رفتن به مطلب
برای استفاده از انجمن و عضـویت کلیک کنید.

AnswerCenter

مرکز پاسخگویی به سوالات برنامه نویسی

• مرجع پاسخگویی
  • تولید آموزش
  • سفارش پروژه

درخواست سفارش پروژه

اطلاعیه

کاربر گرامی

به انجمن برنامه نویسی AnswerCenter.ir خوش آمدید

برای استفاده از تمامی امکانات سایت لطفا در انجمن عضو شوید

پست های پیشنهاد شده

حسن قاسمی نیا    545

کاربر نیمه فعال

شب براتون میذارم الان یکم نا منظمه . گت المنت ؟ نه برای چه کاری ؟ فرخوانی متن های جدید ؟

• پسندیدن 5

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
Kazem Forghani    2,921

پاسخگو و راهنما

شب براتون میذارم الان یکم نا منظمه . گت المنت ؟ نه برای چه کاری ؟ فرخوانی متن های جدید ؟

نه ..

برای این که از ادیت تکست رو به صفحه html مربوط کنید .

• پسندیدن 2

لینک به ارسال
حسن قاسمی نیا    545

کاربر نیمه فعال

نه ثبت اطلاعات تو فایل html  با php هست خوندن محتواش هم با php هست کلا کارای مدیریتیش با  php هست برنامه دانلود کند متوجه میشید .

• پسندیدن 4

لینک به ارسال
shahab.msb    324

کاربر نیمه فعال

خیلی خوبه فقط اگه سورسشو بزارید شاید بتونیم  روی سورس کار کنیم و نتایج بهتری بدست بیاد

• پسندیدن 3

لینک به ارسال
mr-edris    186

کاربر نیمه فعال

اووف باهاش میشه چی کارا کرد!!!

اگر سورس و فایلاش باشه بشه روش کار کرد عالیه!

• پسندیدن 3

لینک به ارسال
jeqele    559

پاسخگو و راهنما

فک کنم برنامه چت با http زیاد کار درستی نباشه و باید سوکت نوشته بشه.

نمیدونم تلگرام چکا کرده که اینقد سرعتش خوبه،

کسی میدونه بگه شاید ما هم سرعت برنامه هامونو پیشرفت دادیم.

• پسندیدن 4

لینک به ارسال
Ehsaan    87

کاربر عادی

دوست عزیز، استفاده از HTTP برای رد و بدل پیام کاملاً کار اشتباهی هست که فقط ترافیک کاربر رو به فنا میده! فکر کنید که این برنامه بخواد روی نت سیم کارت استفاده شه! احتمالاً بعد از 10 بار رد و بدل کردن پیام، ترافیک 50 مگابایتی هر دو تموم میشه.

شما باید از سوکت استفاده کنید، یا سوکت تحت وب و یا سوکت داخلی مشترک اندروید مثل بلوتوث یا وای فای.

برای سوکت تحت وب باید از پایتون یا nodejs استفاده کنید.

تلگرام، لاین، واتس‌آپ و همگی از nodejs برای سوکت استفاده میکنن.

موفق باشید.

• پسندیدن 4

لینک به ارسال
jeqele    559

پاسخگو و راهنما

node.js فقط یه مشکل واسه برنامه نویسای تازه کار یا پروژه های کوچیک داره.

انگار روی سرور اشتراکی نمیشه اجرا بشه و سرور اختصاصی می خواد چون نیاز به دسترسی به command line dare.

• پسندیدن 4

لینک به ارسال
حسن قاسمی نیا    545

کاربر نیمه فعال

تشکر بابت نظر دوستان

http  ترافیک زیاد مصرف میکنه ؟ واقعا فکر کردید یک متن تایپ شده چقد حجم داره ؟

یک فایل html  با 22/638 ملیارد کلمه تازه میشه یک مگ من نمیدونم شما چجوری برداشت کردید که تو ده دقیقه 50 مگ را به فنا دادید اگه اینطور باشه که شما دوستان دارید میگی ( کاری به اندروید ندارم ) تمام برنامه های یاهو ، جیمیل ، اسکایپ ، لاین تحت pc تلگرام تحت pc و ملیون ها برنامه دیگه که تحت وب و تحت pc هستن همگی مشکل دارند چون بهتر میدونید تحت pc از اینترنت اکپلور استفاده میکنه و درواقع میشه همون http :) من با گوشی این برنامه را تست کردم حداقل 8 ساعت توش بودم  با سیم کارت ازش استفاده میکردم رایتل دارم و حجم باقی ماندم 1.3 مگابایت بود همچنان هم میبینم همون هست :)

در ضمن اینم بگم همینو بخواید به روشی که گفتید درست کنید میتونید لود متن هارو در هر نیم سانیه یا هر یک میکرو ثانیه بکنید طوری که موبایل استفاده کننده هنگ نکنه ؟

+

این روی یک هاست 100 مگابایتی معمولی هست ماهی 3 هزار تومن هزینشه اگه متن های چت شده هر 24 ساعت به 24 ساعت پاک بشه تا 500 تا آنلاین به راحتی میتونه ازش استفاده کنه :) چون برای فرخوانی متن جدید از jquery استفاده کردم یک خواسیتی که این کتابخونه گوگل داره اینه که میاد محتوایی که قبلا برای یک آی پی خواص لود کرده را لود نمیکنه فقط محتوا تغییر کرده یا از یک جایی به بعد را لود میکنه :)

البته تو عنوان زدم که سادست . گرچه همینم دوستان اسرار داشتن تو فروشگاه بذارم با تضمین این که فروش هم بره :)

• پسندیدن 6

لینک به ارسال
Ehsaan    87

کاربر عادی

دوست عزیز، 50 مگی که من گفتم، منظور با اضافه کردن امکاناتی مثل عکس و فیلم به اون هست.

