رفتن به مطلب

آموزش مسیر یابی روی گوگل مپ و پیدا کردن مکان های خاص در یک نقطه جفرافیایی(مثلا بانک ها در تهران)

jeqele

ارسال‌های توصیه شده

سلام.

توی این کلیپ آموزش دادم که چطور میتونید بین دو شهر مسیر رو با تمام پیچ و خم هاش روی جاده ها رسم کنید و فاصله رو به متر و زمان سفر رو به دقیقه به دست بیارید.

همچنین آموزش دادم که چطور از دیتابیس گوگل مکان های خاص مثلا بانکها، کتابخانه ها، نانوایی ها، پارک ها و... رو اطراف یه نقطه جغرافیاای خاص مثلا مرکز ارومیه رو بگیرید و توی نقشه گوگل مپ وارد کنید.  :)  :)  :) 

http://s3.picofile.com/file/8209122200/google_map_Places_google_map_Navigation.rar.html

یه پروژه ی خوب جی پی اس با همینا که گفتم هم نوشتم که از اینجا میتونید دانلود کنید. :write: 

http://s6.picofile.com/file/8209133118/ProjheDaneshjooiiGPS.rar.html

اینم فایل APK همین پروزه رو گوشی نصب کنید و امتحان کنید و حالشو ببرید. :eynak: 

http://s3.picofile.com/file/8209132768/GPS.apk.html

اینم لینک کتابخونه ها.

ببخشید دیگه این کتابخونه ها چون جای دیگه نیست و خودم ساختم پولی گذاشتم.(اولین باره که چیزیو از جی پی اس پولی میزارم همون آموزش های قبلی هم انجمن های دیگه ضعیف ترشو ساخته بودن و پولی گذاشته بودن.) :roomNemishe: 

http://answercenter.ir/index.php?app=nexus&module=payments&section=store&do=item&id=37

http://answercenter.ir/index.php?app=nexus&module=payments&section=store&do=item&id=36

پسورد: basic4android.org

دوستان با توجه به این موضوع که در سیستم جی پی اس بیسیک 4 اندروید تغییراتی به وجود اومده و اکثر کسایی که به مشکل میخورن در این موضوع مشکلشون اینه که پایه ها رو بلد نیستن و حتی قسمت های قبلی آموزش های منو نگاه نمی کنند که یاد بگیرن و فقط انتظار دارن براشون کد آماده نوشته و تحویل بشه،

و همچنین با توجه به اینکه من دیگه بیسیک کار نمیکنم و حتی ابزار های جدیدش رو ندارم،

این کتابخونه ها دیگه پشتیبانی نمیشه.
لطفا برای این قضیه با من تماس نگیرید.

ممنون.

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 54
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

سلام من GoogleMapNavigation رو خریدم فقط هم به همین نیاز دارم

اما توی پروژه شما هم از GoogleMapNavigation استفاده شده هم ازGooglePlaces

میشه یه مثال بذارید که فقط از کتابخانه GoogleMapNavigation استفاده کرده باشه؟

همچنین یه توضیحی در مورد خط زیر بدید

#AdditionalRes: D:\B4A\android-sdk-windows\extras\google\google_play_services\libproject\google-play-services_lib\res, com.google.android.gms

اگه قراره چیز دیگه ای اضافه بشه از روی سیستم لطفا اونو پیوست کنید

لینک ارسال

سلام من GoogleMapNavigation رو خریدم فقط هم به همین نیاز دارم

اما توی پروژه شما هم از GoogleMapNavigation استفاده شده هم ازGooglePlaces

میشه یه مثال بذارید که فقط از کتابخانه GoogleMapNavigation استفاده کرده باشه؟

همچنین یه توضیحی در مورد خط زیر بدید

#AdditionalRes: D:\B4A\android-sdk-windows\extras\google\google_play_services\libproject\google-play-services_lib\res, com.google.android.gms

اگه قراره چیز دیگه ای اضافه بشه از روی سیستم لطفا اونو پیوست کنید

سلام.

چشم یه پروژه جدا برا هر کدوم میزارم.

جواب قسمت دوم سوالتون تو این پست هست.

در واقع باید sdk خودتونو قسمت گوگل سرویس ها رو آپدیت کنید.

یه فایل از تو sdk بردارید و به قسنت لایبرری ها اضافه کنید.

این خط هم که گفتید با آدرس SDK خودتون به روز رسانی کنید.

کلا اول آموزش های این لینکو نگاه کنید تا گوگل مپ رو کامل یاد بگیرید بعد روش navigation  کنید.

http://answercenter.ir/topic/1333-آموزش-کار-با-گوگل-مپgoogle-mapو-جی-پی-اسgpsقدم-به-قدم-از-اول/

لینک ارسال

• 3 ماه بعد...

سلام منم مثل این دوستمون فایل رو خریداری کردم. اولا خیلی گرون قیمت گذاشتین حداقل هر دو رو بیست تومان میزاشتین چه خبره 40 تومن بعدش پس کو پروژه جدا؟؟؟ اینکه هر دو رو میخواد

لینک ارسال

بعدش یه طرحی باشه که از gps محل خودمون رو بگیره بعد مسیر تا اون محل مورد نظر رو نشون بده

لینک ارسال

احیانا این دوستمون قصد نداره جواب ما رو بده؟ الان ما خریدیم کسی پاسخگو نیست؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!

