رفتن به مطلب

اموزش ساخت شبکه اجتماعی با بیسیک4اندروید

majid08

ارسال‌های توصیه شده

ممنون از راهنماییت.من الان آی پی خودم رو پیدا کردم و توی برنامه جایگزین کردم ولی بازم فورس کلوز میشه . دیباگ هم که میگیرم توی همون خط send_reg_s.PostString ارور میده

درود من در این قسمت که شما میفرمایید به مشکل خاصی برخورد نکردم و خیلی راحت ثبت نام میکرد و طبق آموزش از دوبار ثبت نام جلوگیری میکرد و موارد دیگری که در آموزش گفته شده بودند

من پیشنهادم این است که شما مجددا فایل سورس را دانلود کن و در قسمت آدرس دهی دقیقا آدرس پوشه ای که فایل های پی اچ پی خودتان هستند را آدرس دهی کنید

و باز اگر مشکلی داشتی اعلام کن تا سورس کد خودم را برای شما بفرستم

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 125
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

ارسال‌های محبوب

سلام خدمت دوستان عزیز  پکیج کامل آموزش ساخت یک شبکه اجتماعی در محیط بیسیک4اندروید  ما فقط آموزش رو در اختیار مشتریان گرامی قرار میدیم و سورس رو باید خودتون بنویسید   (البته میتونید سورس اصلی برنامه

اقا فصل اولت خیلی سادس گرون گذاشتی

سلام اول اینکه دست اقا مجید درد نکنه بابت اموزشی که ساختن بعدش آموزش + سورس کد هر دو عالی هستن این محصول بدرد کسایی مخوره که میخوان تجربه ای متفاوت داشته باشن و ممطعن باشید که با خرید و کار کردن ر

یه راهنمایی میخواستم ازت مجید جان،

الان شما سرور داری یا هاست؟ میشه بگی از کدوم سایت خریدی منم بخرم از همونجا؟ و لطفا بگی هاست یا سروری ک خریدی دقیقا مشخصاتش چیه

سرعت برنامتون خیلی خوبه برای همین پرسیدم

ممنون

لینک ارسال

الان شما سرور داری یا هاست؟ میشه بگی از کدوم سایت خریدی منم بخرم از همونجا؟ و لطفا بگی هاست یا سروری ک خریدی دقیقا مشخصاتش چیه

ممنون

داداش شما یه هاست عادی بخر بسه از لینک زیر هم بگیر هاستاش خویه

هاست

هاست لینوکس پربازدید بگیر

لینک ارسال

داداش شما یه هاست عادی بخر بسه از لینک زیر هم بگیر هاستاش خویه

هاست

هاست لینوکس پربازدید بگیر

ممنون ولی میخوام بدونم هاست یا سرور ایشون دقیقا چیه

لینک ارسال

درود آقای گودرزی عزیز و دوستان انجمن

آقای گودرزی من تا به این جای ارور کار رسیدم از بس ارور زد دیگه متوجه مطلبش نمیشم 

B4A version: 5.80
Parsing code.    (0.01s)
Compiling code.    (0.06s)
Compiling layouts code.    (0.00s)
Generating R file.    Error
f:\android\android-sdk\extras\android\support\v7\appcompat\res\values-v21\styles_base.xml:71: error: Error retrieving parent for item: No resource found that matches the given name 'android:Widget.Material.ActionButton'.
f:\android\android-sdk\extras\android\support\v7\appcompat\res\values-v21\styles_base.xml:75: error: Error retrieving parent for item: No resource found that matches the given name 'android:Widget.Material.ActionButton.CloseMode'.
f:\android\android-sdk\extras\android\support\v7\appcompat\res\values-v21\styles_base.xml:80: error: Error retrieving parent for item: No resource found that matches the given name 'android:Widget.Material.ActionButton.Overflow'.
f:\android\android-sdk\extras\android\support\v7\appcompat\res\values-v21\styles_base.xml:25: error: Error retrieving parent for item: No resource found that matches the given name 'android:Widget.Material.ActionBar.TabView'.
f:\android\android-sdk\extras\android\support\v7\appcompat\res\values-v21\styles_base.xml:29: error: Error retrieving parent for item: No resource found that matches the given name 'android:Widget.Material.Light.ActionBar.TabView'.
f:\android\android-sdk\extras\android\support\v7\appcompat\res\values-v21\styles_base.xml:33: error: Error retrieving parent for item: No resource found that matches the given name 'android:Widget.Material.ActionBar.TabText'.
f:\android\android-sdk\extras\android\support\v7\appcompat\res\values-v21\styles_base.xml:37: error: Error retrieving parent for item: No resource found that matches the given name 'android:Widget.Material.Light.ActionBar.TabText'.
.
.
.
.
ادامه داشت

