رفتن به مطلب

امدن برنامه در صفحه ی اول کافه بازار 100% تضمینی

sadeghkiyani

ارسال‌های توصیه شده

اول اینکه این کار از لحاظ شرعی و قانونی مشکل داره بازار هم پی به این مورد ببره حساب توسعه دهنده را کاملا می بنده و دوم اینکه قیمت ها پلکانی شده زیر 1000 امکانش گذاشتن نداره  و سوم اینکه این کار شاید برای یه عده خوب باشه ولی حق بقیه برنامه نویس ها را ضایع می کنه و یه جور کلاهبرداری هست اگر در این مورد شک دارید همین مورد را با بازر مکاتبه کنید اگر راضی به چنین کاری بود . دیگر مشکلی نداره

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

آیا برنامه رایگان رو هم میتونید بیارید تو صفحه اول تازه های برتر رایگان؟

در اینصورت هزینه و  تعداد دانلود رو هم  بگید.

لینک ارسال

قضیه ی گوگل و بک لینگ سایتا شده. کم کم همه چی میاد رو کار . تازه اولشه . موفق باشین

لینک ارسال

اول اینکه این کار از لحاظ شرعی و قانونی مشکل داره بازار هم پی به این مورد ببره حساب توسعه دهنده را کاملا می بنده و دوم اینکه قیمت ها پلکانی شده زیر 1000 امکانش گذاشتن نداره  و سوم اینکه این کار شاید برای یه عده خوب باشه ولی حق بقیه برنامه نویس ها را ضایع می کنه و یه جور کلاهبرداری هست اگر در این مورد شک دارید همین مورد را با بازر مکاتبه کنید اگر راضی به چنین کاری بود . دیگر مشکلی نداره

اولا : ادب را رعایت کنید و لفظ کلاهبردار را به کار نبرید

دوما : شما اگه از این روش خوشتون نمیاد شرکت نکن هیچ اجباری نیست

سوما : من خودم همین دیروز قیمت برناممو 500 گذاشتم

چهارما : حق هیچ برنامه نویس رو ضایع نمیکنه هرکی پول بده بیشر آش میخوره

یعنی اون کسی که 2 میلیون پول تبلیغات عدد رو میده حق دیگران رو ضایع میکنه ؟! :S 

لینک ارسال

آیا برنامه رایگان رو هم میتونید بیارید تو صفحه اول تازه های برتر رایگان؟

در اینصورت هزینه و  تعداد دانلود رو هم  بگید.

متاسفانه فعلا نه ..

برای برنامه های رایگان دنبال راه کاری هستیم 

فعلا برای برنامه های پولی این کار را میکنیم.

لینک ارسال

اولا : ادب را رعایت کنید و لفظ کلاهبردار را به کار نبرید

دوما : شما اگه از این روش خوشتون نمیاد شرکت نکن هیچ اجباری نیست

سوما : من خودم همین دیروز قیمت برناممو 500 گذاشتم

چهارما : حق هیچ برنامه نویس رو ضایع نمیکنه هرکی پول بده بیشر آش میخوره

یعنی اون کسی که 2 میلیون پول تبلیغات عدد رو میده حق دیگران رو ضایع میکنه ؟! :S 

قیمت پلکانی از 14 مهر عملی میشه و اگر شمابهتون بر میخوره که کلاهبرداری نیست خوب کاری نداره که همین کارهایی که میکنین به بازار گزارش بدین ببینید بازار چه عکس العملی انجام میده اگر از کار خودتون اطمینان دارید . ضمنا حالا اون بدبختی که برای برنامش زحمت کشیده و شما با پرداخت سوری میرین جاش میگیرین چی . به جای استفاده از این روش ها روی برنامه هاتون کار کنید و روزی خودتون هم مشکل دار نکنید . موفق باشید . 

