رفتن به مطلب

آموزش فصل بندی کتاب

abbas2142

ارسال‌های توصیه شده

این کد رو توی اکتیویتی TextActivity جای کد خودت بذار

Farakhani1.FarakhaniMatn("***.db",list.sql1,list.cursor1,"SELECT * FROM *** WHERE id=",Main.megdar,Label1,"matn")

اینم کد خودتون می تونید فرقشون رو با هم ببینید

*** = اسم دیتابیس و تیبلتون  :D  :D

Farakhani1.FarakhaniMatn("***.db",list.sql1,list.cursor1,"SELECT * FROM *** WHERE id=",list.ListViewValue,Label1,"text")

شما اونجا که زدین text اومدین گفتین از تیبل فلان فیلد text در صورتی که تیبل شما فیلد text نداره و بجاش باید name رو بذارید

اون جا هم که گذاشتین list.ListViewValue چون ما قبلا Value رو برابر با Main.megdar گذاشته بودیم (در کلیک لیست ویو) ،، و از megdar میومدیم مقدار value رو می گرفتیم در تمام جاهایی که خواستین فراخوانی کنید باید Main.megdar رو بگذارید

امیدوارم که مشکلتون حل بشه 

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 2 هفته بعد...

خانم Nasim میتونید از کتابخونه MagicBook استفاده کنید...

لینک کتابخونه - اینجا کلیلک کنید

لینک ارسال

• 4 هفته بعد...

چشم آقا شهاب ؛ ان شاء الله فردا اگه وقت کردم با ورژن 3 یه سورس درست می کنم و میذارمش توی تاپیک

ولی یه نکته : بنده که نوستراداموس نیستم بتونم پیش بینی کنم واسه آپدیت کتابخونه  :oops:  :oops:

سلام دوستان

عباس آقا من بر اساس آموزش شما پیش رفتم و خب خدا رو شکر تا جاهایی رسیدم که بر اساس آموزش های دیگه ای که دنبال می کردم بهش نرسیده بودم

ازین بابات ممنون

(یه چیزی همین اول بگم دوستانی که آموزش میذارن بهتر نیست فرض بر این باشه که استفاده کنندگان اکثرا مبتدی هستن؟!حالا دوستی که حرفه ای تر هست خب مطالب سطح پایین رو فوقش ازش رد میشه.نظر شخصی بود)

اگه طبق گفته آقا شهاب عزیز با کتابخونه فراخوانی 3 پیش میرفتین بهتر بود البته واسه آماتورایی مثل خودم(حرفه ایها که خودشون حرفه این!)

مسئله دیگه اینه که اگه ساخت لیست علاقه مندی و تنظیمات رو هم بهش اضافه میکردین خیلی عالی میشد درسته که آموزش در این زمینه تو انجمن هست و به نظر من چون روش های بیان آموزش ممکنه متفاوت باشه بهتر همینه که خودتون اینکارو زحمت شو بکشین(بازم به نفع مبتدیها میگم)

یه مورد دیگه (البته ممکنه بهم گفته بشه تاپیک جداگونه بزنم)

مثلا بنده واسه کتابم یه لایوت واسه بارگذاری اسپلش دارم که مشکلی تو این قسمتش ندارم شکر خدا بعد ازون یه لایوت مین دارم که چند تا دکمه توش دارم(فهرست،جستجو،علاقه مندی و ...)

اینجاس که به مشکل خوردم

اگه توضیحات کامل داده بشه ممنون تر خواهیم شد(عذر میخوام زیاد نوشتم)

لینک ارسال

• 2 ماه بعد...

آموزش ها عالین فقط خواهش میکنم ازت یه فیلم درباره فراخوانی متن و عکس پی در پی از دیتابیس بزار در به در دنبال یه این طور آموزشیم در کل آموزشات خیلی به درد من خورد دمت گرم 

لینک ارسال

آموزش ها عالین فقط خواهش میکنم ازت یه فیلم درباره فراخوانی متن و عکس پی در پی از دیتابیس بزار در به در دنبال یه این طور آموزشیم در کل آموزشات خیلی به درد من خورد دمت گرم 

بفرمایید

آموزش ویدیویی قرار دادن عکس در دیتابیس (بسیار مهم)

آموزش ویدیویی قرار دادن عکس در دیتابیس (بسیار مهم,بخش دوم)

اینم یه سورس توی آخری پاسخ تاپیک سورس هستش

اینجا

اگه مشکلی بود درخدمتم

لینک ارسال

بفرمایید

آموزش ویدیویی قرار دادن عکس در دیتابیس (بسیار مهم)

آموزش ویدیویی قرار دادن عکس در دیتابیس (بسیار مهم,بخش دوم)

اینم یه سورس توی آخری پاسخ تاپیک سورس هستش

اینجا

اگه مشکلی بود درخدمتم 

عباس داداش من خودم از اون آموزشا خیلی دارم  اون آموزشی هم که گفتی کارمو پیش نبرد اصلا یک خیلی بد توضیح میداد دوم سورس هم نذاشته بود ببینیم چیکار کرده گفتم به خودت بگم ببینم میتونی یه آموزش بگیری بزاری واسه  بچه ها چون به خدا خیلی خیلی خوب توضیح میدی ممنون میشم اگه واقعا این کارو بکنی 

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...