رفتن به مطلب

چت آنلاین ساده ( ذخیره محتوا در فایل )

ارسال‌های توصیه شده

سلام بچه ها خسته نباشید

یه چت روم ساده درست کردیم منو آقا @shahab.es

اطلاعات تو هاست و در یک فایل html  ذخیره میشه یعنی از دیتابیس استفاده نشده

متن جدید هر 2.5 ثانیه یک بار بررسی میشه ( میشه کمش کرد + با کم کردنش فشار هم نمیاره )

نظری چیزی داشتید خوش حال میشم بشنوم .

راستی اگه سورسش به درد کسی میخوره بگید بذارم . موفق باشید

لینک دانلود

تصاویر :

mvbybwlk4sf61d2zg.jpg

mbtj1tunxi161gizg.jpg

wj5fk4omkjuz5gtzg.jpg

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 43
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

شب براتون میذارم الان یکم نا منظمه . گت المنت ؟ نه برای چه کاری ؟ فرخوانی متن های جدید ؟

لینک ارسال

شب براتون میذارم الان یکم نا منظمه . گت المنت ؟ نه برای چه کاری ؟ فرخوانی متن های جدید ؟

نه ..

برای این که از ادیت تکست رو به صفحه html مربوط کنید .

لینک ارسال

نه ثبت اطلاعات تو فایل html  با php هست خوندن محتواش هم با php هست کلا کارای مدیریتیش با  php هست برنامه دانلود کند متوجه میشید .

لینک ارسال

خیلی خوبه فقط اگه سورسشو بزارید شاید بتونیم  روی سورس کار کنیم و نتایج بهتری بدست بیاد

لینک ارسال

خوبه خسته نباشین

میشه با یه دیتابیس آنلاین عضویت ها رو هم کنترل کنی بتونی افراد رو بن کنی

لینک ارسال

اووف باهاش میشه چی کارا کرد!!!

اگر سورس و فایلاش باشه بشه روش کار کرد عالیه!

لینک ارسال

میشه بن کردن کاربر را با این روش هم ست کرد افراد آنلاین هم میشه آورد این فقط یک طرح اولیست دیدم کسی نزده تو انجمن هم آقا شهاب در رابطه باهاش صحبت کرده گفتم دیگه جای شک نیست باید زد :)

سورس تحت اندروید

سورس تحت وب

لینک ارسال

فک کنم برنامه چت با http زیاد کار درستی نباشه و باید سوکت نوشته بشه.

نمیدونم تلگرام چکا کرده که اینقد سرعتش خوبه،

کسی میدونه بگه شاید ما هم سرعت برنامه هامونو پیشرفت دادیم.

لینک ارسال

دوست عزیز، استفاده از HTTP برای رد و بدل پیام کاملاً کار اشتباهی هست که فقط ترافیک کاربر رو به فنا میده! فکر کنید که این برنامه بخواد روی نت سیم کارت استفاده شه! احتمالاً بعد از 10 بار رد و بدل کردن پیام، ترافیک 50 مگابایتی هر دو تموم میشه.

شما باید از سوکت استفاده کنید، یا سوکت تحت وب و یا سوکت داخلی مشترک اندروید مثل بلوتوث یا وای فای.

برای سوکت تحت وب باید از پایتون یا nodejs استفاده کنید.

تلگرام، لاین، واتس‌آپ و همگی از nodejs برای سوکت استفاده میکنن.

موفق باشید.

لینک ارسال

node.js فقط یه مشکل واسه برنامه نویسای تازه کار یا پروژه های کوچیک داره.

انگار روی سرور اشتراکی نمیشه اجرا بشه و سرور اختصاصی می خواد چون نیاز به دسترسی به command line dare.

لینک ارسال

تشکر بابت نظر دوستان

http  ترافیک زیاد مصرف میکنه ؟ واقعا فکر کردید یک متن تایپ شده چقد حجم داره ؟

یک فایل html  با 22/638 ملیارد کلمه تازه میشه یک مگ من نمیدونم شما چجوری برداشت کردید که تو ده دقیقه 50 مگ را به فنا دادید اگه اینطور باشه که شما دوستان دارید میگی ( کاری به اندروید ندارم ) تمام برنامه های یاهو ، جیمیل ، اسکایپ ، لاین تحت pc تلگرام تحت pc و ملیون ها برنامه دیگه که تحت وب و تحت pc هستن همگی مشکل دارند چون بهتر میدونید تحت pc از اینترنت اکپلور استفاده میکنه و درواقع میشه همون http :) من با گوشی این برنامه را تست کردم حداقل 8 ساعت توش بودم  با سیم کارت ازش استفاده میکردم رایتل دارم و حجم باقی ماندم 1.3 مگابایت بود همچنان هم میبینم همون هست :)

در ضمن اینم بگم همینو بخواید به روشی که گفتید درست کنید میتونید لود متن هارو در هر نیم سانیه یا هر یک میکرو ثانیه بکنید طوری که موبایل استفاده کننده هنگ نکنه ؟

+

این روی یک هاست 100 مگابایتی معمولی هست ماهی 3 هزار تومن هزینشه اگه متن های چت شده هر 24 ساعت به 24 ساعت پاک بشه تا 500 تا آنلاین به راحتی میتونه ازش استفاده کنه :) چون برای فرخوانی متن جدید از jquery استفاده کردم یک خواسیتی که این کتابخونه گوگل داره اینه که میاد محتوایی که قبلا برای یک آی پی خواص لود کرده را لود نمیکنه فقط محتوا تغییر کرده یا از یک جایی به بعد را لود میکنه :)

البته تو عنوان زدم که سادست . گرچه همینم دوستان اسرار داشتن تو فروشگاه بذارم با تضمین این که فروش هم بره :)

لینک ارسال

دوست عزیز، 50 مگی که من گفتم، منظور با اضافه کردن امکاناتی مثل عکس و فیلم به اون هست.