لینک ارسال

قیمت پلکانی از 14 مهر عملی میشه و اگر شمابهتون بر میخوره که کلاهبرداری نیست خوب کاری نداره که همین کارهایی که میکنین به بازار گزارش بدین ببینید بازار چه عکس العملی انجام میده اگر از کار خودتون اطمینان دارید . ضمنا حالا اون بدبختی که برای برنامش زحمت کشیده و شما با پرداخت سوری میرین جاش میگیرین چی . به جای استفاده از این روش ها روی برنامه هاتون کار کنید و روزی خودتون هم مشکل دار نکنید . موفق باشید . 

روزی من مشکل دار نیست تو غمت نباشه 

روی برنامه هام کار کنم ؟!

روی برنامه ایی که 3 ماه زحمت بکشم و یه نفر دیگه ایدمو بدزده و رایگان بزاره ؟! تو اینجوری دوست داری.؟!

برو کافه بازار بزن عکس پرسنلی بانوان روزی 200 هزار تومن فروش داشتم با قیمت 500 تومن توی 4 روز یک و دویست در آوردم ولی یه نامردی ایده ی منو دزدید و همانند برنامه ی منو رایگان زد و برنامه ی من از روز پنجم شکست خورد.

روزی من مشکل داره یا اونیکه برنامه ی منو رایگان زده ؟!

کافه بازار هم هیچ کاری نکرد شما الکی جوش کافه بازار رو نزن من 3 ساله دارم باهاش کار میکنم 

اگه هم خیلی ناراحتی پول تبلیغات عدد روبده.

در ضمن یه برنامه اگه تونستی نام ببر که بدون هیچ تبلیغاتی امده باشه صفحه ی اول .

برنامه ی نسخه های شفا بخش استاد زیائی که بیش از 10 هزار دانلود و خرید داشت و صفحه ی اول بود خدا تومن پول تبلیغات داده.

لینک ارسال

دوست عزیز ابن جا فضای مجازی است ، و نمی توان به کسی بدون هیچ گونه اعتمادی پول داد آن هم به یک فرد ناشناس. وقتی ما پول برای خرید آموزش می دهیم که به آن سایت و مدیرش اعتماد داشته باشیم و قیمت نیز مناسب باشد مانند این انجمن و سایت آقای آقاخانی و ... پس خودتان را با آن سایت های قابل اعتماد مقایسه نکنید. شمایی که تا دو روز پیش داشتید سوالات ابتدایی مطرح می کردید چگونه شش ماه تجربه به دست آوردید و می خواهید این کار را بکنید؟! مانند همبرگر فروشی که یک روز است تاسیس شده و می نویسد کیفیت حاصل تجربه ماست!

شما باید اعتماد سازی کامل کنید :

۱- روش خود را توضیح بدهید ، در روش تبلیغات عدد روش تبلیغ کاملا معلوم است و هیچ جای شبهه و تردید وجود ندارد.

۲- مثال بزنید ، چند برنامه خود را که به صفحه اول بازار برده اید با عکس از صفحه کنترل پنل آن برنامه بفرستید یا اگر برنامه توسعه دهنده ای را به آن لیست برده اید از توسعه دهنده خواهش کنید کار خود را شرح دهد.

۳- اعتماد سازی‌کنید ، از روش خود و تضمین آن صحبت کنید برای مثال این که پنل توسعه دهنده بسته نمی شود یا برنامه مطمئنا به صفحه اول بازار برود و پول کی پرداخت شود و ...

تا آن جایی که من فهمیدم شما پولی از توسعه دهنده می گیرید بخشی از آن را صرف خرید برنامه می کنید و بخشی را برای خود بر می دارید ، این کار بعدا به مشکل بر می خورد چرا که تا چند روز دیگر بازار قیمت گذاری پله ای را پیاده می کند یعنی فقط می توانید قیمت های مضرب هزار را انتخاب کنید و دیگر ما نمی توانیم در هنگام خرید شما قیمت برنامه را پانصد کنیم!

از دوستان عزیز خواهش می کنم حلال و حرام بودن یک کار را از نظر شرعی معلوم نکنند ، این کار را متخصص دین می تواند انجام دهد نه شما ! امیدوارم این کار دیگر تکرار نشود وگرنه به نام بی حرمتی به دین شناخته می شود!

همچنین بی احترامی نکنید و اسپم ندهید تنها سوالات خود را در صورتی که تکرار نشوند مطرح کنید.