لینک ارسال

بابا دم شما گرم.
دو ساله اینجا مفت و مجانی دارم به کاربرای صفر کیلومتر تا خبره ی اندروید آموزش و راهکار میدم مشکلی که حتی تو سایت مرجع حل نشده رو حل کردم گذاشتم اینجا قدیما یه آموزش تو سایت فروشی گذاشتم که اونم سریعا برگردوندمش رایگان کردم. تنها چیزایی که تو فروشگاه از من هست همین دو تا کتابخونه است اونم چون تخصصیه و به کار همه نمیاد پولی گذاشتم.
کل در آمدم از فروشگاه به 200 تومن نرسیده چون کارم چیز دیگه است کلا. بعد این همه زحمت چون چند روزی به تاپیک سر نزدم و پیامتونو ندیدم میخوای قداره بکشی رومون.

از لحاظ پشتیبانی از این تاپیک باید بگم اصلا نیازی به سورس جدا گانه برا هر کدوم از کتابخونه ها نیست چون یه سورس گذاشتم و آموزش تصویریش هم هست و آموزش های دیگه ای که راجع به گوگل مپ گذاشتمو هم ببینی کامل متوجه میشی چجوری مکانتو از جی پی اس بگیری و نویگیت کنی اما چشم یه سورس جدا هم برا هر کدوم میزارم. اگه تا الانم نتونستم چون مشغول کار غیر آی تی هستم و وقتمو گرفته و تو این ماه مادربزرگم فوت شد که انرژیمو گرفته، درک کن که ماها هم انسان هستیم نه ربات تلگرام.

ولی خداییش دیگه دارم به این نتیجه میرسم پشت دستمو داغ کنم مفت برا کسی کار نکنم تا کمکم تبدیل به وظیفه نشه.

همون آموزشای گوگل مپ که رایگان در اختیار گذاشتم و بیشترین بازدید تو آموطشای تصویری داشته رو امید آقاخانی یه چیز خیلی ساده تر از اونو پولی گذاشت.
اگه هم واقعا برا پولی که دادی اینقد اذیت شدی شماره کارت و اطلاعات خریدتو خصوصی بفرست به بچه ها بگم برگردونن پولتو.

لینک ارسال

نه عزیز من انتظار ندارم مفت برا من کاری بکنی . خدا اموات شما رو هم بیامرزه ولی خوب انتظار دارم کمکم کنید که اگر بیجا بود شما به بزرگی خودت ببخش!!!

لینک ارسال

• 1 ماه بعد...

سلام

من  پیاده سازی نقشه ی گوگل مپ  وتوابع اون ،روی صفحات وب  میخوام انجام بدم .میشه  دراین مورد منو راهنمایی کنید ویا اینکه منابعی در این مورد میشناسید  به من معرفی کنید تامن بتونم ازش کمک بگیرم.ممنون

لینک ارسال

سلام

من  پیاده سازی نقشه ی گوگل مپ  وتوابع اون ،روی صفحات وب  میخوام انجام بدم .میشه  دراین مورد منو راهنمایی کنید ویا اینکه منابعی در این مورد میشناسید  به من معرفی کنید تامن بتونم ازش کمک بگیرم.ممنون

این انجمن کلا روی اندروید داره کار میکنه.

البته من هم توی برنامه نویسی وب اصلا سمت گوگل مپ نرفتم پس اطلاعی ندارم در این باره متاسفانه.

اما خوب میدونم که باید از جاوا اسکریپت استفاده کنید.

این لینک ها هم احتمالا کمک کنه.

http://expres.ir/%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%D8%B4-%D9%86%D9%82%D8%B4%D9%87-%D8%A8%D8%A7-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D9%81%D8%A7%D8%AF%D9%87-%D8%A7%D8%B2-%DA%AF%D9%88%DA%AF%D9%84-%D9%85%D9%BE-%D8%AF%D8%B1-%D9%88%D8%A8%D8%B3%D8%A7/

http://www.kharido.ir/OtherPage/GoogleMapsInYourSite.aspx

لینک ارسال

این انجمن کلا روی اندروید داره کار میکنه.

البته من هم توی برنامه نویسی وب اصلا سمت گوگل مپ نرفتم پس اطلاعی ندارم در این باره متاسفانه.

اما خوب میدونم که باید از جاوا اسکریپت استفاده کنید.

این لینک ها هم احتمالا کمک کنه.

http://expres.ir/%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%D8%B4-%D9%86%D9%82%D8%B4%D9%87-%D8%A8%D8%A7-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D9%81%D8%A7%D8%AF%D9%87-%D8%A7%D8%B2-%DA%AF%D9%88%DA%AF%D9%84-%D9%85%D9%BE-%D8%AF%D8%B1-%D9%88%D8%A8%D8%B3%D8%A7/

http://www.kharido.ir/OtherPage/GoogleMapsInYourSite.aspx

باز هم ممنون بابت راهنماییتون

لینک ارسال

سلام بسیار پست عالی بود

فقط یه سوال داشتم

آیا امکان این هست که وقتی مسیری رو از نقطه ای که کاربر هست و داره با ماشین به مقصد نزدیک می شه رسم کرد و این خط مسیر با نزدیک شدن به مقصد هم کوتاه تر شه و ثابت نمونه...

