رفتن به مطلب

کتابخانه جلوگیری از هک درون پرداخت بازار (98 درصدی) PRBazarInappSecurity

Alireza.Ghafari

ارسال‌های توصیه شده

از کتابخونه ای که ساختید متشکرم

اما اون دوستمون درست میگن

من که استفاده کردم ، کلا همیشه همین مشکل و داشت !

کاش یه مثال ساده ازش میذاشتید نه اینکه تکه کدی از برنامتون رو بذارین که داخلش نیاز به یه کتابخونه باشه که مربوط به خودتون هست.

اگر اینکارو کنین عالی میشه چون کتابخونه ای که ساختین کاربرد زیادی داره...

ممنونم

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 72
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

از کتابخونه ای که ساختید متشکرم

اما اون دوستمون درست میگن

من که استفاده کردم ، کلا همیشه همین مشکل و داشت !

کاش یه مثال ساده ازش میذاشتید نه اینکه تکه کدی از برنامتون رو بذارین که داخلش نیاز به یه کتابخونه باشه که مربوط به خودتون هست.

اگر اینکارو کنین عالی میشه چون کتابخونه ای که ساختین کاربرد زیادی داره...

ممنونم

درود 

دوست عزیز علاوه بر سورس قرار داده شده در مثال های خود کتابخانه به صورت ساده فقط کد های خود لایبری نیز توضیح داده شده. شما وقتی دارید اینشیالیز میکنید یه کامنت براتون میاره توضیح داده شده داخل اون کارد. 

موفق باشید :gol:

لینک ارسال

• 1 ماه بعد...

سلام

این روش از هک برنامه جلوگیری میکنه؟

Sent from my LG-H818 using Tapatalk

خود ایشون میگن 98درصد 

در ضمن 100% امنیت وجود خارجی نداره 

لینک ارسال

با تشکر از شما

لطفا این کتابخانه را برای مایکت هم منتشر کنید.

درود 

دوست عزیز واقعا این چند وقت از هر نظر درگیرم انشالله سرم یکم خلوت شد روی چشم. 

موفق باشید

لینک ارسال

سلام

لطفا راهنمایی کنید از هک شدن برنامه جلوگیری میکنه؟

با تشکر

#Region  Activity Attributes 
	#FullScreen: true
	#IncludeTitle: false
#End Region

Sub Process_Globals

Dim oBillingManager As BillingManager3
	Private key As String = "333"
	Dim opid As PhoneId
	Dim sql1 As SQL
	Dim khandanmatalb As String
    Dim Pardakht As Boolean
	Dim pr As PRBazarInappSecurity
End Sub

Sub Globals
Private Label1 As Label
	Private ListView1 As ListView
	Dim cursor1 As Cursor

End Sub

Sub Activity_Create(FirstTime As Boolean)
     oBillingManager.Initialize("pardakht", key)
	If File.Exists(File.DirInternal,"Success-pay.txt") OR File.Exists(File.DirDefaultExternal,"Success-pay.txt") Then
	Label1.Visible=False
	End If
pr.Initialize

Activity.LoadLayout("fehrestdastanha")

Label1.Visible = False

If File.Exists(File.DirInternal,"doarezg - copy.db")  = False Then

File.Copy(File.DirAssets,"doarezg - copy.db",File.DirInternal,"doarezg - copy.db")

End If

If sql1.IsInitialized=False Then

sql1.Initialize(File.DirInternal,"doarezg - copy.db",False)

End If

cursor1 = sql1.ExecQuery("SELECT * FROM mytable")

For i=0 To cursor1.RowCount-1
cursor1.Position=i

ListView1.AddSingleLine(cursor1.GetString("list"))
Dim backlist As BitmapDrawable
backlist.Initialize(LoadBitmap(File.DirAssets,"bottun.png"))
ListView1.SingleLineLayout.Background=backlist
Dim lbl As Label
lbl= ListView1.SingleLineLayout.Label
lbl.Gravity=Gravity.CENTER
lbl.TextColor = Colors.black
lbl.TextSize = 15
lbl.Typeface=Typeface.LoadFromAssets("yekan.TTF")

Next

If FirstTime Then
		oBillingManager.Initialize("oBillingManager", key)
		'-> its for debug , set it to false afte test and when ready to build the App 
		oBillingManager.DebugLogging = False 'False 'True
End If
End Sub
Sub Activity_Resume

End Sub

Sub Activity_Pause (UserClosed As Boolean)