در صورتی که پاسخ سوالات را بدهید مطمئنا استقبال خواهد شد ، موفق باشید

لینک ارسال

دوست عزیز ابن جا فضای مجازی است ، و نمی توان به کسی بدون هیچ گونه اعتمادی پول داد آن هم به یک فرد ناشناس. وقتی ما پول برای خرید آموزش می دهیم که به آن سایت و مدیرش اعتماد داشته باشیم و قیمت نیز مناسب باشد مانند این انجمن و سایت آقای آقاخانی و ... پس خودتان را با آن سایت های قابل اعتماد مقایسه نکنید. شمایی که تا دو روز پیش داشتید سوالات ابتدایی مطرح می کردید چگونه شش ماه تجربه به دست آوردید و می خواهید این کار را بکنید؟! مانند همبرگر فروشی که یک روز است تاسیس شده و می نویسد کیفیت حاصل تجربه ماست!

شما باید اعتماد سازی کامل کنید :

۱- روش خود را توضیح بدهید ، در روش تبلیغات عدد روش تبلیغ کاملا معلوم است و هیچ جای شبهه و تردید وجود ندارد.

۲- مثال بزنید ، چند برنامه خود را که به صفحه اول بازار برده اید با عکس از صفحه کنترل پنل آن برنامه بفرستید یا اگر برنامه توسعه دهنده ای را به آن لیست برده اید از توسعه دهنده خواهش کنید کار خود را شرح دهد.

۳- اعتماد سازی‌کنید ، از روش خود و تضمین آن صحبت کنید برای مثال این که پنل توسعه دهنده بسته نمی شود یا برنامه مطمئنا به صفحه اول بازار برود و پول کی پرداخت شود و ...

تا آن جایی که من فهمیدم شما پولی از توسعه دهنده می گیرید بخشی از آن را صرف خرید برنامه می کنید و بخشی را برای خود بر می دارید ، این کار بعدا به مشکل بر می خورد چرا که تا چند روز دیگر بازار قیمت گذاری پله ای را پیاده می کند یعنی فقط می توانید قیمت های مضرب هزار را انتخاب کنید و دیگر ما نمی توانیم در هنگام خرید شما قیمت برنامه را پانصد کنیم!

از دوستان عزیز خواهش می کنم حلال و حرام بودن یک کار را از نظر شرعی معلوم نکنند ، این کار را متخصص دین می تواند انجام دهد نه شما ! امیدوارم این کار دیگر تکرار نشود وگرنه به نام بی حرمتی به دین شناخته می شود!

همچنین بی احترامی نکنید و اسپم ندهید تنها سوالات خود را در صورتی که تکرار نشوند مطرح کنید.

در صورتی که پاسخ سوالات را بدهید مطمئنا استقبال خواهد شد ، موفق باشید

آقای عزیز .

خواهشا از اینکه از فعالیت بنده هیچ اطلاعاتی ندارید نظر ندهید و فعالیت های مرا از پرسیدن چند تا سوال ساده در انجمن ها بررسی نکنید 

من 3 ساله که دارم با کافه بازار کار میکنم.

اینکه من فعالیتی در انجمن ها دارم یا خیر دلیلی نمیشه که شما بگویید کاربری ساده هستید.

6 ماه از وقت خودمو به آنالیز کردن و ... پرداختم تا این روش رو درست کردم

در ضمن اگه شما اعتماد ندارید به آقای ایزدی و مدیر این سایت که اعتماد دارید شما هیچ مبلغی رو بهم نمی  دهید بلکه به واسط آقای ایزدی می دهید و پس از تایید آقای ایزدی و امدن برنامتون در صفحه ی اول در بخش تازه های پر طرفدار فروشی اون موقع آقای ایزدی پول بنده را میدهد من هم همانند شما دارم اعتماد میکنم و هزینه میکنم

چون اگر شما بخواهید 260 بار از برنامتون با قیمت 500 خرید بشه باید 130 هزار تومن از جیبم بدم و سپس پولمو بگیرم. پس منم  اعتماد دارم میکنم.

