رفتن به مطلب

امدن برنامه در صفحه ی اول کافه بازار 100% تضمینی

sadeghkiyani

ارسال‌های توصیه شده

سلام .

اگر برنامه نویسی میکنید و برنامتون فروش چندانی ندارد خوب گوش کنید ؟!

شما برای اینکه بتوانید برنامتون رو به صفحه ی اول کافه بازار برسانید  باید هزینه ی زیادی در تبلیغات عدد کنید :

مثلا : اگر شما 200 هزار تومن هزینه کنید فقط می بینید که 10 الی 15 نفر برنامه ی شما رو خریده اند و ماباقی پول شما به هدر رفته است.

اینجانب بعد از بررسی 6 ماهه و نتیجه گیری کامل از این روش به روشی رسیدم که بصورت واقعی برنامه ی ساخته شده حداکثر تا 3 روز بعد از انتشار در صفحه ی اول تازه های پرطرفدار فروشی میاید ؟! 

و به فروش بالایی دست خواهد برد.

(( قصد کلاه برداری یا ... رو در انجمن و سایت ندارم فقط می خواهم علم و بررسی  که بعد از 6 ماه مطالعه و بررسی بدست آوردم به شما بدهم و پول اضافه ایی برای تبلیغات عدد نپردازید.))

چی گیر من میاد ؟!

شما امروز برنامتون منتشر میشه و به من میگید و من تا 3 روز برنامتون رو در صفحه ی اول میارم و در قبالش هزینه ایی ناچیز  میگیرم .

تا حالا افراد زیادی رو برنامشون رو بالا آوردم و این کار اول من نیست.

توجه : درصورتیکه برنامتون به صفحه ی اول نیومد تمام مبلغی که دادید را بهتون بر میگردونیم.

اگر مایل بودید بهم خبر دهید.

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود

یکی از برنامه های خودتون رو نام ببرید که توی صفحه اول بازار آوردید !

لینک ارسال

درود

درود

عکس پرسنلی بانوان و آقایان

لینک ارسال

سلام

اقا صادق هزینه این کارو هم بگو تا دوستان نسبت به تبلیغات عدد بتونن مقایسه کنن فرض بر این باشه که ی برنامه کاربردی با قیمت 2000 تومان چقد هزینش میشه تا بیاد صفحه اول؟

لینک ارسال

سلام

اقا صادق هزینه این کارو هم بگو تا دوستان نسبت به تبلیغات عدد بتونن مقایسه کنن فرض بر این باشه که ی برنامه کاربردی با قیمت 2000 تومان چقد هزینش میشه تا بیاد صفحه اول؟

سلام دوست عزیز.

با مثال پاسخ سوال شما را میدهم .

به عنوان مثال برنامه ی شما امروز منتشر شده است با قیمت 2000 هزار تومن ما برنامه ی شما را به هیچ وجه جایی تبلیغ نمی کنیم که آیا کاربری بخره یا نه ؟!

روش ما روشی مستقیمی است یعنی ما مستقیما برنامه ی شما رو میخریم .

مثلا شما دوست دارید 200  بار برنامتون در روز اول خرید داشته باشه یا 500 بار برای ما فرقی نمی کند ما مستقیماً برنامتون رو به تعدادی که بخواهید براتون میخریم و شما حتی 1000 تومن هم پول تبلیغ نمیدهید و پولتون رو دور نمی ریزید.

و با فروش حداقل تعداد 200 فروش در روز اول برنامتون به صفحه ی اول تازه های پر طرفدار فروشی میاید.

ما چون ضربه دیده ی هزینه های زیاد عدد هستیم بعد از بررسی های زیادی همچین  راه حلی را پیدا کردیم.