End Sub
Sub ListView1_ItemClick (Position As Int, Value As Object)
If (Position>5) AND (File.Exists(File.DirInternalCache,"MANIFEST.js") =False) Then

a=Msgbox2("این قسمت در نسخه اصلی","پیام سیستم","الان می خرمش","","پول ندارم",Null)
If a = DialogResponse.POSITIVE Then
	StartBuy
End If
If a = DialogResponse.NEGATIVE Then

End If
	Else
	khandanmatalb=Value
	StartActivity(khandandastanha)
	End If
End Sub
Sub StartBuy()
	oBillingManager.RequestPayment("update11", "inapp",opid.GetDeviceId)
End Sub
Sub tm_tick
Label1.Visible=False
End Sub
Sub b1_Click

End Sub

Sub pardakht_BillingSupported (Supported As Boolean, Message As String)
	Pardakht=Supported
End Sub

Sub pardakht_PurchaseCompleted(Successed As Boolean, Product As Purchase)
	Try
	If pr.Security = True Then
	If Successed=True Then
	ToastMessageShow("تشکر از خرید شما",False)
	File.WriteString(File.DirInternal,"Success-pay.txt","paysuccess")
	Label1.Visible=False
	File.WriteString(Fi
لینک ارسال

• 1 ماه بعد...

دوستان این پست ها رو من خواندم من جایی ندیدم به این مورد اشاره شده باشه این کتابخونه چون میاد باز شدن اپ بازار رو چک میکنه تا از هک جلوگیری کنه شما باید این دسترسی رو اضافه کنید تا مشکلی نداشته باشید .  شاید دلیل خطا هاتون همین مورد باشه که نادیده گرفتید .

AddPermission(android.permission.GET_TASKS)
لینک ارسال

دوستان این پست ها رو من خواندم من جایی ندیدم به این مورد اشاره شده باشه این کتابخونه چون میاد باز شدن اپ بازار رو چک میکنه تا از هک جلوگیری کنه شما باید این دسترسی رو اضافه کنید تا مشکلی نداشته باشید .  شاید دلیل خطا هاتون همین مورد باشه که نادیده گرفتید .

توی پست اول گفته شده امین جان به هر حال متشکر از اطلاع رسانیتون ♥

لینک ارسال

• 1 ماه بعد...

آقای غفاری خسته نباشید

این مشغله کاریتون حل نشد یه یک ساعت وقت بذارید برا انتشار این کتابخونه برای مایکت؟

شدیدا نیازه برا مایکت .. شما که دسترسی به کد های این کتابخانه دارید و خودتون نوشتید فک نکنم کار زیادی داشته باشه که تغییر داده بشه به اینتنت های مایکت

لطفا یه لطفی بکنید برای مایکت هم منتشر کنید

تشکر از کتابخانه عالیتون

لینک ارسال

آقای غفاری خسته نباشید

این مشغله کاریتون حل نشد یه یک ساعت وقت بذارید برا انتشار این کتابخونه برای مایکت؟

شدیدا نیازه برا مایکت .. شما که دسترسی به کد های این کتابخانه دارید و خودتون نوشتید فک نکنم کار زیادی داشته باشه که تغییر داده بشه به اینتنت های مایکت

لطفا یه لطفی بکنید برای مایکت هم منتشر کنید

تشکر از کتابخانه عالیتون

کماکان منتظریم...

لینک ارسال

اقا

با عرض سلام خسته نباشید خدمت کاربران گرامی

امروز به یه کتابخانه ساده ولی فوق العاده کاربردی به اسم PRBazarInappSecurity در خدمتتون هستم که برای جلوگیری از هک شدن درون پرداخت بازار براتون آماده کردم.

براتون یه سمپل در کنار پروژه آماده کردم تا مشکلی از بابت آماده سازی نداشته باشید.

کتابخانه بسیار ساده است و راحت با دستور :

True  وFalse  میتونید متوجه بشید که کاربر پرداخت رو انجام داده یا خیر که هم در سمپل همراه کتابخانه توضیح دادم هم براتون در کتابخانه کامنت کردم.

این کتابخانه میتونه تا 98 درصد از هک شدن درون پرداخت جلوگیری کنه ولی باز هم امکان هک شدن برنامه وجود داره.

نمونه APK  برای تست : دانلود

(بنده خودم توسط : LuckyPatcher  تست کردم رو دستگاه روت شده شما هم میتونید با استفاده از برنامه های هک موجود تست کنید و مطمعا بشید)

لینک دانلود کتابخانه  : دانلود

لینک دانلود سمپل : دانلود

نکته : دوستان باید دسترسی زیر رو هم به برنامه تون بدید تا نرم افزار بتونه عملیات جلوگیری از هک رو انجام بده :

در ضمن اگر بازار برای دسترسی فوق ایراد گرفت با ذکر دلیل میتوانید متقاقعدشون کنید

در صورتی که از کتابخانه استقبال بشه منتظر کتابخانه های بسیار قوی در آینده باشید. 