اگه هم این تاپیک رو گذاشتم به خاطر این بوده که به شما ها کمک کنم ولی شما ها انگار دوست دارید پولتون رو بدید به عدد و دور بریزید.

کار من تبلیغات نیست خرید برنامتونه شما هر تعدادی که بخواهید از 1 تا 1000 تا میتوانم از برنامتون خرید کنیم

در ضمن من به تنها نیستم حدود 10 نفر هستیم که این کار را میکنیم.

برنامه ایی که چند هفته ی پیش به واسطه ی ما در کافه بازار در بخش تازه های پرطرفدار فروشی آمد برنامه ی :

اعجوبه های تصویری ایرانی به لینک زیر است :

https://cafebazaar.ir/app/Sadroid.VideoAjibPersian/?l=fa

اگر دیر پاسخ دادم داشتم از سازنده برنامه یعنی گروه برنامه نویسی صادروید کسب رضایت برای گفتن نام برنامشون را میکردم.

لینک ارسال

ببینید کاری که دوستمون میکنن مشکلی نداره و کاملا علمی و منطقی هست و از نظر بازار مشکلی نداره چون خودم این کار رو کردم  و در هر بار 50 تا 150 از روی نسخه برنامه خودم خرید میکنم ولی نظر یا ستاره نمیدم 

من همین حالا 500 تا ای دی  تایید شده توی کافه بازار دارم  یک مرور گر که همه ای دی ها کافه بازار روش سینک شدن 

با کامپیوتر و شلتر شکن وارد میشم و خرید میکنم و ای پی هم تغییر میکنه و مشکلی پیش نمیاد 

خوب کار وقت گیری هستش و کلی اعصاب میخواد در هر خرید باید ای دی عوض کنی -- شماره کارت و رمز بزنی و .......

غیر از اینکه اون 500 ای دی رو با دو نفر طی 1 ماه ساختیم (پدری ازمون در اومد :)  )

پیشنهاد دوستمون منطقی هست شما برنامه رو بهشون بدید و پول رو به حساب انجمن بریزید اگر جواب داد که همه راضی -- اگر نشد که هیچ به هیچ 

ولی انصاف داشته باشیم -- اوردن برنامه در صفحه اول یک طرف ماجراست و ماندن در صفحه یک ماجرای دیگه 

پس واسه برنامه ای هزینه کنید که  مطمعا باشد اگر کار این برادر دست بود و برنامه شما صفحه اول اومد اینقدر خوب باشه که بتونه همون صفحه جا خوشک کنه و در امد داشته باشه 

لینک ارسال

ببینید کاری که دوستمون میکنن مشکلی نداره و کاملا علمی و منطقی هست و از نظر بازار مشکلی نداره چون خودم این کار رو کردم  و در هر بار 50 تا 150 از روی نسخه برنامه خودم خرید میکنم ولی نظر یا ستاره نمیدم 

من همین حالا 500 تا ای دی  تایید شده توی کافه بازار دارم  یک مرور گر که همه ای دی ها کافه بازار روش سینک شدن 

با کامپیوتر و شلتر شکن وارد میشم و خرید میکنم و ای پی هم تغییر میکنه و مشکلی پیش نمیاد 

خوب کار وقت گیری هستش و کلی اعصاب میخواد در هر خرید باید ای دی عوض کنی -- شماره کارت و رمز بزنی و .......

غیر از اینکه اون 500 ای دی رو با دو نفر طی 1 ماه ساختیم (پدری ازمون در اومد :)  )

پیشنهاد دوستمون منطقی هست شما برنامه رو بهشون بدید و پول رو به حساب انجمن بریزید اگر جواب داد که همه راضی -- اگر نشد که هیچ به هیچ 

ولی انصاف داشته باشیم -- اوردن برنامه در صفحه اول یک طرف ماجراست و ماندن در صفحه یک ماجرای دیگه 

پس واسه برنامه ای هزینه کنید که  مطمعا باشد اگر کار این برادر دست بود و برنامه شما صفحه اول اومد اینقدر خوب باشه که بتونه همون صفحه جا خوشک کنه و در امد داشته باشه 

ازتون سپاسگذار و ممنونم حق باشماست 

خداروشکر یه نفر پیدا شد که از کارمون سر درآورد و فهمید چه سختی داره ممنونم ازت

لینک ارسال

من کاملا متقاعد شدم وقصد همکاری باهاتون رو دارم انشالله تا چندین روز آینده هم استارت کار رو میزنیم فقط یه نکته هست که الگوریتم بازار به تعداد نظرات و امتیازات برنامه بیشتر از تعداد نصب اهمیت قاعل هست.

