رفتن به مطلب

سورس و لایبری ادیت شده Ripple Effects

Alireza.Ghafari

ارسال‌های توصیه شده

سلام دوستان به درخواست یکی از کاربران یه لایبری رو براتون قرار میدم که میتونید با اون افکت زیر رو برای باتن هاتون قرار بدید : 

Android-L-Style-Click-Touch-Effects-with

material_btn.gif

نسخه اصلی یه مشکلی داشت که شما نمیتونستید تایین کنید وقتی افکت تموم شد عملیات انجام بشه ولی داخل این لیبک یه آرگومان و یک ساب اضافه شده که میتونید متوجه اون هم بشید که در سورس نمونه قرار دادم ازش براتون. 

دانلود سورس + لایبری ویرایش شده : 

http://s6.picofile.com/file/8241399668/RP_Project.rar.html

موفق باشید

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 4 هفته بعد...

سلام دوستان به درخواست یکی از کاربران یه لایبری رو براتون قرار میدم که میتونید با اون افکت زیر رو برای باتن هاتون قرار بدید : 

material_btn.gif

نسخه اصلی یه مشکلی داشت که شما نمیتونستید تایین کنید وقتی افکت تموم شد عملیات انجام بشه ولی داخل این لیبک یه آرگومان و یک ساب اضافه شده که میتونید متوجه اون هم بشید که در سورس نمونه قرار دادم ازش براتون. 

موفق باشید

مثلا توی سورس نوشتی اگه رو باتون کلیک شد یه toast message نشون داده بشه ولی هیچ اتفاقی نمیوفته

میشه یه سورس با استفاده از باتون ها و ویو های دیزاینر برام بفرستی؟؟ به خدا خیلی لنگم

ممنونم

لینک ارسال

• 2 هفته بعد...
  • 2 ماه بعد...

سلام.افکت ریپل فقط افکت دایره رو داره؟من میخوام افکتی مثل باتون سفید رنگ که توی تصویرهست داشته باشم ولی متاسفانه افکت ریپل فقط یه انیمیشن دایره توی باتون ایجاد میکنه

لینک ارسال

سلام.افکت ریپل فقط افکت دایره رو داره؟من میخوام افکتی مثل باتون سفید رنگ که توی تصویرهست داشته باشم ولی متاسفانه افکت ریپل فقط یه انیمیشن دایره توی باتون ایجاد میکنه

دقیقا 

ریپلش یک مقدار خشک هست

و نمیشه مرکز ریپل رو مثل تصویر جا ب جا کردش ک خیلی خیلی حیف هست واس چنین کتابخونه ای

لینک ارسال

پس تصویر انیمیشنی که آقای غفاری نمایش دادن همین افکتی که من میخوام رو داره ولی متاسفاته کتابخونه ای که گذاشتن همچین افکتی رو نداره.حالا جالب اینجاست که توی سایت اصلی کتابخونه ای که گذاشتن بازهم یه تصویر انیمیشن رو نمایش دادن که افکت بهتری داره ولی دیگه خبرندارم همون کتابخونه که آقای غفاری لطف کردن گذاشتن یا یکی دیگست؟

https://www.b4x.com/android/forum/threads/ripple-effect-library.45918/#content

لینک ارسال

• 5 ماه بعد...
در در 1394/12/11, 23:10:32، Alireza.Ghafari گفته است :

material_btn.gif

موفق باشید

باسلام خدمت همگی بنده از این کتابخونه ویرایش شده شما استفاده میکنم ویه مشکل وجود داره!

ببینید بنده روی باتن های صفحه اصلی برنامم این افکت رو تنظیم کردم وتوی رویداد هرکلیک هم یک ای دی مخصوص دادم که توی ساب کامپایل افکت هم شرط گذاشتم که اگه فلان ای دی بود فلان کارو انجام بده و وقتی وارد برنامه میشم همه چی درست کارمیکنه اما اگر یک اکتویتی دیگه ای که داخل اونم ازریپل افکت استفاده شده رو اجرا کنم وبرگردم به همون اکتویتی اصلی دیگه باکامل شدن افکت هیچ اتفاقی نمیفته.لطفاخودتونم تست کنیدومنو راهنمایی کنید.

باتشـــــــــــــــــــــکر

لینک ارسال

در ۱ ساعت قبل، iavaduu گفته است :

باسلام خدمت همگی بنده از این کتابخونه ویرایش شده شما استفاده میکنم ویه مشکل وجود داره!

ببینید بنده روی باتن های صفحه اصلی برنامم این افکت رو تنظیم کردم وتوی رویداد هرکلیک هم یک ای دی مخصوص دادم که توی ساب کامپایل افکت هم شرط گذاشتم که اگه فلان ای دی بود فلان کارو انجام بده و وقتی وارد برنامه میشم همه چی درست کارمیکنه اما اگر یک اکتویتی دیگه ای که داخل اونم ازریپل افکت استفاده شده رو اجرا کنم وبرگردم به همون اکتویتی اصلی دیگه باکامل شدن افکت هیچ اتفاقی نمیفته.لطفاخودتونم تست کنیدومنو راهنمایی کنید.

باتشـــــــــــــــــــــکر

درود

با این کتابخونه کار نکردم ولی :

فکر نکنم برای این موضوع راهی وجود داشته باشه...

شاید یکی از بهترین راه ها بستن اکتیویتی قبلی باشه :fekr:

لینک ارسال

در 10 دقیقه قبل، مهدی ایزدی گفته است :

درود

با این کتابخونه کار نکردم ولی :

فکر نکنم برای این موضوع راهی وجود داشته باشه...

شاید یکی از بهترین راه ها بستن اکتیویتی قبلی باشه :fekr:

این روش شماروهم تست کردم بازم جواب نداد

لینک ارسال

در 3 ساعت قبل، iavaduu گفته است :

این روش شماروهم تست کردم بازم جواب نداد

من کد رو تست کردم نظر آقای ایزدی درست بود.کد نمونه هم گذاشتم.

در در 1395/01/06, 14:13:45، rezagh99 گفته است :

مثلا توی سورس نوشتی اگه رو باتون کلیک شد یه toast message نشون داده بشه ولی هیچ اتفاقی نمیوفته

میشه یه سورس با استفاده از باتون ها و ویو های دیزاینر برام بفرستی؟؟ به خدا خیلی لنگم

ممنونم

یه خورده تغیرات لازم داشت تا درست کار کنه. می تونین از لینک زیر دانلودش کنید.

رمز:answercenter.ir

http://s8.picofile.com/file/8276052176/RP_Project2.rar.html

لینک ارسال

در 26 دقیقه قبل، amin.mn گفته است :

من کد رو تست کردم نظر آقای ایزدی درست بود.کد نمونه هم گذاشتم.

یه خورده تغیرات لازم داشت تا درست کار کنه. می تونین از لینک زیر دانلودش کنید.

رمز:answercenter.ir

http://s8.picofile.com/file/8276052176/RP_Project2.rar.html

ممنون از پاسخگوییتون-کاش راهی دیگه ای هم بود چون صفحه اول اطلاعات زیادی از دیتابیس انلاین میگیرفت و با بستن و دوباره اجرا کردن اکتویتی هربار مجبوره دوباره دانلود کنه ومنم بهتره کلا ازریپل افکت درصفحه اصلی استفاده نکنم ومنم به کسایی که صفحه اول برنامه شون انلاینه از این کتابخونه حداقل درصفحه اصلی استفاده نکنن

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...