ثانیاً فکر میکنید 2.5 ثانیه رفرش، میتونه نظر کاربری رو جلب کنه؟؟

ضمناً jQuery هیچ وابستگی به گوگل نداره و گوگل از میزبان‌های اون هست.

در ضمن اینم بگم همینو بخواید به روشی که گفتید درست کنید میتونید لود متن هارو در هر نیم سانیه یا هر یک میکرو ثانیه بکنید طوری که موبایل استفاده کننده هنگ نکنه ؟

:| یعنی گوشی شما با تلگرام یا واتس اپ هنگ میده؟

لینک ارسال

دوست عزیز، 50 مگی که من گفتم، منظور با اضافه کردن امکاناتی مثل عکس و فیلم به اون هست.

به چت تحت فایل نمیشه اواتور یا وب کم اضافه کرد :) اگه منظورت عکس ارسالی کاربر هست که باز ربطی نداره چون از هر روشی استفاده کنی عکس یا فیلم باید دانلود بشه

ثانیاً فکر میکنید 2.5 ثانیه رفرش، میتونه نظر کاربری رو جلب کنه؟؟

این فقط یک اپ ساده برای دست گرمی هست پلاگین کاربردی نزدیم که بذاریم بازار ملت استفاده کنند :) کم کردن تایمش هم خیلی ساده هست

ضمناً jQuery هیچ وابستگی به گوگل نداره و گوگل از میزبان‌های اون هست.

https://www.google.com/?gws_rd=ssl#q=google+jquery

گوگل میزبانی تمامی کتاب خانه های جیکوئری را بر عهده داره :)

:| یعنی گوشی شما با تلگرام یا واتس اپ هنگ میده ؟

این دوتا که گفتی متنو تو یک میکرو ثانیه ارسال میکنند ؟ تو واتس آپ که تا متن رو صفحه خودت نشون داده بشه یکی دوثانیه طول میکشه چه برسه رو صفحه طرف مقابل

تلگرام هم تحت pc استفاده کردم تحت اندرویدش هم بایید میدونم با این سرعت لود کنه :)

+

دعوا نداریم که داش داریم بحث علمی میکنیم لزومی نیست از این شکلک ها استفاده کنید " :| " :)

لینک ارسال

کــارت بیســت برنامه جــالبیه

من نمیدونم شماها چرا بحث می کنید با هـــم !!!

دوسـت خوبمون کعلومه زحمــت زیادی برای این برنامه کشیده به جای خسته نباشید گفتن باهاش به بحث و جدل میشینین واقعا جای تاسف

داداش گلم امید وارم همیشه موفق باشی جای پیشرفت هســـت :cheshmak:

لینک ارسال

سلام اقای قاسمی این فایل تحت وب که دادید چیکار کنیم؟؟؟

لینک ارسال

به چت تحت فایل نمیشه اواتور یا وب کم اضافه کرد :) اگه منظورت عکس ارسالی کاربر هست که باز ربطی نداره چون از هر روشی استفاده کنی عکس یا فیلم باید دانلود بشه

این فقط یک اپ ساده برای دست گرمی هست پلاگین کاربردی نزدیم که بذاریم بازار ملت استفاده کنند :) کم کردن تایمش هم خیلی ساده هست

https://www.google.com/?gws_rd=ssl#q=google+jquery

گوگل میزبانی تمامی کتاب خانه های جیکوئری را بر عهده داره :)

این دوتا که گفتی متنو تو یک میکرو ثانیه ارسال میکنند ؟ تو واتس آپ که تا متن رو صفحه خودت نشون داده بشه یکی دوثانیه طول میکشه چه برسه رو صفحه طرف مقابل

تلگرام هم تحت pc استفاده کردم تحت اندرویدش هم بایید میدونم با این سرعت لود کنه :)

+

دعوا نداریم که داش داریم بحث علمی میکنیم لزومی نیست از این شکلک ها استفاده کنید " :| " :)

بحث شیرینی شد دیدم بد نیست کمی با اطلاعات ناقص خودم وارد شم فقط یادتون نره که همه برای یک هدف تو این انجمن فعالیت میکنیم

آقای قاسمی نیا یه سوال فکر نمیکنید انتقال اطلاعات از طریق سوکت ایزوله تره ؟

برای مثال ما در HTML استایل های خودمون و JQuery های خودمون هم بارگذاری میکنیم در حالی که از طریق سوکت نویسی میشه یک فضای پوینت تو پوینت رو شبیه سازی کرد ؟

:gol: :gol:

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...