بنده اگر علاوه بر هزینه ایی که ی بایست برای خرید برنامه و دستمزد شما پرداخت کنم یه هزینه هم برای ارسال ستاره و نظر مثبت تقدیم کنم امکانش هست ستاره و نظر هم ارسال کنید طوری که کاملا قانونی باشه و امکان بن شدن اکانت بنده نباشه.

متشکر از ایدتون 

لینک ارسال

اگه شما با انجمن کار کنید

انجمن واسطه بشه میشه اعتماد کرد(البته اگه اقا مهدی قبول کنن)

لینک ارسال

من کاملا متقاعد شدم وقصد همکاری باهاتون رو دارم انشالله تا چندین روز آینده هم استارت کار رو میزنیم فقط یه نکته هست که الگوریتم بازار به تعداد نظرات و امتیازات برنامه بیشتر از تعداد نصب اهمیت قاعل هست.

بنده اگر علاوه بر هزینه ایی که ی بایست برای خرید برنامه و دستمزد شما پرداخت کنم یه هزینه هم برای ارسال ستاره و نظر مثبت تقدیم کنم امکانش هست ستاره و نظر هم ارسال کنید طوری که کاملا قانونی باشه و امکان بن شدن اکانت بنده نباشه.

متشکر از ایدتون 

خواهش میکنم و خداروشکر که توانستم ایده ایی که دارم که برای بقیه استفاده میکنم برای شما و انجمن این سایت هم استفاده میکنم.

ما به علت مسائل امنیتی تا 3 تا نظر و 3 تا 5 ستاره بیشتر نمیتوانیم بدهیم.

و به گفته ی دوستمون 

اوردن برنامه در صفحه اول یک طرف ماجراست و ماندن در صفحه یک ماجرای دیگه 

وظیفه ی ما فقط بالا آوردن برنامه در صفحه ی اول است.

جا داره برای تمام کاربرها یه چیزی داخل پرانتز بگم 

از لحاظ مالی فکر نکنید که باید 500 هزار تومن یا 1 میلیون به من بدهید

اصلا اینجوری نیست . :roomNemishe: 

حداقل ترین دست مزد اونم فقط : 100 هزار تومن :S 

یعنی شما هزینه ی برنامتون رو + 100 هزار تومن به من میدهید و برنامتون میاد صفحه ی اول 

باور کنید این هزینه حتی هزینه ی اینترنتم هم نمیشه ولی چون مشتری زیاده این مبلغ کم را میگیریم.

برای روشن شدن هزینه ها :

مثلا : اگه قیمت برنامتون 500 تومن باشد

شما دوست دارید 260 بار از برنامتون خرید بشه که به اینصورته:

130 هزار تومن هزینه ی خریدن میشه که :

39 هزار تومن برای کافه بازار سود 30 درصد

و 91 هزار تومن برای شما سود 70 درصد

+ دستمزد بنده :

230 هزار تومن   

اگه این کارو میکنم به خاطر اینکه مثل من دیگه پول هاتون رو دور نریزید و از هزینه های گزاف عدد جلوگیری شود.

