رفتن به مطلب

طرح حمایتی از توسعه دهندگان(بخونین نظر بدید)

مهدی ایزدی

طرح حمایتی از توسعه دهندگان  

50 کاربر تاکنون رای داده است

شما مجاز به رای دادن در این نظرسنجی یا مشاهده نتایج نیستید. لطفا وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام نمایید تا بتوانید رای خود را در نظر سنجی ارسال نمایید.

ارسال‌های توصیه شده

سلام و خسته نباشید خدمت دوستان

ما یک انجمن هستیم که همه باید قبول کنیم محبوب ترین و پرکاربر ترین انجمن بیسیک4اندروید در ایران و دومین انجمن بیسیک4اندروید در جهان هستیم.

این رو هر آدم عاقلی میتونه درک و قبول کنه !

میخواهیم از این قابلیت برای توسعه دهندگان استفاده کنیم که بتونن برنامه های قوی خودشون رو توی بازار بهتر بیارن بالا

ما یک قسمت برنامه های کاربران در سمت چپ انجمن در بلوک ها میزنیم و 5 برنامه آخر کاربران انجمن که توی مارکت بازار تایید شده هست رو

توش قرار میدیم ! لینکش هم میشه یک تاپیک که مربوط به همون برنامه هست !

ما اون برنامه رو دانلود میکنیم و 5 ستاره و نظر مثبت میدیم  :53:  و به امتیاز گیری و بالا اومدن اون برنامه کمک میکنیم.

اگر برای یک برنامه 30 نفر هم این کار رو انجام بدن 30 تا 5 ستاره میشه 150 ستاره و 30 نظر مثبت.

در ضمن اگر این تاپیک به توافق برسه فقط از کسایی حمایت میشه که توی تاپیکی که بعدا زده میشه اسم خودشون و زده باشن و حمایت کننده باشن...

حمایت اونها در نظرات برنامه ها و پستی که توی تاپیک بلوک زده میشه بررسی میشه تا کسی که حمایت کننده نیست حمایت نشه !

در مورد برنامه های فروشی فقط این کار شاید امکان پذیر نباشه که نیازی به توضیح نداره !

نظر خودتون رو اعلام کنین ... اگر مثبت بود و حمایت میشد این طرح رو به صورت آزمایشی امتحان میکنیم

شاید خدا کرد به نتیجه مثبتی رسیدیم  :areuok:

در ضمن هرکی نظر یا پیشنهاد دیگه ای هم داره اعلام کنه در مورد طرح حمایتی از توسعه دهندگان  :53:

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

طرح حمایتی خوبیه 

فعلا مطلب خاصی به ذهنم نمیرسه جز اینکه بگم وقتی یه برنامه وارد بازار میشه تو چند روز اول انتشار +100 دانلود بشه (مثلا 105) میره تو لیست تازه های برگزیده 

و خیلی میتونه به درآمد زایی اون توسعه دهنده کمک کنه 

البته اینم بگم مثلا ما میام از یه اپ حمایت کنیم ولی خدایش از این به بعد حتما رو گرافیک و بخصوص موضوعاتتو کار کنید 

نشه یه اپ با گرافیک پایین حمایت بشه و بره تو لیست بعد کاربران بیان ببین که ای بابا عجب اپ مضخرفیه و لیست تازه رو خرابه کنه (که باعث کم اعتمادی کاربران بشه)

نمیدونم منظور رو گرفتید یا نه یعنی اگر 10 نفر با این طرح اوضاعو خراب کنن مطمئنا راه بقیه رو کمی ناهموار کردند 

یه مطلبی که الان یهو به ذهنم خطور کرد یه نظرسنجی هم بزارید تا اپ های خوب حمایت بشه (خدا شاهده اصلا دوست ندارم نون کسیو روببرم ) 

یه چیزی مثل کاندید شدن مثلا از شنبه تا 2شنبه 6 اپ دوستان معرفی کردند و طبق آرا 2تا شون بیشترین رای رو آوردن و از اون 2تا حمایت بشه 

این جوری ما(توسعه دهنده گان) هم رقابتی پیش میاد تا  کسی اپ بی کیفیت بیرون نده 

البته این یه طرح ثانویه است و شاید به مزاج خیلی ها خوش نیاد که بخایم اینجارو هم رقابتی کنیم و حتما باید رای گیری بشه تا حق کسی ضایع نشه 

