رفتن به مطلب

سورس برنامه کتاب با وب ویو(HTML) همراه تنظیمات فونت

پژمان نیکروان

ارسال‌های توصیه شده

سلام دوستان.

خب چند روز پیش تویکی از تاپیک ها دوستان تقاضای سورس کتاب که با وب ویو نوشته شده باشه و تنظیمات هم داشته باشه کرده بودن که آمادش کردم ، امیدوارم مورد استفاده قرار بگیره.

به ظاهر چیز ساده ای میومد ولی همینم خیلی دردسر داشت و وقت گیر بود.

چند نکته:

- فایل های html باید به صورت 0 ، 1 ، 2 و... نامگذاری بشه و توی پوشه فایل قرار بگیره.

- تو این سورس 3تا مطلب ، یعنی 3فایل html قرار داده شده ، و یک دکمه برای رفتن به تنظیمات داره که اونجا متن نمونه هم سعی کردم با خود وب ویو قرار بدم.

- به یاد داشته باشید توی کدهای فایل اچ تی ام ال نباید تگ <font> قرار گرفته باشه ، اگه دیدید توی کدهاتون کدهای مثل:

<font size="4" color="red">

قرار داره حتما پاکش کنید ، وگرنه تنظیمات فونت برای این کتاب اعمال نمیشه.

- ساخت کتاب با وب ویو و فایل html محدوده و مثلا ما نمیتونیم فونت بهش بدیم و فقط براش تنظمیات سایز متن و رنگ قرار دادم.

- درکل پیشنهاد میشه برای ساخت کتاب از لیبل و اسکرول ویو و دیتابیس استفاده کنید تا دستتون باز باشه.

[دانلود سورس کتاب با وب ویو]

رمز فایل: answercenter.ir

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 2 هفته بعد...

نه متاسفانه داخل این سورس هم کدی برای تغییر فونت نبود

من میخوام مثلا قونت وب ویو B Nazanin باشه اما ظاهرا بیسیک نمیتونه بفهمه که فونت رو تغییر دادیم

و فونت پیش فرض خود گوشیو نمایش میده

لینک ارسال

• 4 ماه بعد...

نه متاسفانه داخل این سورس هم کدی برای تغییر فونت نبود

من میخوام مثلا قونت وب ویو B Nazanin باشه اما ظاهرا بیسیک نمیتونه بفهمه که فونت رو تغییر دادیم

و فونت پیش فرض خود گوشیو نمایش میده

تاپیک قدیمیه اما شانسی بهش برخوردم. برای اینکه سوال دوستمون بی پاسخ نمونه.

اینجارو مشاهده کنید:

http://answercenter.ir/topic/10028-%D8%AA%D8%BA%DB%8C%DB%8C%D8%B1-%D9%81%D9%88%D9%86%D8%AA-%D8%AF%D8%B1-%D9%88%D8%A8-%D9%88%DB%8C%D9%88-%D8%A7%D9%86%D8%AF%D8%B1%D9%88%DB%8C%D8%AF-%D8%A8%D8%A7-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D9%81%D8%A7%D8%AF%D9%87-%D8%A7%D8%B2-css-%D8%B3%D8%A7%D8%AE%D8%AA-%D9%81/

لینک ارسال

• 1 ماه بعد...

با این سورس میشه عکس توی HTML گذاشت؟

خودتون باید از طریق برنامه هایی مثل htmlpad فایل html خودتون را بسازید و در این سورس جایگزین کنید(حالا یا با عکس یا بی عکس) 

تاپیکم فک کنم قدیمی محسوب بشه

لینک ارسال

• 3 ماه بعد...

خودتون باید از طریق برنامه هایی مثل htmlpad فایل html خودتون را بسازید و در این سورس جایگزین کنید(حالا یا با عکس یا بی عکس) 

تاپیکم فک کنم قدیمی محسوب بشه

حرف با حالی بود

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...