هزینه این کتابخانه هم چندتا صلوات برای فرج آقا امام زمان

دوستان لطفا سوالات یا انتقاداتتون رو در همین تاپیک بگید و از ارسال اسپم بپرهیزید!

موفق و پیروز باشید

کاملا اختصاصی از انجمن BASIC4ANDROID.ORG نشر این کتابخانه بدون ذکر نام انجمن غیر قانونی می باشد!

دستتون درد نکنه عالیه با لاکی پچر هک نمیشه ولی یه مشکل هست من تقریبا 2 ماهه برناممو تو بازار گذاشتم و خرید ها تا به الان به خوبی انجام شده ولی جدیدا مشکلی کاربرا باهاش روبرو شدن که تعدادشون زیاد داره میشه یواش یوش مشکلشون اینه ک بعداز خرید واقعیو پرداخت پول در نهایت برنامه فعال نمیشه و پیام میده همون پیامی که بعداز جلوگیری از هک شدن مشخص کردم

ایمیل بازار به من:

سلام،

توسعه‌دهندهٔ گرامی، با توجه به گزارش دريافتی از كاربر، مبنی بر وجود مشکل در خرید درون‌برنامه از برنامهٔ شما، اطلاعات مربوط به تراکنش انجام‌شده خدمتتان ارسال می‌گردد. در راستای همکاری متقابل و جلب رضایت کاربران از شما خواهشمندیم مشکل را بررسی نموده و حداکثر ظرف ۲۴ ساعت نتیجه را از طریق همین ایمیل به ما اطلاع دهید.

محصول: خرید درون‌برنامه‌ای «بازاریابان ایران زمین»
برنامهٔ: com.biz.App
مبلغ: ۵۵٬۰۰۰ریال
توكن خرید: ************
تاريخ : ۱۳۹۵/۳/۲۰
توضیح کاربر : باسلام امروز 95/03/20 اینجانب جهت فعال نمودن اپلیکشن بازاریابان ایران زمین اقدام به پرداخت از طریق کارت های عضو شتاب نمودم شماره پیگیری : *********** و شناسه خرید : ************* ولی اپلیکشن فعال نشد 

یه مورد دیگه اینجور بود ولی به ایمیل خودم مستقیم مشتری پیام داده بود که مستقیما خودم یه ورژن از برنامه رو بهش دادم و وقتی ازش سوال پرسیدم که مشخصات گوشیشچیه ؟ گفت  ال جی انروید 6 بود.

نمیدونم دیگه جریان چیه ! :gerye:

لینک ارسال

کتابخونه ای هم برای جلوگیری از هک درون پرداخت همراه پی و زرین پال دارین؟

لینک ارسال

کتابخونه ای هم برای جلوگیری از هک درون پرداخت همراه پی و زرین پال دارین؟

درود 

سرویس هایی که درگاه ارائه میدن مثل همراه پی با اینتنت پرداخت انجام نمیدن که لازم به جلوگیری باشه دوست عزیز. 

بنده با زرین کار نکردم ولی همراه پی باگی از نظر لاکی پتچر نداره. 

موفق باشید  

لینک ارسال

اقا

دستتون درد نکنه عالیه با لاکی پچر هک نمیشه ولی یه مشکل هست من تقریبا 2 ماهه برناممو تو بازار گذاشتم و خرید ها تا به الان به خوبی انجام شده ولی جدیدا مشکلی کاربرا باهاش روبرو شدن که تعدادشون زیاد داره میشه یواش یوش مشکلشون اینه ک بعداز خرید واقعیو پرداخت پول در نهایت برنامه فعال نمیشه و پیام میده همون پیامی که بعداز جلوگیری از هک شدن مشخص کردم

ایمیل بازار به من:

سلام،

توسعه‌دهندهٔ گرامی، با توجه به گزارش دريافتی از كاربر، مبنی بر وجود مشکل در خرید درون‌برنامه از برنامهٔ شما، اطلاعات مربوط به تراکنش انجام‌شده خدمتتان ارسال می‌گردد. در راستای همکاری متقابل و جلب رضایت کاربران از شما خواهشمندیم مشکل را بررسی نموده و حداکثر ظرف ۲۴ ساعت نتیجه را از طریق همین ایمیل به ما اطلاع دهید.

