رفتن به مطلب

اموزش ساخت شبکه اجتماعی با بیسیک4اندروید

majid08

ارسال‌های توصیه شده

• پاسخ 125
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

ارسال‌های محبوب

سلام خدمت دوستان عزیز  پکیج کامل آموزش ساخت یک شبکه اجتماعی در محیط بیسیک4اندروید  ما فقط آموزش رو در اختیار مشتریان گرامی قرار میدیم و سورس رو باید خودتون بنویسید   (البته میتونید سورس اصلی برنامه

اقا فصل اولت خیلی سادس گرون گذاشتی

سلام اول اینکه دست اقا مجید درد نکنه بابت اموزشی که ساختن بعدش آموزش + سورس کد هر دو عالی هستن این محصول بدرد کسایی مخوره که میخوان تجربه ای متفاوت داشته باشن و ممطعن باشید که با خرید و کار کردن ر

سلام

کلش ۵ فصل هست و چنتا هم اضافه داره برای رفع برخی مشکلات

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام و خدا قوت 

درود بر آموزش های مفید شما 

من دو سری آموزش را دریافت کردم توی آموزش اول که سورس را قرار دادید با باز نویسی سورس خیلی راحت میشه مطلب را درک کرد

اما در فایل دوم سورسی و فایل های مورد نیاز همراه ندارد من که مبتدی هستم نمی دونم دقیقا چکار کنم 

بطور مثال برای فعال کردن کتابخانه مثلا مواردی در پیشفرض بیسیک وجود ندارند و در آموزش اشاره چندانی به این موردها نشده است

بهرحال از اینکه این حرکت را شروع کردید به شما خدا قوت میگیم و امیدوارم همچنان آموزش های مفید شما را دریافت کنیم

حالا بنده به چند مورد مشکل برخورد کردم که ان شالله با راهنمایی شما (آقای گودرزی) و سایر دوستان حل خواهند شد

-در آموزش های سری دو کلیپ اول در قسمت اضاف کردن ریسورس ها نوشته های مانیوتر نمایشی آموزشی کاملا مشخص نیستند ؟ چطور میتوان این ریسورس ها را اضاف کرد؟

- در همین آموزش در قسمت دیزانیر هوم تب لایوت و تولبار و وی پی ساختید که اشاره دقیقی به نحوه ساخت این موارد نشده است مخصوصا vp  این مورد را چطور میتوان ساخت؟

با تشکر از راهنمای تان

لینک ارسال

با سلام و خدا قوت

درود بر آموزش های مفید شما

من دو سری آموزش را دریافت کردم توی آموزش اول که سورس را قرار دادید با باز نویسی سورس خیلی راحت میشه مطلب را درک کرد

اما در فایل دوم سورسی و فایل های مورد نیاز همراه ندارد من که مبتدی هستم نمی دونم دقیقا چکار کنم

بطور مثال برای فعال کردن کتابخانه مثلا مواردی در پیشفرض بیسیک وجود ندارند و در آموزش اشاره چندانی به این موردها نشده است

بهرحال از اینکه این حرکت را شروع کردید به شما خدا قوت میگیم و امیدوارم همچنان آموزش های مفید شما را دریافت کنیم

حالا بنده به چند مورد مشکل برخورد کردم که ان شالله با راهنمایی شما (آقای گودرزی) و سایر دوستان حل خواهند شد

-در آموزش های سری دو کلیپ اول در قسمت اضاف کردن ریسورس ها نوشته های مانیوتر نمایشی آموزشی کاملا مشخص نیستند ؟ چطور میتوان این ریسورس ها را اضاف کرد؟

- در همین آموزش در قسمت دیزانیر هوم تب لایوت و تولبار و وی پی ساختید که اشاره دقیقی به نحوه ساخت این موارد نشده است مخصوصا vp این مورد را چطور میتوان ساخت؟

با تشکر از راهنمای تان

سلام

رسورسها رو تا عصر همینجا میفرستم میتونید دانلود کنید

ولی سورس اصلی رو نمیشه بزارم

اگر کیفیت فیلمها خوب نیست تا بقیه رو با کیفیت UHD ضبت کنم

فرستاده شده از SM-G920Fِ من با Tapatalk

لینک ارسال

درود کیفیت فیلم ها خوب هست میتوان از روشون نوشت 

منظورم این بود که برای نکته هایی که برای ما مبتدی ها آشنا نیستند اشاراتی نیز بفرمایید و موارد که نیاز هر سری از آموزش هستند را نیز در هر سری از آموزش ها همراه با آموزش بزارید این طور راحت تر میتوان پی به آموزش و نکاتش برد

البته این پیشنهاد من است بهر حال مصلحت دست شماست

لینک ارسال

سلام. مجید جان دستت دردنکنه ، عالیه ،ادامه بده

فقط یه سوال:

الان برای من به آدرس لینک گیر میده  ! چجوری باید آدرس لینک رو بدم؟

لینک ارسال

سلام. مجید جان دستت دردنکنه ، عالیه ،ادامه بده

فقط یه سوال:

الان برای من به آدرس لینک گیر میده ! چجوری باید آدرس لینک رو بدم؟

سلام

حتما لینک رو اشتباه میزنید

یا کد های php که نوشتید مشکل دارن سمت سرور

لینک ارسال

این اموزش که گذاشتید حتما یه سرور هم لازمشه نه؟؟ قیمت اون سرور ...؟

بله نیاز داره

ولی برای شروع یک هاست اشتراکی لینوکس کافیه

لینک ارسال

سلام

این کدهای مانیفست

AddPermission(android.permission.INTERNET)
AddPermission(android.permission.ACCESS_NETWORK_STATE)
SetApplicationAttribute(android:theme, "@style/MyAppTheme")

کد های ادکردن رسورسها به برنامه

#AdditionalRes: ..\resource
#AdditionalRes: C:\b4a_appcompat, de.amberhome.objects.appcompat
#AdditionalRes: D:\Android-SDK-Full-2014-12-03-EhsanAvr.Com\extras\android\support\design\res, android.support.design
#AdditionalRes: D:\Android-SDK-Full-2014-12-03-EhsanAvr.Com\extras\android\support\v7\appcompat\res, android.support.v7.appcompat
'#AdditionalRes: C:\b4a_floatingactionbutton, de.amberhome.objects.floatingactionbutton
#AdditionalRes: D:\Android-SDK-Full-2014-12-03-EhsanAvr.Com\extras\android\support\v7\cardview\res
#AdditionalRes: D:\Android-SDK-Full-2014-12-03-EhsanAvr.Com\extras\android\support\v7\recyclerview\res, android.support.v7.recyclerview
'#AdditionalRes: C:\md-app\res
'#AdditionalRes: C:\md-lib\res
'#AdditionalRes: C:\restab
#Extends: android.support.v7.app.ActionBarActivity

توجه کنید که بعضی کد ها رو کامنت کردم که بعدا باید از کامنت دربیان

و این هم خود رسورس ها

http://s6.picofile.com/file/8257388726/resource.zip.html

لینک ارسال

سلام مرسی از این آموزش 
میتونم بپرسم همه 5 فصل الان آماده است برای خرید ؟
یا باید صبر کنیم تکمیل بشه؟

لینک ارسال

بازار خیلی وقت اعلامیه داده مه باید مجوز داشته باشید برای تایید این برنامه های اجتماعی در مارکت ها و همچنین مایکت

لینک ارسال

سلام

حتما لینک رو اشتباه میزنید

یا کد های php که نوشتید مشکل دارن سمت سرور

منم مشکلم همینه دیگه, الان شما آدرس آی پی خودت رو دادی دیگه همون 192.168.0.115

من چه آدرسی باید بدم؟ از کجا باید این آدرس رو پیدا کنم؟ روی گوشی چطور؟

لینک ارسال

منم مشکلم همینه دیگه, الان شما آدرس آی پی خودت رو دادی دیگه همون 192.168.0.115

من چه آدرسی باید بدم؟ از کجا باید این آدرس رو پیدا کنم؟ روی گوشی چطور؟

چون من از لوکال هاست استفاده میکنم ای پی کامپیوتر خودم رو زدم

شما اگر هاست دارید باید ادرس هاست خودتون رو وارد کنید

لینک ارسال

چون من از لوکال هاست استفاده میکنم ای پی کامپیوتر خودم رو زدم

شما اگر هاست دارید باید ادرس هاست خودتون رو وارد کنید

ببخشید . ولی منم الان میخوام از لوکال هاست استفاده کنم و دقیقا مثل آموزش شما دیتابیس رو ساختم و دو تا فایل phpرو هم توی مسیری که گفتیم قرار دادم ولی نمیدونم آدرس آی پی خودم رو از کجا باید پیدا کنم که توی PostString قرار بدم :sorry:

لینک ارسال

ببخشید . ولی منم الان میخوام از لوکال هاست استفاده کنم و دقیقا مثل آموزش شما دیتابیس رو ساختم و دو تا فایل phpرو هم توی مسیری که گفتیم قرار دادم ولی نمیدونم آدرس آی پی خودم رو از کجا باید پیدا کنم که توی PostString قرار بدم :sorry:

بدست آوردن آدرس IP محلی:

1 – دیالوگ Run را باز کرده (آموزش | Windows + R) و دستور cmd.exe را اجرا کنید

2 – در خط فرمان ویندوز (CMD) دستور زیر را نوشته و با کلید Enter آن را اجرا کنید:

ipconfig

3- به دنبال بخش مربوط به کارت شبکه خود باشید:

برای مثال اگر کارت شبکه شما بصورت کابلی است معمولاً اطلاعات آن در بخش Ethernet adapter Local Area Connection قابل دیدن است. برای کارت شبکه وایرلس ممکن است در بخش Wireless LAN adapter Wireless Network Connection یا بخش Wireless LAN adapter Wi-Fi یا بخش Ethernet adapter Wireless Network Connection باشد.

پس از پیدا کردن بخش مربوط به کارت شبکه خود، به دنبال فیلد IPv4 Address باشید. در مقابل این فیلد آدرس آی پی (نسخه 4) کارت شبکه شما نوشته شده است.

لینک ارسال

ممنون از راهنماییت.من الان آی پی خودم رو پیدا کردم و توی برنامه جایگزین کردم ولی بازم فورس کلوز میشه . دیباگ هم که میگیرم توی همون خط send_reg_s.PostString ارور میده

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...