رفتن به مطلب
  • 0

یک سوال در مورد گرافیک

amir222555

سوال

با سلام به همه دوستان برنامه در بازار قرار دادم و بعد از چند روز صبر متوجه شدم باز هم بازار مثل همیشه بهش گیر داده و نیاز به تغییرات داره خب میریم سراغ سوالم لطفا این عکس پایین از متن برنامه ام رو ببینید 

بازار به من گفته که برای اینکه کاربر در خوندن مطالب گیج نشده بهتره بین متن ها یک خط گرافیکی بشه مثل عکس زیر و از اونجا که کد نویسی رو خوب بلد نیستم و یا به اصطلاحی دوپینگی کار میکنم ( از روی اموزش و کدهای اماده ) میخواستم که من رو در این زمینه راهنمایی کنید البته اگه میشه در ضمن دیتابیس فوق هم در اسکرول ویو قرار گرفته با تشکر از همگی

7bc8_capture.png

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ارسال‌های توصیه شده

دوست عزیز اگه کارت گیره درست نمیشه از کتابخونه ی Magic Book استفاده کن ( چون طراحی خودمه نمیگم برا این میگم که کارت رو خیلی راحت میکنه )

اگه خواستی بگو لینک تایپیک رو بدم

لینک ارسال

اینم لینک تایپیک سورس هم داره میتونی فقط دتابیس و سورس رو تغییر بدی

http://answercenter.ir/topic/6284-%D9%86%D8%B3%D8%AE%D9%87-%D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF-%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8%D8%AE%D9%88%D9%86%D9%87-%DB%8C-magic-book/

لینک ارسال

333.png

لیبل هم گذاشتم فرقی نکرد اصلا بذارین از اول اول شروع کنیم دوباره من کتابی ساختم با دیتابیس که  متنش داخل اسکرول ویو قرار داده شده و ربطی هم به لیبل نداره چند تا عکس از تمام صفحه کدنویسی در زیر گذاشتم کدنوسی هام در زیر گذاشتم  حالا شما قشنگ نگاه کنین و بگین که کد ها رو دقیقا کجا قرار بدم یا چجوری تغییر بدم 

این عکس اول مربوط به تنظیمات قرار گیری دیتابیس روی یک لیست ویو و لود ان میباشد 

dbwg_capture.png

اینم عکس دوم مربوط به لود متن و قرار گیری ان در اسکرول ویو 

حالا تصمیم گیری با تمام اساتید گرامی امیدوارم که بتونین به من کمک کنین 

a4zl_12.png

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...