محصول: خرید درون‌برنامه‌ای «بازاریابان ایران زمین»

برنامهٔ: com.biz.App

مبلغ: ۵۵٬۰۰۰ریال

توكن خرید: ************

تاريخ : ۱۳۹۵/۳/۲۰

توضیح کاربر : باسلام امروز 95/03/20 اینجانب جهت فعال نمودن اپلیکشن بازاریابان ایران زمین اقدام به پرداخت از طریق کارت های عضو شتاب نمودم شماره پیگیری : *********** و شناسه خرید : ************* ولی اپلیکشن فعال نشد 

یه مورد دیگه اینجور بود ولی به ایمیل خودم مستقیم مشتری پیام داده بود که مستقیما خودم یه ورژن از برنامه رو بهش دادم و وقتی ازش سوال پرسیدم که مشخصات گوشیشچیه ؟ گفت  ال جی انروید 6 بود.

نمیدونم دیگه جریان چیه ! :gerye:

اقای غفاری این تاپیک منو دیدید؟

لینک ارسال

اقای غفاری این تاپیک منو دیدید؟

قبلا برا منم درست کار میکرد ولی الان برای بعضی از مشتریام این مشکل پیش اومده و بعضیا خودشون ایمیل میزنن برام بعضیام به بازار شکایت میکنن و بازار همین ایمیلو برام میفرسته و دردسر شده برام .. لطفا بررسی کنید ببینید مشکل از چیه آقای غفاری بهتره یه آپدیت جدید به کتابخونتون بدید..قبلا هم چند بار پیام خصوصی دادم ولی جوابی ندادید لطفا بررسی کنید بدونیم این کتابخونه کماکان پشتیبانی میشه یا نه!

لینک ارسال

درود. 

با توجه به اینکه لایبری میاد با بررسی کردن آخرین سرویس و برابر بودن اون با پکیج بازار مقداری برگشت میده احتمال میدم که دسترسی لازم توسط اندروید 6+ داده نمیشه . شما میتونید نسخه جدیدی از اپلیکیشنتون ارائه بدید و با استفاده از کلاس SDK کتابخانه Phone شرطی بزارید که لایبری برای API 22 به بالا فعال نشه. 

موفق باشید

لینک ارسال

درود. 

با توجه به اینکه لایبری میاد با بررسی کردن آخرین سرویس و برابر بودن اون با پکیج بازار مقداری برگشت میده احتمال میدم که دسترسی لازم توسط اندروید 6+ داده نمیشه . شما میتونید نسخه جدیدی از اپلیکیشنتون ارائه بدید و با استفاده از کلاس SDK کتابخانه Phone شرطی بزارید که لایبری برای API 22 به بالا فعال نشه. 

موفق باشید

ربطی به اندروید 6 نداره چون طبق بررسی هایی که بین کاربرانی که این مشکل براشون اتفاق افتاده دیدم تو هر ورژنی امکان اطفاقش موجوده و دلیلشم اصلا مشخص نیست. ولی اتفاقیه که تازه دو سه هفتست داره میفته و معلوم نیست از چیه.

ورژن 4.2.2

ورژن 4.3

ورژن 5.1.1

ورژن 3.1

ورژن 4.4.4

و...

جالب اینجاست که خودم گوشیم ورژنش 4.3 هست و تست میکنم درست کار میکنه ولی یکی از کاربرا که این اتفاق براش افتاده ورژنش مثل مال من 4.3 هستش ولی این اتفاق افتاده براش!

لینک ارسال

ربطی به اندروید 6 نداره چون طبق بررسی هایی که بین کاربرانی که این مشکل براشون اتفاق افتاده دیدم تو هر ورژنی امکان اطفاقش موجوده و دلیلشم اصلا مشخص نیست. ولی اتفاقیه که تازه دو سه هفتست داره میفته و معلوم نیست از چیه.

ورژن 4.2.2

ورژن 4.3

ورژن 5.1.1

ورژن 3.1

ورژن 4.4.4

و...

جالب اینجاست که خودم گوشیم ورژنش 4.3 هست و تست میکنم درست کار میکنه ولی یکی از کاربرا که این اتفاق براش افتاده ورژنش مثل مال من 4.3 هستش ولی این اتفاق افتاده براش!

دقیقا بابا  تعداد شاکیای من داره روز بروز بیشتر میشه تا الان 120 نفر شدن جدیدا هم اضافه شدن بازار هم کچلم کرده نمیدونم چی کار کنم تصمیم گرفتم اصلا کتابخانه ی ضد هک رو از تو برنامم حذف کنم تا ببینم چی میشه

https://cafebazaar.ir/app/com.biz.App/?l=fa

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...