علی ایهاالحال با این کار طبق فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر تولیدات داخلی  گامی بر استقرار اقتصاد ملی برداشته باشیم 

و من الله توفیق

لینک ارسال

سلام به همه دوستان 
خوندم موضوع رو و با نظر اقای بیات موافقم در قسمت دوم بحث که فرمودند خودمون در انجمن از بین اپ های معرفی شده 2 تا از بهترین هاش رو انتخاب کنیم و بعد نظر بدیم
این کار واقعا باعث بهتر شدن و تلاش بیشتر برای بهبود کیفیت خواهد شد
من خیلی روی بحث گرافیگ و محتوا در بازار تحقیق کردم واقعا وضع بدی رو داریم در مجموع و میشه گفت هر 6 ماه یک اپلیکیشن خوب از هر دونظر وارد بازار ایران میشه
بقیه رو اگر نگاه کنید فقط یک تمرین برنامه نویسی به نظر میرسه
( مثل اولین اپلیکیشن خودم_ که البته الان از بازار حذفش کردم و در حال آپدیت هست)

به نظر من بهتره که به اپلیکیشن های برتر انجمن نظر مثبت داده بشه 
حتی بخشی باشه به اسم برترین های کاربرران
برترین های گرافیک
برترین ایده ها و محتوا 
و بعد به بهترین اپ ها برای معرفی و امتیاز دهی معرفی بشن
///////////////
نکته اخر اینکه باید سعی کنیم سیستم طوری باشه که هرکسی از دوستان نظر میده نظرش اینجا هم باشه 
که کاملا مشخص باشه که چه کسانی از این قسمت حمایت میکنند 
و اینطور نباشد که فقط انتظار داشته باشند دیگران به اپ اونها رای بدن
( مثلا زیر تاپیک بنویسند من نظر 5 ستاره دادم با این متن......)
////////////

با تشکر از مهدی عزیز که به فکر همه هست
| :53:  :53:  :53:  :53:  :53:

لینک ارسال

خیلی ایده ی خوبیه ولی منم تقریبا نظر استاد بیات رو دارم.نرم افزاری رو کمک کنیم که در حد خوبی باش..

لینک ارسال

سلام

ایده  بسیار عالی هست

فقط برای انتخاب برنامه اول لینک برنامه ها رو بگیرین و مدیر محترم و هر کسی رو که مدیریت محترم تایید کنند برنامه هارو از نظر کیفیت چک کنن

لینک ارسال

به نظرم طرح جالب و پسندیده ای هستش

کاملا موافقم که قبل از اینکه برنامه ها توی لیست قرار بگیره باید چک بشه ک پتانسیل و ارزش حمایت رو داشته باشه

و همچنین گرافیک محتوا  و کاراییش هم اگ خوب باشه ک دیگ نور علی نور

در مورد برنامه های پولی هم به نظرم بهتره به صورت 

پرداخت درون برنامه ای در بیاد تا همه بتونن به موفقیت اپ کمک کنند!

از اقای ایزدی هم تشکر میکنم ک واقعا جای چنین ایده ای بعد از این سیاست های ن چندان به سود توسعه دهنده ، واقعا خالی بوده و هست!

لینک ارسال

ایده خوب و جالی بود و میتونه خود برای توسعه دهندگان خوب باشه

به شرطی که :: کسی حسادت نکنه ، نرم افزار یکه قرار داده میشه مدیر تشخیص یده واقعا خوب باشه ، ایده تکراری نباشه

موفق باشید

لینک ارسال

به نظر من بهتره که به اپلیکیشن های برتر انجمن نظر مثبت داده بشه

برترین های گرافیک

برترین ایده ها و محتوا 

و بعد به بهترین اپ ها برای معرفی و امتیاز دهی معرفی بشن

سلام به همه کاربرای انجمن

راستش من با این قسمت حرفای آقای ارسطو خیلی موافقم

برترین ایده و گرافیک و برترین برنامه حالا هر هفته آپدیت بشه اون قسمت که هم برای کاربرای تازه وارد خوبه میتونن ایده بگیرن هم سازنده برنامه تشویق میشه و آروم آروم این فرهنگ جا میفته که توسعه دهنده نیاد یه برنامه بی محتوا و بی کیفیت بده بیرون که صرفا یه app داده باشه

