رفتن به مطلب

طرح حمایتی از توسعه دهندگان(بخونین نظر بدید)

مهدی ایزدی

طرح حمایتی از توسعه دهندگان  

50 کاربر تاکنون رای داده است

شما مجاز به رای دادن در این نظرسنجی یا مشاهده نتایج نیستید. لطفا وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام نمایید تا بتوانید رای خود را در نظر سنجی ارسال نمایید.

ارسال‌های توصیه شده

مهدی جان یه بخشی بود دوسال قبل تو انجمن. وقتی انجمن تازه تاسیس بود به اسم برنامه برتر . ما باید یا سرند داشته باشیم که آپ ها و بازی های جدید رو بر اساس کیفیت تقریبی خودمون بستجه. مثلا گرافیک و کد نویسی و ایده. بازار بر اساس ملاک خودش آپ رو تائید میکنه . هر آپی که اوردن تو قسمت " برنامه های شما" دوستان بررسی کنن و امتیاز بدن همون جا سر هر هفته هم هر چندتا آپ بود مثلا یکی یا دوتا (نهایتا تا 5 آپ) رو که امتیاز بالایی تو تاپک هاشون گرفتن ،بزنیم تو صفحه اول انجمن و دوستان امتیاز مرحمت کنن.

فقط میمونه یه نکته برخی برنامه ها پولی هستن

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهدی جان یه بخشی بود دوسال قبل تو انجمن. وقتی انجمن تازه تاسیس بود به اسم برنامه برتر . ما باید یا سرند داشته باشیم که آپ ها و بازی های جدید رو بر اساس کیفیت تقریبی خودمون بستجه. مثلا گرافیک و کد نویسی و ایده. بازار بر اساس ملاک خودش آپ رو تائید میکنه . هر آپی که اوردن تو قسمت " برنامه های شما" دوستان بررسی کنن و امتیاز بدن همون جا سر هر هفته هم هر چندتا آپ بود مثلا یکی یا دوتا (نهایتا تا 5 آپ) رو که امتیاز بالایی تو تاپک هاشون گرفتن ،بزنیم تو صفحه اول انجمن و دوستان امتیاز مرحمت کنن.

فقط میمونه یه نکته برخی برنامه ها پولی هستن

پرداخت درون برنامه راه مناسبیه

و برنامه های پولی کامل هم کاربرای انجمن بسته به نیازشون میتونن تهیه کنن :)

لینک ارسال

سلام خدمت دوستان عزیز

آقای ایزدی موضوع جالب و واقعا خوبیه اگر عملی بشه اما خب مثل همیشه یه سری شرط و راهکار و نظر باید برای هرچه بهتر انجام شدن یه طرح باید باشه که خوشبختانه نظرات سازنده دوستان خیلی جالب بودن و قابل احترام!

به نظر من برای اینکار یه برنامه ریزی خاصی بشه.

علاوه بر قسمتی که خودتون گفتید یه قسمت به بخش های انجمن اضافه بشه که کاربر درخواست کنه برای بررسی اینکه برنامش قابلیت این رو داره که حمایت بشه یا نه ؟؟ و این رو کاربران انجمن با رای دادن مشخص کنن

و علاوه بر این یه بخش دیگه هم راه اندازی بشه برای اپ های پولی که مثلا اگر برنامه ای طی نظرسنجی دوستان استحقاق حمایت رو داشت یکی از دوستان حمایت کننده مثلا پوش بزنه برای اون اپ یا تبلیغ توی وبلاگ یا سایت برای مدت محدود

همچنین برای نظرسنجی برنامه ها، کاربران اینطوری به سه تا گزینه نظر بدن :

-نمره به رابط کاربری

-نمره به محتوا و کاربرد اپ

-آیا این نرم افزار استحقاق حمایت را دارد؟ (+ دو گزینه ی بله یا خیر)

و برای بخشهایی که عرض کردم هم مدیر بخش انتخاب بشه:)

امیدوارم نظر مفیدی بوده باشه

لینک ارسال

منم کاملا با این طرح همچنین نظر اقای بیات موافقم

لینک ارسال

سلام

ضمن عرضه خسته نباشید وتبریک عید مبعث آرزو سلامتی برای مدیران و زحمت کشان این مجموعه دارم

نظر ی که من میدم صرفا فقط نظر مجموع نظرات است که تحلیل کردم

در کل ایده ی خوبیه و من اصلا امید ندارم که این طرح اجرا بشه ولی به محض گزاشتن از اون حمایت می کنم چون ایده خوبیه نکته قابل ملاحضه این است که هر برنامه ای لیاقت بودن در این طرح را ندارد و باید کارشناسان برنامه های خوب را تفکیک کنند یکی از دوستان ایده داده بود که هر هفته یک برنامه ارائه شود که مورد قبول من چون ممکن است حجم تعداد برنامه ها بالا باشد و اگر قرار باشد هر هفته یک برتامه ارائه شود زیاد جالب نیست ولی اگر زیاد هم باشه خوب نیست پس باید بین این دو رفت مثلا اگر هر هفته بیست برنامه معرفی شود این بهتر است و افراد به راحتی میتوانند این بیست برنامه را چک کنند و رای دهند و هرهفته از بیست برنامه پنج تای اول از لحاظ تعداد رای برگزیده شوند و در جایی مخصوص تا یک ماه حمایت شوند و در این میان یک برنامه برتر را تا حتی یکسال حمایت کنند

در کل ایده ی خوبیه گرچه من بهش امید ندارم ولی حمایتش می کنم

لینک ارسال

• 5 هفته بعد...

این طرح هم مثل اینکه شکست خورد ؟؟؟

نگین آره که ناراحت میشم

ایده خیلی جالب میتونه باشه

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...