راستی یه نکته یادم رفت : سعی کنید قبل از اینکه برنامتون  منتشر بشه بهم بگید تا کار را شروع کنم

لینک ارسال

اگه شما با انجمن کار کنید

انجمن واسطه بشه میشه اعتماد کرد(البته اگه اقا مهدی قبول کنن)

آقا مهدی عزیز قبول کردند لطفا پست های قبلی را بخوانید

لینک ارسال

آقا شما که گفتی هر پولی میگیری میدی برای خرید برنامه

خب یعنی کاری که انجام میدی معلوم نیست دقیق چی هستش با وی پی اسه یا تبلغات کلیکی خارج از کشور یا پوش

دقیق نمیدونم

اگه اینکار هزینه ای نداره بیا من یه رایگان گذاشتم ببرش بالا برای نمونه اعضا هم ببینن

هم خرجی نمیشه تو این کار هم کاربرا نمونه کار میبینن

لینک ارسال

دوست عزیز یک توجه کنید خرید ها باید وقتی صورت بگیرد که کمترین قیمت را برنامه داشته باشد که تا چند روز دیگر سیستم قیمت گذاری پله ای پیاده می شود یعنی کمترین قیمت هزار تومان است ، یعنی برای پانصد نصب باید پانصد هزار تومان + صد هزار تومان پرداخت شود.یعنی برای آمدن برنامه در صفحه اول بازار باید صد و پنجاه هزار تومان سهم بازار + صد هزار تومان مبلغ دستمزد شما پرداخت شود ، نمی دانم شما این نکته را مد نظر دارید یا نه قسمت تازه های پرطرفدار فروشی و قسمت در حال پیشرفت بر اساس تعداد نصب کار می کنند نه تعداد خرید یعنی باید هر بار برنذمه را بر روی یک دستگاه با شناسه متفاوت نصب کنید ، اگر دوستان می توانند این قدر هزینه کنند با تبلیغات پوش و عدد و تلگرام ، به راحتی برنامه به صفحه اول می آید ، مزیت های عدد : تنها هزینه کلیک را می پردازید و هدف بندی خوبی دارد ، مزیت پوش : با مبلغی کمی برنامه را به تعداد زیادی معرفی می کنید ، مزیت تلگرام : مخاطبان کاملا واقعی هستند و حتما پیام را می خوانند ، حال اگر قرار است این قدر هزینه شود می توان از روش های مطمئن تر و با اعتماد تر و اصولی تر استفاده کرد مزیت آن هم اینست که کاربران واقعی هستند و به طور دروغین آمار بالا نمی آید بلکه به طور واقعی بالا می آید. لطف کنید پاسخ کامل دهید و الزته حرف با سند یعنی وقتی می گویید این برنامه را من بالا آوردم باید عکس از پنل مدیریت باشد وگرنه من هم می توانم اسم یک برنامه را بنویسم (تبلیغات دیجیکالا با من بود!) وقتی که می خواهید اثبات کنید ما روش های اصولی و مطمئن را کنار بگزاریم و به روش شما اعتماد کنیم و این قدر مبلغ را به شما بدهیم دلیل درست بیاورید ، موفق باشید!

لینک ارسال

دوستمان به خاطر محدودیت ارسال پست پاسخ را به بنده پیام خصوصی کردند :

دوست عزیز من شما رو اجبار نکردم و هیچ پولی هم به جیب من نمیره تا زمانیکه برنامتون صفحه ی اول بیاد

لطفا پست های صفحه ی دوم رو بخونید که یه نفر دیگه هم این کارو کرده به نظر شما اونم دروغ میگه .

و پاسخ ایشون :

شما که نمی توانید با قاطعیت روش خود را توضیح دهید و برای توضیحات خود سند و مدرک بیاورید چگونه به شما اعتکاد کنیم؟ شمایی که حتی با آنلالیز شش ماهه نمی توانید حرف خود را با سند و مدرک بزنید و تحمل حرف مخالطف را ندارید چگونه می خواهید این کار را انجام دهید و بقیه به شما اعتماد کنند؟!

لینک ارسال

سلام

دوستان واقعا بحث داره به جاهای باریک میکشه...

خواهش میکنم یکی از دوستان تاپیک رو قفل کنن و هر کس که تمایل به انجام این کار داشت ، به ایشون پ.خ بده.

بحث و جدل برای انجمن خطرناکه و این کار ها انجمن رو رو به زوال میبره

لطفا و خواهشا

از بحث و جدل های بیهوده پر هیز کنید و در صورت تمایل به انحام این کار با ایشون و آقای ایزدی در تماس باشید

یا علی

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...