ما اگه از خودمون حمایت کنیم بازار و امثال اونا هم از ما حمایت خواهند کرد

اولین شخص باید به خودش ارزش بذاره تا بقیه بهش احترام قائل شن

بنظرم من ایده خیلی خوبیه مخصوصا قسمت برترین ها حالا سوای بازار بین کاربرای خودمون یه تحول خیلی خوبی میشه

لینک ارسال

ایده خوب و جالی بود و میتونه خود برای توسعه دهندگان خوب باشه

به شرطی که :: کسی حسادت نکنه ، نرم افزار یکه قرار داده میشه مدیر تشخیص یده واقعا خوب باشه ، ایده تکراری نباشه

موفق باشید

سلام راستش طبق تجربه شخصی باید بگم که انجمن یعنی نظر اعضا و کمک به مدیر !!!

اگر قرار باشه یه مدیر همه کارا رو انجام بده مسئولیت سنگین و خستکی خیلی زیاد باعث میشه که راندمان کل بیاد پایین 

در انجمن ها اعضا هستند که کمک میکنند و همه با هم انجمن رو در مدیریت به مدیر کمک میکنند 

اگر قرار باشه همه کارا رو آقا مهدی به دوش بکشه که ما فقط بیایم استفاده کنیم درست نیست

باید نظر سنجی برگذاربشه بچه ها نظر بدن بدون اسم باشه که تو رودربایستی قرار نگیرن اگر اپلیکیشن خوب نبود نظر بتونن بدن الکی کسی ننویسه گرافیک 20 ایده 18 به به آفرین

و آخر هر ماه یا هر هفته طبق نظر دوستان و حاصل نظر سنجی مدیر برنامه رو اعلام کنه و بقیه برن امتیاز بدن

//////////

یاداوری میکنم بهتر نظر سنجی بدون اسم برگذاربشه که بچه ها تو رودربایستی با دوستان قرار نگیرند

//////////

البته فقط یه نظر بود

امید وارم بتونه به پیشرفت انجمن کمک کنه

که پیشرفت خود ما هست

لینک ارسال

خیلی خوبه این ایده ولی باید چند نکنه حتما توجه بشه

نیازی نیست به کاندیدا چون ممکنه توی اون بازه خیلی برنامه کم ارسال بشه

و فقط یک مدیر یه استانداردی برای گرافیک و کارایی برنامه پیش خودش در نظر بگیره که فقط برنامه های با کیفیت  انتخاب بشن

هر برنامه یک هفته داخل این قسمت باشه

هر کاربر ماهی یک بار بتونه برنامش انتخاب بشه

لینک ارسال

سلام

بنظر من طرح خیلی خوبیه فقط باید این رو مد نظر داشته باشید که برنامه ها از نظر گرافیک و کارایی در حد خوبی باشند. چون ممکنه هر کسی بخواد هر جور برنامه ای ارسال کنه و دیگه تعداد زیاد میشه.

موفق و مؤید باشید

لینک ارسال

ایده خوبیه 

اما باید حرف اقای بیات رو هم در نظر گرفت

لینک ارسال

با سلام

ایده بسیار جالبیه واقعا میتونه تاثیرگذار باشه.

اما برای برنامه های فروشی اگه بتونید راه حلی پیدا کنید خیلی بهتر میشه.

با تشکر.

لینک ارسال

ایده خوبیه ، ولی فقط برای برنامه هایی که از کیفیت خوبی برخوردارن استفاده بشه نه همه برنامه ها

لینک ارسال

بهتره برای اینکه حق بقیه توسعه دهنده ها ضایع نشه فقط از برنامه های خوب و برنامه هایی که کیفیت لازم رو دارن حمایت بشه نه هر کسی هر برنامه ای زد توقع حمایت داشته باشه باهر کیفیتی 

لینک ارسال

خب طرح خوبیه ولی فک نمیکنم که همیشه حمایت بشه چون الان طرف یه برنامه ساده رو پولی میزاره ولی اجراش کنین

لینک ارسال

• 3 هفته بعد...

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...