رفتن به مطلب
  • 0

تماس تصویری

Alist

سوال

سلام دوستان

کسی درباره ساخت برنامه تماس تصویری و چیزهایی که نیاز داره چیزی میدونه؟

اگه میدونید میشه کمک کنید

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

3 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

در ۱۴۰۱/۱/۲۲ در 11:43، Alist گفته است:

سلام دوستان

کسی درباره ساخت برنامه تماس تصویری و چیزهایی که نیاز داره چیزی میدونه؟

اگه میدونید میشه کمک کنید

سلام

باید از webRTC استفاده کنین تا اطلاعات تصویری و صوتی همزمان از کلاینت به کلاینت منتقل بشه. تلگرام و واتساپ هم برای تماس تصویری از webRTC استفاده میکنن.

داکیومنتش برای جاوا هست ولی باید برای b4a رپ بشه که من خودم دادم یکی از دوستان برام رپ کرد.  همچنین توی گیت هاب سرور داره که با جاوا اسکریپت نوشته شده و باید یه vps هم تهیه کنید تا اون سرور رو ران کنید. البته اون vps فقط آی پی های دو کلاینت رو به هم معرفی میکنه و باعث اتصال شون میشه و در فرایند تماس تصویری هیچ دخالتی نداره.

لینک ارسال

در ۱۴۰۱/۱/۲۲ در ۱۳:۴۰، امیرحسین قاسمی گفته است:

سلام

باید از webRTC استفاده کنین تا اطلاعات تصویری و صوتی همزمان از کلاینت به کلاینت منتقل بشه. تلگرام و واتساپ هم برای تماس تصویری از webRTC استفاده میکنن.

داکیومنتش برای جاوا هست ولی باید برای b4a رپ بشه که من خودم دادم یکی از دوستان برام رپ کرد.  همچنین توی گیت هاب سرور داره که با جاوا اسکریپت نوشته شده و باید یه vps هم تهیه کنید تا اون سرور رو ران کنید. البته اون vps فقط آی پی های دو کلاینت رو به هم معرفی میکنه و باعث اتصال شون میشه و در فرایند تماس تصویری هیچ دخالتی نداره.

میشه بیشتر توضیح بدید ؟ من چنین چیزی نیار دارم 

لینک ارسال

در ۱۴۰۱/۱/۲۵ در 00:52، mohammade79 گفته است:

میشه بیشتر توضیح بدید ؟ من چنین چیزی نیار دارم 

آقای قاسمی توضیحات خوبی دادند. قطعا اگر نیاز به ارتباط دو نفره دارین بهینه ترین راه همینه البته در ارتباطات چند نفره پیچیده تر میشه ولی باز هم قابل استفاده است. در زمینه تاخیر rtmp حدود 5 ثانیه تاخیر داره. ولی webrtc تاخیر خاصی نداره. حتی اگر برای لایو هم استفاده بشه و webrtc رو در سرور به rtmp تبدیل کنین تاخیر نیم ثانیه ای داره که برای اینکار مناسبه در کل بنظر استفاده از اون برای شما مناسبه و از پورتکل های دیگه هم جدیدتر و مناسب تره و توسط گوگل توسعه داده میشه

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...