سورسی چیزی بگذارید کاملتر میشه

مثلا من می خوام وقتی کسی اپلیکیشن مغازه ام رو استفاده می کنه در حین رانندگی از نقطه ای که هست مسیر مغازه بهش بده ...

لینک ارسال

نه متاسفانه هنوز همچین امکانی توی بیسیک نیست.

لینک ارسال

سلام بسیار پست عالی بود

فقط یه سوال داشتم

آیا امکان این هست که وقتی مسیری رو از نقطه ای که کاربر هست و داره با ماشین به مقصد نزدیک می شه رسم کرد و این خط مسیر با نزدیک شدن به مقصد هم کوتاه تر شه و ثابت نمونه...

سورسی چیزی بگذارید کاملتر میشه

مثلا من می خوام وقتی کسی اپلیکیشن مغازه ام رو استفاده می کنه در حین رانندگی از نقطه ای که هست مسیر مغازه بهش بده ...

با اجازه استاد دوست داشتنی :heart:

یک راه هست که زیاد منطقی نیست و جواب میده :fekr:

شما میتونید یکبار داده ها رو ترسیم کنید و در تایمر یا startserviceat دوباره ساب مربوط به بارگذاری رو فراخوانی کنی

اینطوری چه اتفاقی میوفته ؟

شما نصبت به زمان مورد نطرت داری داده هاتو رفرش میکنی و هی زدیک تر میشی ولی یادت باشه حتما باید از روش درست و دقیق برای دریافت طول و عرض استفاده کنی

و اینترنت رو فراموش نکنی

موفق باشی

لینک ارسال

جناب خلیلی میشه بگید مشکل از کجاس؟

B4A version: 5.20
Parsing code.    (0.03s)
Compiling code.    (0.09s)
Compiling layouts code.    (0.02s)
Generating R file.    Error
C:\Program Files (x86)\Android\android-sdk\extras\google\google_play_services\libproject\google-play-services_lib\res\values\wallet_attrs.xml:7: error: Attribute "theme" has already been defined
لینک ارسال

با اجازه استاد دوست داشتنی :heart:

یک راه هست که زیاد منطقی نیست و جواب میده :fekr:

شما میتونید یکبار داده ها رو ترسیم کنید و در تایمر یا startserviceat دوباره ساب مربوط به بارگذاری رو فراخوانی کنی

اینطوری چه اتفاقی میوفته ؟

شما نصبت به زمان مورد نطرت داری داده هاتو رفرش میکنی و هی زدیک تر میشی ولی یادت باشه حتما باید از روش درست و دقیق برای دریافت طول و عرض استفاده کنی

و اینترنت رو فراموش نکنی

موفق باشی

مرسی حامد جان.

بله درسته این راه چون تو سرویس انجام میشه خوبه و نتیجه رو باید با متد CallSub یا داده های گلوبال به اکتیویتی منتقل کرد.

البته منم نگاه میکنم ببینم اگه راهی داشته باشه تو کتابخونه اضافه میکنم.

لینک ارسال

جناب خلیلی میشه بگید مشکل از کجاس؟

Parsing code.    (0.03s)
C:\Program Files (x86)\Android\android-sdk\extras\google\google_play_services\libproject\google-play-services_lib\res\values\wallet_attrs.xml:7: error: Attribute "theme" has already been defined

فک میکنم تو بیسیک متریال دیزاین و کتابخانه های AppCompat با کتابخانه ی google-play-services_lib یه تداخلی داره متاسفانه.

لینک ارسال

فک میکنم تو بیسیک متریال دیزاین و کتابخانه های AppCompat با کتابخانه ی google-play-services_lib یه تداخلی داره متاسفانه.

یعنی هیچ راهی نیس؟ :shout:

اندروید بدون متریال فوق العاده زشته :gerye:

نمیتونم قید هیچکدوم رو بزنم :sorry:

استاد خلیلی یکاری بکنید برامون

لینک ارسال

یعنی هیچ راهی نیس؟ :shout:

اندروید بدون متریال فوق العاده زشته :gerye:

نمیتونم قید هیچکدوم رو بزنم :sorry:

استاد خلیلی یکاری بکنید برامون

ایراد از داخل این دوتا کتابخونه است انگار و دقیق نمیدونم چیه.

فک میکنم باید تو کامپایلر بیسیک خود سایت اصلی حلش کنه.

کاری از دستم بر نمیاد متاسفانه.

لینک ارسال

باتشکر از اقای خلیلی عزیز بابت کتابخونه که زحمت کشیدن تهیه کردن

برای رفع این مشکل ورژن google_play_services رو ارتقا بدین

Parsing code.    (0.03s)

لینک دانلود google_play_services ورژن ۲۹ :

http://s7.picofile.com/file/8239543826/google.rar.html

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...