با تشکر از راهنمایی های قبلی تان

لینک ارسال

نیاز داشتم شدیدا دمت گرم گذاشتی حتما میخرم

لینک ارسال

درود آقای گودرزی عزیز و دوستان انجمن

آقای گودرزی من تا به این جای ارور کار رسیدم از بس ارور زد دیگه متوجه مطلبش نمیشم 

Parsing code.    (0.01s)
Compiling code.    (0.06s)
Compiling layouts code.    (0.00s)
Generating R file.    Error
f:\android\android-sdk\extras\android\support\v7\appcompat\res\values-v21\styles_base.xml:71: error: Error retrieving parent for item: No resource found that matches the given name 'android:Widget.Material.ActionButton'.
f:\android\android-sdk\extras\android\support\v7\appcompat\res\values-v21\styles_base.xml:75: error: Error retrieving parent for item: No resource found that matches the given name 'android:Widget.Material.ActionButton.CloseMode'.
f:\android\android-sdk\extras\android\support\v7\appcompat\res\values-v21\styles_base.xml:80: error: Error retrieving parent for item: No resource found that matches the given name 'android:Widget.Material.ActionButton.Overflow'.
f:\android\android-sdk\extras\android\support\v7\appcompat\res\values-v21\styles_base.xml:25: error: Error retrieving parent for item: No resource found that matches the given name 'android:Widget.Material.ActionBar.TabView'.
f:\android\android-sdk\extras\android\support\v7\appcompat\res\values-v21\styles_base.xml:29: error: Error retrieving parent for item: No resource found that matches the given name 'android:Widget.Material.Light.ActionBar.TabView'.
f:\android\android-sdk\extras\android\support\v7\appcompat\res\values-v21\styles_base.xml:33: error: Error retrieving parent for item: No resource found that matches the given name 'android:Widget.Material.ActionBar.TabText'.
f:\android\android-sdk\extras\android\support\v7\appcompat\res\values-v21\styles_base.xml:37: error: Error retrieving parent for item: No resource found that matches the given name 'android:Widget.Material.Light.ActionBar.TabText'.
.
.
.
.
ادامه داشت

با تشکر از راهنمایی های قبلی تان

سلام

این مشکلات رو بررسی کنید اگر درست نشد سورستون رو برام بفرستین

1- از API 23 استفاده شود

2-ادرس دهی رسورسها درست باشه

3- SDK بروز باشه

لینک ارسال

ممنون از راهنماییت.من الان آی پی خودم رو پیدا کردم و توی برنامه جایگزین کردم ولی بازم فورس کلوز میشه . دیباگ هم که میگیرم توی همون خط send_reg_s.PostString ارور میده

توجه کنید که هنگام ادرس دهی حتما ادرس باید با HTTP شروع بشه

مثال

job_new.PostString("http://192.168.1.115/show_new.php","limitval1="&limitval1&"&offsetval1="&iOffSet)
لینک ارسال

سلام

اول اینکه دست اقا مجید درد نکنه بابت اموزشی که ساختن :53:

بعدش آموزش + سورس کد هر دو عالی هستن

این محصول بدرد کسایی مخوره که میخوان تجربه ای متفاوت داشته باشن و ممطعن باشید که با خرید و کار کردن روی این سورس پیشرفت خوبی میکنید تو کد نویسی :53:

لینک ارسال

سرعت برنامتون خیلی خوبه برای همین پرسیدم

ممنون

مجید جان جواب منو هم بدی ممنون میشم میخوام برنامه آنلاین بزنم هاست یا سرورم میخوام همینی باشی ک شما استفاده میکنی :53: :53: :53:

لینک ارسال

سلام

این مشکلات رو بررسی کنید اگر درست نشد سورستون رو برام بفرستین

1- از API 23 استفاده شود

2-ادرس دهی رسورسها درست باشه

3- SDK بروز باشه

درود و خدا قوت در مورد مشکل مطروحه با گذاشتن چند فایل جار مشکل رفع شد

و ارور بعدی که بهش برخورد کردم مربوط به قسمت دیزاینر می باشد به شرح زیر:

Parsing code.    (0.05s)
Compiling code.    (0.39s)
Compiling layouts code.    (0.11s)
Generating R file.    (3.67s)
Compiling generated Java code.    Error
B4A line: 63
Tablayout.SetViewPager(VP)
javac 1.8.0_40
src\b4a\example\home.java:378: error: cannot find symbol
mostCurrent._tablayout.SetViewPager((de.amberhome.viewpager.AHViewPager)(mostCurrent._vp.getObject()));
                                                           ^
  symbol:   class AHViewPager

قسمتی در دیزاینر در لایوت هوم که کتاابخانه مورد نظر را هم فعال کردم ولی در قسمت اضاف کردن (vp) همچنین قسمتی که شما در آموزش بهش اشاره میفرمایید وجود ندارد

با تشکر از راهنمایی تان

لینک ارسال

توجه کنید که هنگام ادرس دهی حتما ادرس باید با HTTP شروع بشه

مثال

job_new.PostString("http://192.168.1.115/show_new.php","limitval1="&limitval1&"&offsetval1="&iOffSet)

ببخشید که زیاد سوال میپرسم ولی :

من 2 تا فایل php رو مثلا توی درایو d  پوشه new قرار دادم .حالا آدرسش رو باید چجوری بدم؟

بعدش چی؟//:http

لینک ارسال

ببخشید که زیاد سوال میپرسم ولی :

من 2 تا فایل php رو مثلا توی درایو d پوشه new قرار دادم .حالا آدرسش رو باید چجوری بدم؟

بعدش چی؟//:http

شما باید فایلها رو در پوشه روت وب سرور قرار بدین نه در جاه های دیگه

که در برنامه ها در محل نصب برنامه ها پوشه www می باشد

لینک ارسال

مجید جان جواب منو هم بدی ممنون میشم میخوام برنامه آنلاین بزنم هاست یا سرورم میخوام همینی باشی ک شما استفاده میکنی :53: :53: :53:

جواب منو نمیدی برادر :(

لینک ارسال

با سلام و خدا قوت

در قسمت معری متغییر برای نمایش لوگو و آیکن های جستجو متغییری به نام bd معرفی میکنیم که وقتی این متغیر رو می نویسم به رنگ قرمز نشون داده می شود ووقتی ران میگیرم ارور زیر را نمایش می دهد

Parsing code.    (0.01s)
Compiling code.    Error
Error compiling program.
Error description: Unknown member: bitmap
Occurred on line: 46
Activity.AddMenuItem3("جستجو","menu_ser",bd.bitmap,True)
Word: bitmap
لینک ارسال

سلام

کتابخانه های مورد نیاز در پست اول قرار داده شد

برای باز کردن فایل فشرده از پسورد فصل دوم استفاده کنید

لینک ارسال

جواب منو نمیدی برادر :(

من دارم از هاست اشتراکی استفاده میکنم چون نمیخام برنامه رو برای درامد استفاده کنم و تبلیغ هم نکردم

شما اگر میخاین باید سرور بگیرین هاست اشتراکی جواب نمیده

لینک ارسال

با سلام و خدا قوت

در قسمت معری متغییر برای نمایش لوگو و آیکن های جستجو متغییری به نام bd معرفی میکنیم که وقتی این متغیر رو می نویسم به رنگ قرمز نشون داده می شود ووقتی ران میگیرم ارور زیر را نمایش می دهد

Parsing code.    (0.01s)
Compiling code.    Error
Error compiling program.
Error description: Unknown member: bitmap
Occurred on line: 46
Activity.AddMenuItem3("جستجو","menu_ser",bd.bitmap,True)
Word: bitmap

این برای لوگو هست

Dim xml0 As XmlLayoutBuilder
Dim bd1 As BitmapDrawable
bd1=xml0.GetDrawable("logo")
ToolBar.LogoDrawable=bd1

این برای منو

Dim xml1 As XmlLayoutBuilder
Dim bd As BitmapDrawable
bd=xml1.GetDrawable("search")
Activity.AddMenuItem3("جستجو","menu_search",bd.Bitmap,True)

و توجه کنید که از قبل ایکن ها رو در پوشه رسورسها بزارین و همچنین تیک کتابخانه XmlLayoutBuilder رو هم بزارین

لینک ارسال

مجید جان لطفا فایل xml که کد های اندروید استودیو رو توش کپی کردی هم بزار. ممنون :give_rose: 

لینک ارسال

مجید جان لطفا فایل xml که کد های اندروید استودیو رو توش کپی کردی هم بزار. ممنون :give_rose:

سلام

در پست اول میزارم دانلود کنید

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...