ثانیاً فکر میکنید 2.5 ثانیه رفرش، میتونه نظر کاربری رو جلب کنه؟؟

ضمناً jQuery هیچ وابستگی به گوگل نداره و گوگل از میزبان‌های اون هست.

در ضمن اینم بگم همینو بخواید به روشی که گفتید درست کنید میتونید لود متن هارو در هر نیم سانیه یا هر یک میکرو ثانیه بکنید طوری که موبایل استفاده کننده هنگ نکنه ؟

:| یعنی گوشی شما با تلگرام یا واتس اپ هنگ میده؟

• پسندیدن 1

لینک به ارسال
حسن قاسمی نیا    545

کاربر نیمه فعال

دوست عزیز، 50 مگی که من گفتم، منظور با اضافه کردن امکاناتی مثل عکس و فیلم به اون هست.

به چت تحت فایل نمیشه اواتور یا وب کم اضافه کرد :) اگه منظورت عکس ارسالی کاربر هست که باز ربطی نداره چون از هر روشی استفاده کنی عکس یا فیلم باید دانلود بشه

ثانیاً فکر میکنید 2.5 ثانیه رفرش، میتونه نظر کاربری رو جلب کنه؟؟

این فقط یک اپ ساده برای دست گرمی هست پلاگین کاربردی نزدیم که بذاریم بازار ملت استفاده کنند :) کم کردن تایمش هم خیلی ساده هست

ضمناً jQuery هیچ وابستگی به گوگل نداره و گوگل از میزبان‌های اون هست.

https://www.google.com/?gws_rd=ssl#q=google+jquery

گوگل میزبانی تمامی کتاب خانه های جیکوئری را بر عهده داره :)

:| یعنی گوشی شما با تلگرام یا واتس اپ هنگ میده ؟

این دوتا که گفتی متنو تو یک میکرو ثانیه ارسال میکنند ؟ تو واتس آپ که تا متن رو صفحه خودت نشون داده بشه یکی دوثانیه طول میکشه چه برسه رو صفحه طرف مقابل

تلگرام هم تحت pc استفاده کردم تحت اندرویدش هم بایید میدونم با این سرعت لود کنه :)

+

دعوا نداریم که داش داریم بحث علمی میکنیم لزومی نیست از این شکلک ها استفاده کنید " :| " :)

• پسندیدن 5

لینک به ارسال
Mansour    39

کاربر عادی

کــارت بیســت برنامه جــالبیه

من نمیدونم شماها چرا بحث می کنید با هـــم !!!

دوسـت خوبمون کعلومه زحمــت زیادی برای این برنامه کشیده به جای خسته نباشید گفتن باهاش به بحث و جدل میشینین واقعا جای تاسف

داداش گلم امید وارم همیشه موفق باشی جای پیشرفت هســـت :cheshmak:

• پسندیدن 3

لینک به ارسال
Nemesis    1,844

پاسخگو و راهنما

به چت تحت فایل نمیشه اواتور یا وب کم اضافه کرد :) اگه منظورت عکس ارسالی کاربر هست که باز ربطی نداره چون از هر روشی استفاده کنی عکس یا فیلم باید دانلود بشه

این فقط یک اپ ساده برای دست گرمی هست پلاگین کاربردی نزدیم که بذاریم بازار ملت استفاده کنند :) کم کردن تایمش هم خیلی ساده هست

https://www.google.com/?gws_rd=ssl#q=google+jquery

گوگل میزبانی تمامی کتاب خانه های جیکوئری را بر عهده داره :)

این دوتا که گفتی متنو تو یک میکرو ثانیه ارسال میکنند ؟ تو واتس آپ که تا متن رو صفحه خودت نشون داده بشه یکی دوثانیه طول میکشه چه برسه رو صفحه طرف مقابل

تلگرام هم تحت pc استفاده کردم تحت اندرویدش هم بایید میدونم با این سرعت لود کنه :)

+

دعوا نداریم که داش داریم بحث علمی میکنیم لزومی نیست از این شکلک ها استفاده کنید " :| " :)

بحث شیرینی شد دیدم بد نیست کمی با اطلاعات ناقص خودم وارد شم فقط یادتون نره که همه برای یک هدف تو این انجمن فعالیت میکنیم

آقای قاسمی نیا یه سوال فکر نمیکنید انتقال اطلاعات از طریق سوکت ایزوله تره ؟

برای مثال ما در HTML استایل های خودمون و JQuery های خودمون هم بارگذاری میکنیم در حالی که از طریق سوکت نویسی میشه یک فضای پوینت تو پوینت رو شبیه سازی کرد ؟

:gol: :gol:

• پسندیدن 1

لینک به ارسال