رفتن به مطلب

آموزش کار با فایل های json

shaki

ارسال‌های توصیه شده

ببخشبد داداش من برنامه پیامکی دیدم که وقتی کاربر روی بروزرسانی کلیک کنه تعداد آیتم های اضافه شده میاد و کاربر میتونه بروزرسانی انجام بده

میشه یه توضیح بدین یا یه سورس راجب این چیز درست کنین  چون بنده باphp و جاوا اسکریپت کار نکردم

منظور من اینه که میخوام وقتی کاربر روی بروزرسانی کلیک کنه تعداد فیلدهای بانک داخل هاست و تعداد فیلدهای بانک خود برنامه رو چک کنه اگه مقدار فیلدهای بانک داخل هاست بیشتر بود بروزرسانی انجام بشه

تقریبا چیزی شبیه بروزرسانی برنامه پیامک پاپیون

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ببخشبد داداش من برنامه پیامکی دیدم که وقتی کاربر روی بروزرسانی کلیک کنه تعداد آیتم های اضافه شده میاد و کاربر میتونه بروزرسانی انجام بده

میشه یه توضیح بدین یا یه سورس راجب این چیز درست کنین  چون بنده باphp و جاوا اسکریپت کار نکردم

منظور من اینه که میخوام وقتی کاربر روی بروزرسانی کلیک کنه تعداد فیلدهای بانک داخل هاست و تعداد فیلدهای بانک خود برنامه رو چک کنه اگه مقدار فیلدهای بانک داخل هاست بیشتر بود بروزرسانی انجام بشه

تقریبا چیزی شبیه بروزرسانی برنامه پیامک پاپیون

دقیقا همین چیزی که منم بهش احتیاج دارم... یه چیز شبیه لود 20 تایی اگهی ها تو برنامه دیوار

لینک ارسال

درود بر همه

محمد  و شهاب عزیز شما به دو روش می تونید این کارو انجام بدید 

1)اگر می خواید از json online استفاده کنید باید فایلهای جیسونتون رو بخونید سپس یک دیتا بیس آفلاین نسبت به فایل json بسازید سپس مقادیر رو در دیتابیس آفلاین بریزید و از داخل اون بروز رسانیتون رو انجام بدید

2)از اموزش مهندس ایزدی در رابطه با  دیتا بیس آنلاین استفاده کنید و از طریق اون بروز رسانیتون رو انجام بدید.

اگر دنبال شبه کد می گردید تو انجمن در مورد دیتابیس آنلاین و آفلاین مورد زیاد داریم که اساتید چه به صورت تصویری چه به صورت متنی زحمت آموزش هارو کشیدن.

اما نظر بنده که یک مبتدی هستم اینکه اول یه وب سرویس JSON اماده کنید سپس با دیتابیس آفلاین بروز رسانیتون رو انجام بدید.

در آخر هم برای زیبایی کار می تونید یک notification برای برنامتون بسازید تا هر وقت بروز رسانی جدید برای دیتابیستون اومد کاربر رو مطلع کنید.

اگر متوجه منظورم نشدید بگید تا بیشتر توضیح بدم.

بدرود.

لینک ارسال

مرسی از جوابتون اما شفاهی مشکلی رو حل نمیکنه لطفا اگه در حد توانتون هست یه نمونه سورس برای من و بقیه دوستان تهیه کنید...

در ضمن آموزش ارتباط با دیتابیس آنلاین از آقای ایزدی پرسیدم و فرمودن که این آموزش بدرد چیزی که من میخوام نمیخوره 

من میخوام مثل برنامه پیامک پاپیون انجام بدم که بیاد فیلدهای دیتابیس آنلاین و فیلدهای دیتابیس آفلاین رو باهم مقایسه کنه و اگه دیتابیس آنلاین فیلدهای بیشتری داشت بیاد بروز رسانی کنه و فیلدهای جدید رو به دیتابیس آفلاین

اضافه کنه..

لینک ارسال

• 2 ماه بعد...

درود بر همه

محمد  و شهاب عزیز شما به دو روش می تونید این کارو انجام بدید 

1)اگر می خواید از json online استفاده کنید باید فایلهای جیسونتون رو بخونید سپس یک دیتا بیس آفلاین نسبت به فایل json بسازید سپس مقادیر رو در دیتابیس آفلاین بریزید و از داخل اون بروز رسانیتون رو انجام بدید

2)از اموزش مهندس ایزدی در رابطه با  دیتا بیس آنلاین استفاده کنید و از طریق اون بروز رسانیتون رو انجام بدید.

