رفتن به مطلب
  • 0

ساخت اپلیکیشن فروشگاهی اندورید از روی سایت

mahdi3303k

سوال

من میخوام از روی یک وبسایت فروشگاهی وردپرسی یک اپلیکیشن اندروید بنوسیم به زبان دارت و با فریم ورک فلاتر اما نمیدونم اطلاعت محصولات روی سایت رو چطور باید دریافت کنم.

ایا با فایل json میشه و اگر میشه چطور ؟؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

3 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

در در ۱۴۰۰/۲/۱ در 02:33، mahdi3303k گفته است :

من میخوام از روی یک وبسایت فروشگاهی وردپرسی یک اپلیکیشن اندروید بنوسیم به زبان دارت و با فریم ورک فلاتر اما نمیدونم اطلاعت محصولات روی سایت رو چطور باید دریافت کنم.

سلام

برای شروع کار ونمونه ی آماده میتونید در گوگل سرچ بزنید : (✔ سورس کد اندرويد ووکامرس در محيط برنامه نويسي بيسيک فور اندرويد) قبلا در سایت magicfile(یکتافایل سابق) نمونه سورسی هست، میتونید ازآن نمونه گیری نمایید، البته برخی کدهایش قدیمیه ولی کمی رویش کاربشه وتغییرات بدی،سورس خوب کارمیکنه و روش اتصال رو می تونید از ان نمونه گیری نمایید وسورس خودتان را بنویسید

لینک ارسال

سلام

باید api واس اینکار بنویسین

واس وردپرس یسری پلاگین برای ارتباط به اطلاعات پایگاه داده ساختن.اگه اشتباه نکنم اسم پلاگینش Json api باشه

لینک ارسال

در در ۱۴۰۰/۲/۱ در 02:33، mahdi3303k گفته است :

برای گرفتن اطلاعات نیازه که یک api بسازی . طبق گفته های دوستان پلاگین هایی موجوده که اطلاعات سایت رو به جیسون تبدیل میکنه و خروجی میده.  Jwt Token Plugin

مناسبه.

خود فلاتر  هم یک سری پلاگین هایی داره . 

https://pub.dev/packages/woocommerce

بررسی کنید. 

بهترین منبع عالی برای شروع همچین پروژه ای یوتوب هستش که کلی آموزش در این باره پره . دوستان همیشه در صحنه ی هند واسه هرچیزی یک آموزشی دارند. :yahoo::ok::gamer2:

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...