لینک ارسال

درود

از آقای ایزدی عزیز ممنون و سپاسگذارم که این تاپیک رو  به عنوان تبلیغات در سایت قرار ندادند و قفل و حذف نکردند. :ok:

لینک ارسال

درود

عکس پرسنلی بانوان و آقایان

من که این برنامه ها رو ندیدم تو صفحه اول :fekr:

لینک ارسال

من که این برنامه ها رو ندیدم تو صفحه اول :fekr:

داداش گلم

آقای ایزدی فقط نام یکی از برنامه هامو خواست اسم برنامه ایی هم که نوشتم برای قبلا هست که صفحه ی اول بوده 

لینک ارسال

خرید برنامه های ما به چه صورته؟

باید پول خرید رو واریز کنیم؟

لینک ارسال

خرید برنامه های ما به چه صورته؟

باید پول خرید رو واریز کنیم؟

بله دقیقا همین طوره

لینک ارسال

بله دقیقا همین طوره

اول از همه اعتماده که ما چگونه میتونیم اعتماد کنیم؟

دوم یه برنامه داشته باشیم 2000 تومان

شما مثلا 500 بار بخری ما باید 1 میلیون به شما فقط واسه خرید بدیم جدای از مبلغی که شما دستمزد بخوای بگیری

سوم 1 میلیون که از برنامه ما خرید بشه 350 +ـ مالیات و همکاری بازاره

اونوقت ما 350 تومن هزینه تبلیغات کردیم و 650 تومن به حسابمون واریز میشه. معلوم هم نیست برنامه 2 روز صفحه اول باشه یا بیشتر و کمتر

البته این نظر من بود

لینک ارسال

اول از همه اعتماده که ما چگونه میتونیم اعتماد کنیم؟

دوم یه برنامه داشته باشیم 2000 تومان

شما مثلا 500 بار بخری ما باید 1 میلیون به شما فقط واسه خرید بدیم جدای از مبلغی که شما دستمزد بخوای بگیری

سوم 1 میلیون که از برنامه ما خرید بشه 350 +ـ مالیات و همکاری بازاره

اونوقت ما 350 تومن هزینه تبلیغات کردیم و 650 تومن به حسابمون واریز میشه. معلوم هم نیست برنامه 2 روز صفحه اول باشه یا بیشتر و کمتر

البته این نظر من بود

من میخواستم در پیغام خصوصی پاسخ شما را بدهم ولی همین جا میدهم تا بقیه هم بخونن.

به عنوان مثال :

شما برنامتون امروز منتشر شد با قیمت 2000  تومن شما قیمت برنامتون رو میکنید 500 تومن و ما کارمون رو شروع میکنیم و اگر 260 بار از برنامتون بخواهیم بخریم فقط باید 130 هزار تومن هزینه کنید که 91 هزار تومن سود شماست منظورم 70% است و 39 هزار تومن سود کافه بازار که مجموعش 130 هزار تومن میشه .

بعد وقتی که برنامتون به صفحه ی اول امد قیمت برنامتون رو هرچه قدر که خواستید بکنید همون 2000  تومن کنید.

در رابطه با اعتماد شما وقتی میخواهید یک آموزش از سایتی بخرید اعتماد می کنید و پول را براشون می ریزید و سپس لینک دانلود رو دریافت میکنید خوب اگه لینک دانلود رو بهتون ندهند چی ؟!

پس بهشون اعتماد میکنید چون از درگاه پرداخت خرید میکنید و شماره پیگیری دارید.

ما هم برای اعتماد به مشتریانمون از درگاه پرداخت استفاده میکنیم.

لینک ارسال

به نظر بنده یکی از بهترین کارهایی که میشه برای اعتماد انجام داد واسطه گری انجمن هست !

یعنی سیستمی طراحی بشه که کاربر هزینه رو به حساب انجمن واریز کنه

بعد از اون تبلیغات برنامه شروع بشه

و بعد از اینکه برنامه صفحه اول رفت ، انجمن هزینه رو به حساب شخص مورد نظر واریز کنه ...

