رفتن به مطلب
  • 0

یک سوال در مورد گرافیک

amir222555

سوال

با سلام به همه دوستان برنامه در بازار قرار دادم و بعد از چند روز صبر متوجه شدم باز هم بازار مثل همیشه بهش گیر داده و نیاز به تغییرات داره خب میریم سراغ سوالم لطفا این عکس پایین از متن برنامه ام رو ببینید 

بازار به من گفته که برای اینکه کاربر در خوندن مطالب گیج نشده بهتره بین متن ها یک خط گرافیکی بشه مثل عکس زیر و از اونجا که کد نویسی رو خوب بلد نیستم و یا به اصطلاحی دوپینگی کار میکنم ( از روی اموزش و کدهای اماده ) میخواستم که من رو در این زمینه راهنمایی کنید البته اگه میشه در ضمن دیتابیس فوق هم در اسکرول ویو قرار گرفته با تشکر از همگی

7bc8_capture.png

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ارسال‌های توصیه شده

کسی نیست جواب مارو بده دوستان من برنامه ام روی هواست فقط لنگ همین مشکلم لطفا کمکم کنید

لینک ارسال

نه مثل اینکه کسی قرار نیست جواب مارو بده ؟؟؟

دوست عزیز اگه بقیه بلد باشند قطعا جواب میدند یا شاید وقت ندارند شما خیلی پیام نا مربوط و اسپم دادید صبور باشید!!!

لینک ارسال

شما اول بیا توی دیزاینر یه لایه درست که توش یه پنل داشته باشه بعد آلفش راصفر کن ، بعد توی این پنل یه پنل دیگه بزار ، پنل دوم را ارتفاع اش را مثلا5 dip تعیین کن و بیارش انتهای پنل اول مثل عکس زیر

1.png

بعد بیا توی بیسیک کدهاش رو بزن و اون فرمی که توی بیسیک درست کردی را لود کن

2.png

توی این عکس formonvan در واقع اسم لایه ای است که توی دیزاینر درست کردم و در اینجا لودش کردم. و اون خطی را که میگفتی کار پنل دومی است که در پنل اول وارد کردی .

لینک ارسال

شما اول بیا توی دیزاینر یه لایه درست که توش یه پنل داشته باشه بعد آلفش راصفر کن ، بعد توی این پنل یه پنل دیگه بزار ، پنل دوم را ارتفاع اش را مثلا5 dip تعیین کن و بیارش انتهای پنل اول مثل عکس زیر

1.png

بعد بیا توی بیسیک کدهاش رو بزن و اون فرمی که توی بیسیک درست کردی را لود کن

2.png

توی این عکس formonvan در واقع اسم لایه ای است که توی دیزاینر درست کردم و در اینجا لودش کردم. و اون خطی را که میگفتی کار پنل دومی است که در پنل اول وارد کردی .

ممنون از پاسخ فقط کد رو در کدوم بخش قرار بدم همون بخشی که دیتابیس لود میشه ؟

لینک ارسال

ممنون از پاسخ فقط کد رو در کدوم بخش قرار بدم همون بخشی که دیتابیس لود میشه ؟

این کد همون جایی که پنل ها رو درست می کنید دیگه!

یعنی جایی که اطلاعات لود می شه و به اندازه رکورد ها پنل ساخته می شه

لینک ارسال

این کد همون جایی که پنل ها رو درست می کنید دیگه!

یعنی جایی که اطلاعات لود می شه و به اندازه رکورد ها پنل ساخته می شه

اهان افتاد فقط کلمه sv  در خط sv.panel.addview چجوری تعریف شده چون برای من قرمز میشه ؟

لینک ارسال

اقا ببخشید من مشکل پیدا کردم دوتا کلمه size و sv چجوری تعریف شدن برا من قرمز میشن 

لینک ارسال

خوب نام همون یکی های خودتون بگذارید :

sv = اسکرول ویو خودتون

Size = همون متغیری که بین دو پنل فاصله می ندازه. از نوع int

لینک ارسال

خوب نام همون یکی های خودتون بگذارید :

sv = اسکرول ویو خودتون

Size = همون متغیری که بین دو پنل فاصله می ندازه. از نوع int

خب تموم شد خط رو ایجاد کردم ولی فقط یه دونه درست شد این عکس رو نگاه کنین

مطالب کتاب من حدود صد تا است  و اگر بخوام دستی دونه دونه درست کنم نمیشه راهی نداره که مثلا یه باره همه مطالب از هم جدا بشن ؟ 

2fof_capture.png

لینک ارسال

این جا را دقت کن ، همه چی تو عکس مشخصه

3.png

خب ممنون تا اینجا که رفع شده ولی من بالا هم گفتم اگر دقت کنین فقط یه دونه خط میسازه اگر بخوام به اندازه مطالب کتاب خط بسازه باید چه کدی بنویسیم (عکسش در یه پست بالایی هست )

لینک ارسال

تا وقتی سورس تو نزاری دقیق متوجه مشکلت نمیشیم

یه جایی از سورس ایراد داره برادر

اینم یه عکس از صفحه کدنویسی این کد رو در بخش اسکرول ویو قرار دادم یعنی همونجایی که مطالب لود میشن عکس زیر 

41tj_capture.png

لینک ارسال

خب شما هر سری که مطلبو بارگزاری میکنی باید اون خط یا لایوت رو فرخوانی کنی

که توی این سورس میشه داخل حلقه

سورسی که دوستان گذاشتن رو دقت کن همه چیز داخل حلقه هست تا پایان هر قسمت از متن شما یک خط جداساز بندازه

لینک ارسال

11.png

باز هم حل نشد حتی کد ها رو خط به خط جابجا کردم بین حلقه گذاشتم هیچ فایده ای نداشت ببخشید که همه دوستان رو اذیت کردم اگر میتونین حل کنین اگرم نمیتونین اشکال نداره میرم از یه سورس چیزی استفاده میکنم 

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...