماشین ها که برنامه انسان خدا نوشته و برنامه کنترل پایداری ماشین یک مخلوق خدا) و کلا امسال سعی کردم خیلی تزکیه نفس داشته باشم و بیشتر وژدان کاری داشته باشم

انشالله که سال جدید برای تموم ایرانی ها پر از برکت و خوشی و زیبای باشه:53:

لینک ارسال

سلام به همه دوستان

عید اولین سال صده ۱۴۰۰ شمسی رو به همه دوستان تبریک میگم. امیدوارم سال  آتی برای تمام دوستان سال خوب و خوشی باشه.

سال ۹۹ رو من بر مبنای بهبود سلامتی خودم برنامه ریزی کردم. همونجور که میدونین بعد از ۱۶ سال برنامه نویسی دچار مشکلاتی شده بودم که امسال تونستم سلامت خودم رو بهبود بخشم.

از نظر مالی نسبت به سال قبل کمی بهتر بود و کل سال رو به فریلنسری گذروندم. ولی فرصت راه اندازی استارت آپ رو نداشتم.

کمی مهارت خودم رو در زمینه بازی سازی با Godot افزایش دادم.

برنامه ام برای سال آتی هم اولین گام تشکیل خانواده و ازدواج هستش. با وجود افزایش سن هنوز مجرد موندم که واقعا احساس خلا نبود همسر رو احساس میکنم. علاوه بر اون قصد راه اندازی استارت آپ هم دارم. که انشاا... سال جدید موفق به انجام اینکار بشوم.

امیدوارم کل دوستان سال آتی رو با موفقیت سپری کنن

لینک ارسال

در ۱ ساعت قبل، امین مهدی نژاد گفته است :

سلام به همه دوستان

عید اولین سال صده ۱۴۰۰ شمسی رو به همه دوستان تبریک میگم. امیدوارم سال  آتی برای تمام دوستان سال خوب و خوشی باشه.

سال ۹۹ رو من بر مبنای بهبود سلامتی خودم برنامه ریزی کردم. همونجور که میدونین بعد از ۱۶ سال برنامه نویسی دچار مشکلاتی شده بودم که امسال تونستم سلامت خودم رو بهبود بخشم.

از نظر مالی نسبت به سال قبل کمی بهتر بود و کل سال رو به فریلنسری گذروندم. ولی فرصت راه اندازی استارت آپ رو نداشتم.

کمی مهارت خودم رو در زمینه بازی سازی با Godot افزایش دادم.

برنامه ام برای سال آتی هم اولین گام تشکیل خانواده و ازدواج هستش. با وجود افزایش سن هنوز مجرد موندم که واقعا احساس خلا نبود همسر رو احساس میکنم. علاوه بر اون قصد راه اندازی استارت آپ هم دارم. که انشاا... سال جدید موفق به انجام اینکار بشوم.

امیدوارم کل دوستان سال آتی رو با موفقیت سپری کنن

سلام بر شما،

خداروشکر سلامتی تون رو بدست آوردید، انشالله سلامتی تون از قبل هم بهتر بشه.

انشالله استارت آپ خودتون هم راه بندازین و تبدیل به شرکت بزرگ تجاری نرم افزار بشه و به بهترین شکل موفق و خوشبخت باشید.

سال خوبی رو برای شما، آقای شاهپیری،تمامی بزرگان انجمن و تمامی کاربران انسورسنتر و برنامه نویسا و کل ایران آرزومندم♥

لینک ارسال

با سلام و خسته نباشید خدمت بچه های خوب و دوست داشتنی انجمن 

منم به نوبه خودم سال جدید رو پیشا پیش تبریک میگم و  امیدوارم سالی پر برکت برای همه امون باشه.

سال های قبل خیلی نور و امید توی این انجمن وجود داشت اما اینکه خیلی از دوستان قادر به فعالیت نیستن واقعا ناراحت کننده است به هر حال چرخه ی زندگی جوریه که وقت کافی برای این کار موجود نیست.

بنده زمانی به برنامه نویسی اندروید علاقه پیداکردم که دوست خوبم آقای ایزدی عزیز منو تشویق به یادگرفتنش کردن و گفتن که بازارش خوبه و ... اون موقعه انجمن ساده ای بود به نام Programming .