اگه کسانی بودن که این کار رو دوست داشتن انجمن این آمادگی رو داره !

لینک ارسال

به نظر بنده یکی از بهترین کارهایی که میشه برای اعتماد انجام داد واسطه گری انجمن هست !

و بعد از اینکه برنامه صفحه اول رفت ، انجمن هزینه رو به حساب شخص مورد نظر واریز کنه ...

اره واسط بودن انجمن عالیه فقط ی قضیه میمونه که بازار نمیتونه به این جور دانلودا که ساختگی هستن گیر بده فک کنم ی جا تو بازار دیده بودم جعل دانلود یا دانلود جعلی و سوری خلاف قوانینه اگه کسی اطلاعی داره توضیح بده لطفا

لینک ارسال

من قبول می کنم آقای ایزدی عزیز این طوری بهتره فقط توی نکته باید بگم وظیفه ی ما فقط آوردن برنامه در صفحه ی اول تازه های پرطرفدار فروشی است و زمانیکه برنامه در بخش تازه های پر طرفدار فروشی آمد اون موقع شما هزینه را به ما دهید.

با این روشی که شما گفتید کاربرها بیشتر میتوانند اعتماد کنند.

از کسانیکه میخواهند در این روش شرکت کنند و برنامشون رو به صفحه ی اول بیاورند باید بگم که بهتره از زمان انتشار  برنامشون حداکثر 1 روز گذشته باشه.

یه شرط کوچیک : اگه برنامه ایی که ما به صفحه ی اول تازه های پرطرفدار فروشی آوردیم باید برنامه نویس اون برنامه که دراین سایت عضوه باید در همین تاپیک برای دیگران بنویسه که برنامه اش صفحه ی اول آمده.

لینک ارسال

تضمینی هست که مثلا بازار نفهمه این دانلود ها الکی هست و مثلا حساب دولپر و پولو بلاک نکنه ؟

لینک ارسال

تضمینی هست که مثلا بازار نفهمه این دانلود ها الکی هست و مثلا حساب دولپر و پولو بلاک نکنه ؟

آقا آرش عزیز دانلود الکی وجود نداره.

ما هرچه تعدادی که بخواهید برنامتون را با روش هایی خاص میخریم و شما لحظه به لحظه میتوانید در حساب کافه بازارتون از فروش برنامتون آمار دقیق فروش را مشاهده کنید

لینک ارسال

آقا آرش عزیز دانلود الکی وجود نداره.

ما هرچه تعدادی که بخواهید برنامتون را با روش هایی خاص میخریم و شما لحظه به لحظه میتوانید در حساب کافه بازارتون از فروش برنامتون آمار دقیق فروش را مشاهده کنید

میدونم میخرید ولی خوب یعنی شما مثلا برای 200 تا خرید

200 تا گوشی

200 تا ایپی

200 تا اکانت

200 تا api مختلف گوشی دارید ؟

چون برای هر خرید دقیق ثبت میشه چه گوشی با چه ایپی و چه شماره سریال گوشی و چه اندرویدی و ....خرید کرده

یعنی یکی از مسئولین بازار صفحه امار را بازکنند و مشابه باشه راحت میفهمند

سوال من این بود این 200 تا با هم فرق دارند ؟

لینک ارسال

میدونم میخرید ولی خوب یعنی شما مثلا برای 200 تا خرید

200 تا گوشی

200 تا ایپی

200 تا اکانت

200 تا api مختلف گوشی دارید ؟

چون برای هر خرید دقیق ثبت میشه چه گوشی با چه ایپی و چه شماره سریال گوشی و چه اندرویدی و ....خرید کرده

یعنی یکی از مسئولین بازار صفحه امار را بازکنند و مشابه باشه راحت میفهمند

سوال من این بود این 200 تا با هم فرق دارند ؟

یکم عجیبه ولی بله نه 200 تا بلکه تا 1000 تا هم داریم.  :S 

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...