رفتن به مطلب
  • 0

ساخت بازی مانند 41148

MahdiHD

سوال

سلام به همه دوستان و اساتید

سوالی داشتم می خواستم بدون بازی هایی مانند جدال با شیاطین یا حریم در چه محیطی ساخت می شه؟با چه زبانی ؟ (بازی های دو بعدی که کاراکتر در محیط حرکت کرده و کارهای از پیش تعیین شده را انجام می دهد و مراحل را رد می کند) اگر می دونید چند تا منبع آموزشی خوب برای اون زبان و محیط معرفی‌کنید مانند این انجمن. بسیار ممنون و متشکر

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ارسال‌های توصیه شده

دوست عزیز ببینید تاپیک مال کی هست؟!! در‌مورد سوال های بازی سازی به انجمن مربوط به خودش مراجعه کنید! در انجمن ایرانی کانستراکت یک آموزش در رابطه با موضوعی که می خواید گذشته شده می تونید از اون استفاده کنید! اگر هم مشکلی براتون پیش اومد همون جا مطرح کنید! این جا که انجمن بازی سازی نیست! موفق تر باشید!
لینک ارسال

coconjs و cocos2d و اصلا پیشنهاد نمیکنم اونم توی ایران . بهتره بگم جز اتلاف وقت فایده ی دیگه ای نداره ! 

لینک ارسال

من خودم احتمال میدم با گیم میکر ساخته شده باشه

چون یونیتی معمولا کارای سنگین تری میشه باهاش انجام داد

مثلا بازی گذرگاه با گیم میکر هست

لینک ارسال

بله درسته با یونیتی کار های بسیار سنگین تر می شه انجام داد ... می شه یکم درباره نرم افزاری که گفتید توضیح بدید لینک دانلود بزارید و یک منبع آموزش تعریف کنید بسیار ممنون

لینک ارسال

این نرم افزار برای بازی سازی به صورت دو بعدی ( که کار اصلیش اینه ) و گاهی سه بعدی به کار میره ، نسخه های زیادی از برنامه هست ولی نسخه کامل اون حدود 200 تا 300 مگابایت هست . ( اینو گفتم چون هر جایی 15 مگابایت رو گذاشتن میگن نسخه کامل )

چیز زیادی نیست منابع زیادی هم داره بعد بازی رو که ساختی باید یاد بگیری خروجی apk ازش بگیری .

لینک ارسال

بله درسته با یونیتی کار های بسیار سنگین تر می شه انجام داد ... می شه یکم درباره نرم افزاری که گفتید توضیح بدید لینک دانلود بزارید و یک منبع آموزش تعریف کنید بسیار ممنون

لینک دانلود

از اموزش های یوتیوب  استفاده کن

لینک ارسال

دوستان من نتونستم همه ی پاسخ هارو بخونم ولی من خودم توی یک هفته یاد گرفتم با کانستراکت 2 بازی شبیه به سالار بسازم.خیلی راحته ولی برای ساخته بازی های تکراری.

یعنی چی؟

یعنی سالار از رو هیل کلیمب ساخته شده بود و پلاگین مربوط به اون هم توی کانستراکت وجود داره.پس بعد از اون به راحتی میشه با چندتا کلیک مثله همون بازی ساخت.

حالا یه چیز مهم هم بگم که بعضیا بهشون برنخوره:)

اگه خودتون جاوا رو حرفه ایی باشید میتونید خیلی راحت هرکاری که توی کانستراکت خواستید بکنید

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...