که فک نکنم حتی الان وجود خارجی داشته باشه قبلا بیشتر بچه ها سی شارپ کار میکردن . که یواش یواش بحث اندروید اومد وسط ما هم تازه دستمون با کد زدن آشنا شده بود :D. از اون موقعه پی زبان b4a گرفتم و خداروشکر تونستم کلی پیشرفت در این زمینه بکنم . محدودیت b4a وادارم کرد سمت جاوا برم و تا حدودی میتونم چیزی رو که لازمه ی کارم هستش رو پیاده و توسعه بدم .  خداروشکر سال 99 درآمد خوبی رو داشتم امیدوارم که سال جدید بهتر بشه.

توی سال جدید برنامه ای که دارم . توسعه ی کاری خودم هستش و دنبال کردن علایق هایی که وقتشو نداشتم انجام بدم و یا بهشون برسم :give_heart:

و گزینه ی بعدی که پیشرو دارم اینه که یه کوچ حرفه ای به سمت کاتلین بکنم.  :gamer2:

لینک ارسال

من ک خودم وسطا سال 99 شروع به بیسیک کردم و خب با سوالاتم شمارا آزار دادم:bigsmile:

برای سال 00 هم دارم بازی معماییی میسازم

پیشاپیش سال نوتون مبارک

امیدوارم همگی موفق باشید:heart:

لینک ارسال

خوب بنده هم از سال پیش درگیر یک پروژه ام فقط :angel_mini:

و نتونستم تمومش کنم.البته کار ازادم دارم.

ولی خوب امسال تونستم ازدواج کنم و برم سر خونه خودم خخ

خدارو هم شکر میکنم با وجود گرانی ها ولی با کمک خدا انجام شد.

و برای همه جونا به خصوص امین اقا که در شرف تاهل هستن ارزوی خوشبختی و موفقیت میکنم

انشالله سال بعد ابن موقع هممون موفق تر از سال قبل بشیم:give_heart:

لینک ارسال

سلام خدمت همه دوستان :hi:

بنده هم پیشاپیش سال جدید رو تبریک میگم به تمام دوستان انسر سنتری

امسال سال خیلی پر کاری بود برای من؛ خدا رو شکر امسال پس از تلاش های فروان موفق شدم تا در آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی قبول بشم ولی مثل اینکه درس هیچوقت من رو ول نمیکنه و سال دهم هم در المپیاد های کشوری شرکت کردم که تا الان مرحله اول رو دادم 

از نظر برنامه نویسی پیشرفت خوبی کردم اما به طور جدی برنامه ای ننوشتم و تنها فعالیت هام در انسر سنتر بود متاسفانه بد موقعی از زندگیم برنامه نویسیم رو شروع کردم که همیشه یه صد بزرگی به نام درس جلوی برنامه نویسیم بوده و نزاشته در این زمینه اونطور که میخوام فعالیت کنم

انشاءالله که سال دیگه بالاخره بتونم این سد رو وردارم و به طور جدی به برنامه نویسی فکر کنم 

آرزوی موفقیت برای شما عزیزان در سال جدید دارم امیدوارم سال پر خیر و برکتی برای شما دوستان باشد

موفق باشید :53:

لینک ارسال

سلام به همه دوستان عزیز .

منم امسال بعد از یه وقفه یکساله برگشتم سمت برنامه نویسی و حدود یک ماه کار کردم اما چون حوصله نداشتم بازم فاصله گرفتم ولی کد های خوبی رو نوشتم که راضی بودم ازش .

البته هنوز پلتفرم کاریم رو درست انتخاب نکردم و بیشتر دارم وقتم رو پای گیم مولتی تلف میکنم و فکر میکنم شاید برم سمت برنامه نویسی الکترونیک و توی اون حوزه مشغول بشم.

چند سال پیش توی همون حوزه فعال بودم ولی بعد از نوسان دلار توی حدودا سال 97 دیگه نتونستم تجهیزات بخرم و ادامه بدم به همین خاطر یکم دارم درجا میزنم .

و برای سال جدید با اینکه هزاران ایده دارم ولی فقط به این امید دارم که یا قیمت دلار بشکنه یا منبع درآمد خوبی پیدا کنم که بتونم استارت پروژه هام رو یکی یکی بزنم .

با آرزوی موفقیت بی‌نهایت برای همه 

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...