اگر دنبال شبه کد می گردید تو انجمن در مورد دیتابیس آنلاین و آفلاین مورد زیاد داریم که اساتید چه به صورت تصویری چه به صورت متنی زحمت آموزش هارو کشیدن.

اما نظر بنده که یک مبتدی هستم اینکه اول یه وب سرویس JSON اماده کنید سپس با دیتابیس آفلاین بروز رسانیتون رو انجام بدید.

در آخر هم برای زیبایی کار می تونید یک notification برای برنامتون بسازید تا هر وقت بروز رسانی جدید برای دیتابیستون اومد کاربر رو مطلع کنید.

اگر متوجه منظورم نشدید بگید تا بیشتر توضیح بدم.

بدرود.

سلام جناب خسته نباشید ..

آقا ممکنه در رابطه با جیسون آنلاین یک مثال لطف بفرمایید تهیه کنید ؟؟

لینک ارسال

سلام جناب خسته نباشید ..

آقا ممکنه در رابطه با جیسون آنلاین یک مثال لطف بفرمایید تهیه کنید ؟؟

سلام

ببینید شما برای کار با دیتابیس انلاین  و ارسال و دریافت مقادیر خوبه که  مقادیر فیلد هارو به فرمتی ساده و در عین حال قوی مثل JSON تبدیل کنید و این اطلاعات رو توی برنامه Parse  کنید.

چند روزه که میخوام فیلم اموزشیشو بسازم ولی متاسفانه رخصتی پیدا نمیشه

انشاءالله اموزش تصویریشو بنده میسازم و قرار میدم

لینک ارسال

سلام

ببینید شما برای کار با دیتابیس انلاین  و ارسال و دریافت مقادیر خوبه که  مقادیر فیلد هارو به فرمتی ساده و در عین حال قوی مثل JSON تبدیل کنید و این اطلاعات رو توی برنامه Parse  کنید.

چند روزه که میخوام فیلم اموزشیشو بسازم ولی متاسفانه رخصتی پیدا نمیشه

انشاءالله اموزش تصویریشو بنده میسازم و قرار میدم

دست شما دردنکنه آقا مجید انشاالله که وقتش هم واستون پیش میاد خیلی دنبال همچین آموزشی هستم .. اگر لطف بفرمایید تهیه کنید که نور علی نوره .. منتظریم همچنان

لینک ارسال

دوستان اینطور که برداشت میشه مثل رکورد میمونه ...

میشه بفرمائید تفاوت اون با رکورد پی هستش ؟؟؟

لینک ارسال

• 1 ماه بعد...
  • 10 ماه بعد...

دوستان خلاصه خدمتتون عرض میکنم..

این کار بیشتر زمانی پیش میاد که شما یک سایت دارید و میخواید با بروزرسانی سایت و بازکردن اپ برنامه هم مثل سایت بروز بشه. در این صورت شما ابتدا نیاز است هنگام گذاشتن مطلب جدید در وبسایت فایل جیسون رو هم آپدیت کنید برای راحتی میتونید از پلاگین هایی مثل json api برای وردپرس استفاده کنید.

برای اپ هم شما هربار موقع اجرای برنامه فایل جیسون استرینگ رو دانلود میکنید محتویاتش رو به روش بالا چک میکنید و اگر مقداری اضافه شده بود به بانک اطلاعاتیتون اضافه میکنید.

حالا زمانی هست که وبسایتی ندارید و فقط محتویات اپ نیاز به بروزرسانی دارند در اون صورت شما با استفاده از مستندات ساختار json مقادیر رو دستی مینویسید و سپس از روش معمول b4a برای خواندن فایل جیسون استفاده میکنید.

این وبسایت مرجع:

http://www.json.org/

این وبسایت تبدیل رشته به چیدمان درختی:

http://jsoneditoronline.org/index.html

این نمونه فایل جیسون در هاست من:

http://radiomedia.ir/api/get_posts/

این هم تبدیل جیسون به کدهای b4a: سایت مرجع

http://basic4ppc.com:51042/json/index.html

موید باشید

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...